Forum

Zunaj je naletavalo. Dlani sem skrila v rokave svojega volnenega puloverja. Mesto ej bilo, kakor vedno, preveč na čičkano s lučmi. A prejšne leto je bilo drugače. Zdaj je osamljeno. V mestu je vladala prevelika tišina, slišalo se je le, ko sem bercnila ob rob pločnika. Nekaj fantov,sklepala sem da jih je pet, moje starosti so pili topel čaj in se kepali. Usedla sem se na zasneženo klopco in se zatopila v snežno odejo. Moje Uggico se že premočile.

V tišini mi je v noge priletela kepa snega. Super, dajmo, mulci, še bolj me cilajte, sem si mislila in se obrnila proti skupini. Noben ni pobegnil z kraja 'nesreče'. Fant, verjetno tisti, ki me je po nesreči zadel je imel blond lase, z nekaj rjavimi prameni, ter modre oči. Drugih postav nisem zadela z očesom, zato pa sem vstala in odkorakal do fanta. ``Am. Oprosti.´´ je usmeril pogled v moje noge. ``Ni hudega.´´ sem mu segla v roko in se predstavila. ``Narcissa, ti?´´ sem veselo dejala in dobila kaj hitro odgovor in popoln nasmešek z belimi zobki. ``Niall. Niall Horan.´´ se je predstavil. Nasmehnila sem se. Res nisem vedela kdo je to. ``Me res ne poznaš? S plakatov v tvoji sobi? Iz prijatelječinih? Res ne?´´ je začunedo pogledal moje oči, ki ap so iskreno povedala da ne. ``Nič hudega. Sem pevec, mogoče se bo bolje spomnila?´´ je vstrajal. Odkimala sem. Zagnala sva korak do njegove druščine. ``Naj ti predstavim člane naše skupine. One Direction?´´ poskual je, a takoj videl da res nevem kdo so. Spet je pokazal njegov popoln nasmeh in mi končno predstavil člane; Harry Styles, Louis Tomlinson, Liam Payne in Zayn Malik. ``Super, da sem vas spoznala, a moram domov. Oprostite.´´ sem odjadrala proti domu. Dohiteli so me. ``Oprosti, ker te motimo, ampak.. Nisi nič 'vesela' ?´´ je odrezal Harry. Odkimala sem in še vedno zmrzovala. ``Vsaj nekaj vas prosim. Zavijmo v čajnico, ker me zebe.´´ sem zavila z očmi in jih strpala v rožnato čajnico pri mrs. Rosmerti. ``Naj te ne bo sram povedati, da si presrečna, da nas vidiš. To priložnost en dobi vsaka punca, veš'?´´ je nadaljeval Harry. Ponovila sem, kar sem rekla Niallu, a je vstrajal.``Pa daj no, nehaj Narcissa!´´ znorela sem. ``Poglej, če ne sprotite svojih uprašanj bom odšla!´´ sem zakrilila z rokami. Harry je obmolknil. ``Oprosti.´´ sem v zadregi pogledala Harryjeve kravžlje. Pobožala sem ga po hrbtu in takoj opazila njegov, kakor pri Niallu, popoln nasmešek. Do nas je pricapljala mrs. Rosmerta in nekaj momljala v svojo brado in se obrnila + odšla. ``Lačen sem.´´ je tesnobno odvrnil Niall. ``Eno ulico naprej živim.´´ sem hitro rekla, a so me le neprepričljivo pogledala. Vstala sem in jih ukazovalno pogledala. ``Uredu.´´ in odšla.
Brez mene pa niso zdržali še minute.

``Smo že?´´ je javkal Niall. ``Hodimo komj trideset sekund!´´ sem ga opomnila in s prastom pokazala na strainsko ogromno hišo. ``Kakoo, da si sama zunaj, ob tej uri?´´ je nemerno vprašal Louis. ``Sama živim. Dolgčas.´´ sem odvrnila, lahkotno. ``Tukaj smo.´´ sem še hitro dodala po nekaj minutah. ``Ja.´´ je tiho rekel Liam in pridržal vrata Niallu. Usedli smo se za mizo in njehove prošnje so letele iz ust. Noro, povabim prave neznance v svojo hišo. No, saj sem sama, brez ljudi ki bi mi težili, takoalitako moram začeti živeti svoje življenje, teli tipi pa so pravi za prijatelje. Zayn se je takoj vrgel pred moj računalnik na Skype z Perrie. ``Perrie? Ni to pevka v skupini Littel Mix? 0:´´ sem izdavila. ``Aha. Nas ne poznaš, njih pa?!´´ je odvrnil Zayn. ``Verjetno.´´ sem žalostno odvrnila. ``Njih poznam že eno leto, takrat ko sem posluala glasbo. Zdaj je ne več. ´´ sem tiho rekla. ``Zakaj le, saj to je življenje!´´ je zavpil Liam. ``Mogoče vam raje ne povem, raje pojdite. Tujci ste mi, res.´´ sem si v krpo obrisala solzne oči.``V redu. ´´ je rekel Niall. ``A vedi, da povedali ne bi nikomur, sploh pa ne misli da nima prijateljev.´´ vstal je, a sem ga porinila naj sede. ``Nekega, čisto običanega dne, so očeta, pač ker je bil to kar je, dali v zapor - za večno. Tam je hitro umrl zaradi raka na pljučih. Niso ga dali v bolnico, temveč so ga po vrh usega želeli dati v norišnico. Oče mi ej bil navdih, mama pa nočna mora. Nisem je marala. Nikoli, a bila je moja mama. Z očetom, sploh nevem zakaj sta se poročila, saj se nista nikoli razumela. Ona ni umrla, temveč je kot kriminalistka ropala in kot 'assasin' plačano ubijala. To je to. Pač nehala sem.´´ sem dahnila. ``Razumemo. Mislim, ne. Ne razumemo, a sočustvujemo.´´ je tiho rekel Liam. ``Ja.´´ sem prikimala. ``Omleta se bo zažgala.´´ sem stekla, a prepozno. Za jed, so pač imeli topel kakav, ker omelta ni bila užitna.

Next? o:
15. september 2012
u107309
u107309
neeext♥
15. september 2012
nexxxtii
15. september 2012
u106002
u106002
nexttii dobr pišeš
15. september 2012
u31138
u31138
next
15. september 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/nikoli-nebom-njihova-fanica-(never-say-never-with-one-direction)/39539/1
če bi kdo bral? drugi del je na 10 strani.
drugače pa nextii
15. september 2012
Merci, delam neslednji next< 33
15. september 2012
u106002
u106002
Jeeeej :*
15. september 2012
Vrgla se se na kavč. Zayn je odšel domov, k Perrie. Louis enako, Harry, Liam in Niall pa so se mi pridružili pri igranju Wiija.

Na koncu sva ostala samo še jas in Niall. Harry in Liam sta obupala in začela mrcvariti mojo mačko Firefly.

Zmagal je Niall. Ravno ko je zmagal, nisem pričakovala, a pogledala sva se v oči. ``No, fantje, zdaj pa je mogoče prav da oddidete, saj niste pozabili, da ste mi tujci, ampak, ja. Neumna sem, kako sploh lahko verjamem da ste 'slavni'?´´ sem z zmagovalnim glasom zavihtela pot pod noge in prinesla računalnik. ``No, dokazi?´´ sem zatežila. ``Trmica.´´ je zašepetal Harry in se nasmehnil. Na Youtubu je napisal One Direction - What Make You Beautiful. Uredu, predam se, sem si mislila in z široko odprtimi očmi gledala videoposnetek, saj muzike nisem želela posluati. ``Bi rada takoživela?´´ je vprašal Niall, po vsaj eni uri gledanja nemih flmčkov. Harry in Liam sta že zunaj čakala na odhod, saj sem zares želela da te 'tujci' oddidejo. Zdaj imajo dokaz, a jih ne želim v svoji hiši. Naj nadlegujejo druge, ne mene. ``Niall, oddidi.´´ sem ga boksnila in se zasmejala. ``Uredu.´´ se je pretegnil in mi še na hitro vrgel listek, na katerem sem domnevala da je številka, a sem kmalu spoznala da je le lep kompliment; ``Prijazna si, hvala.´´ Mogoče pa le niso tako slabi, kakor se mi zdi, le ne znam sprejemeati ljudi. Liamov telefon, ki ga je pozabil je zazvonil in na slikci klicateljice je pisalo Danielle, my love.

Danielle je prelepa. Vedno mi je bila všeč, a ta slika jo je še polepšala. Na kavču sem zaspala. Glavo sem naslonila na mačkin kožuh in z roko pritisnila gumb za glasnost na računalniku. Sprememba.
15. september 2012
u31138
u31138
next
15. september 2012
nextt
15. september 2012
Objela sem fante... Poročila sem se z vsemi, imela 20 otrok,živela v popolni hiši, se smehljala in govorila vice z Louisom. Niall me je vsak večer položil na posteljo in rekel da me ljubi... ``Fucking shit!´´ sem zavpila mački, ki je zasadila svoje kremlje v mojo nogo, razlog pa je bil hrana. Veddno je hrana. ``Firefly, moraš vedno?´´ sem jo pobožala. Saj ji vedno oprostim, a te sanje... ``Meow.´´ je tarnala. Ustala sem in oblekla topel pisan pulover, spodaj pa kratke hlače in tanke pajkice. Zunaj je bilo tiho, kakor vedno. Le sosedov pes, ki ga bodo ravnokar ubili je lajal.

Odločila sem se, da Liamu prinesem telfon, zato sem iz njegovega mobilnika poklicala kar Nialla in mu povedala da se dobimo v McDonaldu. ``Am. Oporosti, ampak Perrie ima rojstni.´´ je prevzel Zayn. `` Pa saj. Saj lahko rpide le Niall, ali Harry, ali kdo drug!´´ sem vstrajala in Niall je takoj pristal.``Hvala.´´ sem mu zaepetala in se nasmehnila sama sebi. ``Dobro, pot pod noge. Perrie mi tako ali tako nič ne pomeni, Zaynu pa preveč.c:´´ se je zasmejal Niall. Odložila sva. Na poti sem odšla v Starbucks, ker nisem zdržala brez vsakodnevnega kakava. Toplega kakava.

``Enega, kakor vedno.´´ sem naročila, ko pa sem videla zmrznjega Nialla, ki je iskal McDonald, pa sem na hitro s prsti pokazala dva. Zasmejala sem se, saj se nisem mogla zadržat, tako ej bilo smešno, ko ni najdel skritega McDonsalda. ``Niall, izvoli.´´ sem se nasmehnila in mu v roke porinila kakav. ``Ajs, no!´´ je zavpil, a sem se le zasmejala. ``Čisto uredu je, verjemi.´´ sem mu požmiknila in ga vodila do McDonalda. ``Hvala, ker jas tukaj, v tej nesrečni luknji en bi najdel niti svoje riti, lepo prosim.´´ je užaljeno rekel Niall in se zgrozil, nad razpropajoćim McDonaldom. ``Razpada, ja.´´ sem skoraj z gnusem izdavila. ``Dokler imajo hrano, je super.´´ se je nasmehnil Niall. Precej sva se še pogovarjala, in če ne bi ponesreči rekla za telefonsko, bi pozabila dati telefon. ``Izvoli.´´ je na hitro nakracal številko svojega mobilca. ``Hvala, izvoli.´´ sem se zahvalila in mu v roke potisnila telefon. ``No, ja. Si...´´´nekaj besed je zamomljal, ali celo samo eno.``Prosim?´´ sem iskreno uprašala in se zahaljala. ``Si La..´´ je spet nekaj zamomljal. ``Ne, nisem la. Sem pa lačna< 33´´ sem se zasmejala. Odleglo mu je, upam da ni mislil da sem podhranjena, in da komaj kaj jem, jas jem preveč, a imam srečo da nisem debela. ``Tukaj sigurno ne bova jedla.´´ sem mu zabičala. Le prikimal je in bruhnil v smeh.

click.*
- se zaplete, ne mislt da so frendi takoj x'd tale narcissa je mal bolna,x'd
16. september 2012
u107314
u107314
neext
16. september 2012
next
16. september 2012
NEXT!!!!
16. september 2012
u106002
u106002
nextii ♥
16. september 2012
u106935
u106935
Neeexxxttt!
16. september 2012
Z Niallom sva se odločila za restavracijo z hitro prehrano. ``Hamburger + kokakolo 2x´´ sem naročila. Natakar je najino naročilo prinesel po 13ih minutah. ``Dobro?´´ sem vprašala Nialla, ki je lačno zagrizel v velik hamburger. ``Aha.´´ je zamomljal in nadaljeval z jedjo. Neprestano sem ga gledala. ``Kaj?´´ je vprašal ko me je zagledal. ``Ah, pozabi.´´ v roke je vzel telefon in nekaj tipkal. Še tri minute sem lahko jedla brez da bi ga gledala, potem pa sem se spet zatopila in svoj pogled zapičila v telefon. ``Si na Twitterju?´´ sem ga vprašala, celo malo žalostno, ali še prej osorno. Telefon ej bornil proti meni. Anygry Birds. Kakor, vsak normalen najstnik je igral navadne igrice in se ni bahal z tem da je 'slaven'. ``Lahko poskusim?´´ sem ga prosila. Potisnil mi je telefon v roke in se zasmejal. ``Povleči.´´ mi je svetoval. ``A.´´ sem dahnila. Te igrice nisem igrala še vsaj en mesec in skoraj nisem znala več. ``Telefon sem zgubila. Vertno v trgovini, tam čez. Saj je tako ali pa tako beden. iPhone.´´ sem prikimala. Niall se je zasmejal. ``Ti ap si bogata, da ti ni mar za telefone.´´ zasmejala sem se in zazrla v telefon. ``Vse sem že zgubila. Oprosti, ampak ne znam več. ´´ sem hitro rekla in mu vrnila telefon. Požirek kokakole in pogovor se je nadaljeval. ``Naučem te lahko.´´ se je ponudil Niall. ``Am... Nisem ravno, tisti tip, saj veš...´´ sem se probala izmuzniti, saj sem vedela kako štorasta sem. ``Kaj misliš s tem? Da si štorasta? Tudi jas sem včasih, le probaj, Narcissa.´´ se proseče pogledal. Pristala sem. Ob kake enih popoldne sem se že naučila. ``Jupi.´´ sem utrujeno dahnila, ko pa sem se zavedala kje sem, sem že odskočila. ``Oprosti.. Bila sem utrujena, nisem želela, res oprosti, čas hitro mineva, res ne, oprosti Niall, res, sigurno me bo tvoja punca ubila, ampak meni je res žal, oprosti, raje bom odšla.´´ stekla sem ven, ja. V njegovem naročju sem sedela ves ta čas. Trudil se me je dohiteti, a sem za sabo tako zaluputnila vrata, da jih je bilo komaj za odpret. Usedla sem se na obalo. Ko bi le lahko kaj ukrenila. ``Narcissa, nimam punce.´´ sem zaslišala zadaj. Ja, uredu, pusti me, sem si mislila. ``Super.´´ sem narejeno veselo rekla in še vedno gledala morje nasproti mene. ``Resno, in... Saj imaš prav, čas hitro beži,in, če sva še pri tem, poznaš ...´´ je začel. prekinila sem ga. ``Y.O.L.O., ja. Poznam, ampak do tega pač še nisem prišla.´´ sem hitro rekla in se nisem obrnila proti njemu. ``Kaj pa nao pesem Forever Young?´´ se je nasmehnil Niall. ``Ja, veš da jo.´´ sem s solzami v očeh komaj izgovorila. ``Ti jo lahko zapojem? Greva proti tvojemu domu, kakor vem igraš kitaro... Si jo, oproti.´´ se je hitro popravil. ``Ja.´´ sem se stisnila v njegov objem. ``Te lahko nekaj uprašam?´´ sem se spomnila. ``Se sploh priravljena? Na glasbo.´´ Nasmehnil se je in me še močneje objel. ``Ja. Ja, Narcissa, si.´´ začela sva pot do hiše. Začelo je snežiti, saj je bilo prav lepo romantično, a mislim da se nisem zaljubila, niti on.

click.*
neext? o:
napiši koment c:
16. september 2012
u106002
u106002
Nextiii
~ Tvoja zgodba mi je res ful ušeč ka maš ful velik besedni zaklad xđđ
16. september 2012
hahahhahahaha x'd hvala< 333
nextam takoj o:
16. september 2012
u106002
u106002
Jeeeej .*
16. september 2012
omg! nextiii
16. september 2012

Doma sem dobesedno metala stvari iz omare in le nazadnje sem našla svojo staro kitaro. ``In ti si temu rekla da je podrtija? o:´´ se je zgrozil Niall. ``Hah, verjetno res.´´ sem se nasmhnila in mu v roke porinila kitaro. `` Ne misli resno.´´ je tesnobno rekel. ``Oh, pa še kako. Raje pojem, hvala.´´ sem se nasmehnila. ``Uredu, naj ti bo, a potem se zamenjava.´´ je rekel. Pokimala sem. Zaigral je melodijo, sama pa sem začela peti. Že toliko časa nisem... Bilo je prav, prav lepo. http://www.youtube.com/watch?v=k8YwJ5yiSZo&feature=BFa&list=FLYWyf5jnejg_Kl3XO80FqYQ
Končala sva. ``Nisem vedel, da zna super lagati.´´ me je pohvalil Niall. Spet kompliment. Spomnila sem se na listek - Prijazna si, hvala. ``Kaj si mislil z listkom učeraj?´´ sem ga opomnila. Postalo mu je nerodno in komaj je skrival svojo rdečico. ``Rad te imam. Seveda... Kot prijateljico, ja.´´ obraz je zakopal v dlani in se poskušal izmuzniti mojemu pogledu a nisem se dala. ``Niall, ne skrbi, mislim, da si tudi ti meni ueč, a nočem da sva prehitra, mogoče pa je to le občutek. Forever Young?´´ Objela sva se, poljubila sem ga na lice in zagledala njegova vročična lica. ``Jaz sem an vrsti.´´ sem dahnila in se nasmehnila. ``Ne se mi smejati, saj res ne znam več.´´ sem ga opomnila. ``Super, ena laž več.´´ se je zasmejal.

................................................................................................................
TRI URE KASNEJE
``Hvala da si prišel.´´ sem se naslanjala na vrata. ``Oh, ni problema.´´ je zardel. ``O, tole daj Perrie in mislim da... V hlačah ti vibrira.´´ sem se nasmehnila. ``Am, hvala. Trenutek. Liam, prihajam, no! Pusti me na miru! Aja, no, hvala, resno?! Okej, pridem. Mislim, ja.´´ Odložil je in me prijel za roko. ``Skupaj greva.´´ je na hitro pojasnil. Zaustavila sem se in se zasmejala. ``Saj ne misliš, da bi me takole sprejeli. Vi ste... bogati, jaz pa... Oprosti, ampak ne morem.´´ sem se opravičila in zrla v njegove oči. ``Pridi, da ti nekaj pokažem.´´ se ej zasmejal Niall. ``Naj ti bo, le naj en bo zabava polna popolnežov, prosim.(:´´ sem se nasmehnila in mu sledila. ``Resno mislim.´´ je izdavil ko je pogledal moj zaskrbljen pogled. ``Niall, ne moreš me posiliti kar na London eye!´´ sem se zasmejala. ``Ne misli da te hočem posiliti, hočem ti le pokazati lepoto Londona.´´ se je nasmehnil in me strpal v tesen taxi. ``Kmalu bova.´´ je rekel. ``Aha.´´ se zasanjeno rekla. ``Olla, tukaj sva.´´ je hitro ustavil taxista. ``Pridi.´´ je pohitel in me prijel za roko. Čez nekaj minut sva že neumnoždela v kabini. ``Tvoja ideja je bila.´´ sem izdavila. ``Ja, kamlu bo zmajkalo elektrike. Oprosti, nisem želel, da se to zgodi.´´ se je ponovno opravičil.

``Ja, oprostim ti, ampak ne probavati kje so moje ustnice, ker tole ni prav nič romantično.´´ sem ga opomnila. ``Ja, prav imaš, ampak kmalu bo.´´ se je nasmehnil, a komaj vidno, saj so luči nehale delovati. Mesto je potihnilo.
16. september 2012
nextii! omajgad js sm se zalubla.. u tvojo zgodbico! next next next
16. september 2012
hvalaa< 33
še tri, prosim (::
folj ljubim vaša mnenja, aj mi to veelik pomen < 33
16. september 2012
u106002
u106002
Neextti ♥ Tvoja zgodba je jaćaa
16. september 2012
I love u :*
I love u :*
se plis prjaute: http://www.igre123.com/forum/tema/polyvore/41999/1 hvala, če se boste. Ne bo vam žau resno. povabte še koga+sori kr oglašujem!
P.S. nexti!
16. september 2012
zaljubljena <3 - ne vrjamem da si sploh prebrala kar sem napisala (nexte) in ne oglašuj če en bereš? štekaaaaaš.P:
16. september 2012
neeeeext
16. september 2012

click.*
Iz žeba svoje klasične torbe sem uzela *LEMON TEA* in bonbončke. Seveda se je Niall namesto vame zaljubil v bonbone. ``No, kako bova prišla iz te godlje, cel London eye se je ustavil!?´´ sem ga uprašala. ``Tako.da.bova.čakala.´´ mi je pomižiknil Niall. ``Niall?´´ sem previdno uprašala in mu pomignila naj sede nasproti. ``Žal mi je za prej v restavraciji.´´ sem povesila glavo.``Haha, dolžna si mi, da jas sedim v tvojem naročju. Ne, saj ne.´´ Zasmejala sem se in se usedela zraven njega. ``Veš, v tebi je nekaj, nekaj prelepega.´´ sem z strahom začela. ``Ne me basat, ena in edina ne fanica One Direction mi je rekla da sem nekaj prelepega.´´ se je zarežal. ``Ne, nisem rekla da si ti prelep. No, ja. Lep si ja, no buistvu.. Ni važno, a mislim da morava biti več kot prijatelja..´´ sem dejala. Za nekaj sekund je zmrznil in zardel. ``Ja, seveda. Če bova najboljša prijatelja bo super, saj...´´ prekinila sem ga s poljubom. ``Saj veš kaj mislim, Niall.´´ poljub je bil le delno an ustnice. ``Ja, verjetno res.´´ je očarano izdavil. London eye je zagnal in se zavrtel naprej. Luči so se prižgale in mesto je spet oživelo. ``No, super. Ura je sedem zvečer, mogoče ap bi bilo bolje če bi se potem kar odpravila. Vsak v svojo smer?´´ je tesnobno rekel Niall. Z očetovskim pogledom sem ga prepričala da grem še jas na zabavo. ``Kako ej bilo?´´ sem rahlo prestrašeno uprašala po nekaj minutah popolne tišine. ``Popol.Popoln. Mislim da, Popolno.´´ je komaj dobro rekel Niall. Ja, se mi je zdelo da nisem tako slaba.

click.*
``Popolno, kaj? Torej... Lahko probam še enkrat?´´ sem si grizla ustnice. ``Aha.´´ ej očarano odvrnil. Po nekaj poljubih, ki niso bili prav zelo strastni sva se skobacala iz kabine.
16. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg