Forum
Vidim d me kle vsi sovražite in zj boste sigurn rekli d iščem pozornost... Ne je ne iščem..Sam mi gre na živce k hočem bt prijazna in če mam slab dan mee nakurite dfak pol sem še bol razpičkana pa to...
Lej če maš kšno pripombo al bilo kj napiš..Aia pa izbolni anketo .. -.-

Zbrišem or not?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. julij 2014
Jst nočm da se zbrišš zato k si ful kul oseba no in je to tak zajeban
19. julij 2014
u155122
u155122
Men nisi dosadna, ne se zbrisat k sej ti ni treba poslušat unih k te ne marajo. Glej, če majo probleme s tabo, to se prau da skoz nate misljo, to pomen da si slauna! jst mam podobne težave pa sm ubistvu vesela k me usaj usi poznajo in sm ''slauna''

:'D))) ne briši se gurl! U HAVE LIFE!
19. julij 2014
isto, kot romantičarka<3!
19. julij 2014
ja k vsak ma kdaj slab dan pa zto ni treba da bi folk tega človeka zasovražu
19. julij 2014
u173847
u173847
lej ne se brisat zard drugh ka je brez veze de gledaš kaj drugi pravjo ti veš keri so dobri frendi pa keri ne.Sicer je pa odločitev glede tega al se izbriši al pa ne čist tvoja ne se uzirat na druge pa nisi nč dosadna
19. julij 2014
Men gre posebi na živce to k pač nimaš v realnem svetu nubenga frenda in potem še kle te usi zmerjajo :'c... Res, najrajšibi se izbrisala z sveta...
19. julij 2014
u155122
u155122
Jst ti dam koristn nasvet: NE POSLUŠ BEDAKU KAJ TI PRAUJO, POSLUŠ UNE DOBRE LUDI

Neki ludi na svetu je še dobrih
19. julij 2014
u173847
u173847
Prov maš Ŧυcкιηg†Ƥιяαтє
19. julij 2014
ne se brisat! men se je preveč dobrih prjatlov že zbrisal in nočm, da se še ti. ne poslušat tistih zajebancov. ti si to kar si in si čist u redu punca. če kdo hoče, da se zbrišeš bom šla k nemu domu pa ga ubila. js bi nrdila use za prjatle na igrah, ker jih v real lifu nimam. prosim ne se brisat, ker se bom pol še js zbrisala. ti maš life. uni ga pa nimajo in ne razmišlajo s svojo glavo. oni misljo, da se loh spravlajo nate, ker v tebi vidijo priložnost. samo popularni bi bili radi. ignorijej jih in mi po zsju napiš uporabniška imena od vseh, ka so ti rekel, da se morš zbrisat. ti nisi taka, da jih boš ubogala in se predala. v življenju morš tut vstrajat. plis ne se brisat.
19. julij 2014
tuki maš frende (k so sicer internetni in se u real life ne poznamo ampak ok) k te majo radi in ne rabš poslušat tistih k te nemarajo. sam fouš so ti
19. julij 2014
ja poslušej kaj ti Jαмεƨ'ƨLαɔч.* pravi. Pametna je ko Einsten (al kaj je že) mislm lej no čist prou ma (in Jαмεƨ'ƨLαɔч.* da nouš misla da sm sarkastična res se mi zdiš pametna )
19. julij 2014
hvala Romantičarka<3 js ji pravm iz svojih izkušenj.
19. julij 2014
u175332
u175332
NE SE ZBRISAT!!!Ti si res kul oseba pa čeprav te v realnosti sploh ne pozna ampk si že na igrah tok faj.Do vseh si prijazna,maš super temo...RES TE PROSIM NE SE ZBRISATTTT!!!!
In tudi jaz se strinjam z Ŧυcкιηg†Ƥιяαтє!
19. julij 2014
ah ni zakej Jαмεƨ'ƨLαɔч.*
19. julij 2014
So komu že v realnosti nadeli vzdeek psihijatorka, čizovka, čiz.... In potem te zmerjajo še za okužbo... ... In potem nehajo jesti sir..pa tko.. ... Mogoče pa res pretiravaam sam mislim da, si res ne zaslužim bit kle.. Tuki so lohka sam popune osebice ne pa tok psihijatrične...
19. julij 2014
Kt sem jaz.
19. julij 2014
Ti nisi čist nč psihiatrijčna. si v redu punca in nč ni narobe s tabo. ti si bl popouna osebica kt js.
19. julij 2014
nebom se zbrisala sam, Profil več nebo moi..Kdor ga hoče prevzet nj se oglasi... zs..
19. julij 2014
ne. to je kot, da bi naredila samomor. oglej si ta video:

če se boš zbrisala al pa dala profil komu drugmu boš nrdila podobn kt je nrdila ta punca. prosim ne nared tega.
19. julij 2014
ne smeš dat profila in nisi čist nč psihijatrična in tud jst bom nardila to kt Jαмεƨ'ƨLαɔч.*
omg nihče tukej ni popoln jst.... jst še vedno spim z medvedkom in men usi govorijo da sm zmešana pa čudna... čeprou sm res čudna in pač mau nora... pa da se delam pametjakovičko kr rada pomagam ljudem. da sm preveč prjazna in pač nodrugačna sm od drugih... ti si drugačna in to je dobro ker si boljša od njih... svet bi biu dolgočasen brez drugačnih (pa tisto s sirom a je to sirov urok iz dnevnika nabritega mulca)
19. julij 2014
Ta punca je obupala nad vsem v življenju, ker se je pustila kritizirat nekim zajebancem. pozabila pa je na dobre prijatelje, ki so ji vedno stali ob strani. nočem, da se zbrišeš in se vdaš nekim zajebancem! ti nisi punca take vrste, da bi se kar vdala. ti si punca take vrste, da se boriš in vzstrajaš naprej.
19. julij 2014
Punco v videu sm misla.
19. julij 2014
ja vem
19. julij 2014
Ja...Vem..Jaz tud spim z vlko igračkami .. Bojim se teme in rabm lučko..In to me najbol živcira k nebom nikol odrastla :'c...
In glih mi je ena napisala da iščem pozornost in d sem preveč otrčja..Prov ima.. Vsaj mislim da ima ...
19. julij 2014
nima. tud, če spiš z lučko pa igračkami. js tud tuko spim. mam eno verižico, ka mislm, da me ščit pred nesrečami. zmerej jo mam gor in to vsak dan tut za spat. rada bi, da se ljudje na svetu nehajo kritizirat. taki kot so so popouni. za te vela isto.
19. julij 2014
...
19. julij 2014
kje ti je to napisala? in btw nima prav+jst se tud bojim teme in uporabljam lučko, mislim da so v moji omari za posteljo pošasti in gledam risanke in serije ko sem v postelji, če hočm zaspat mi morta dat mami pa oči lupčka za lahko noč, očka me pokrije z odejo zvečer, učasih se tko pocarklam da me mami obleče v pižamo, ko zaspim mi očka ugasne TV, če ne zaspim se pretvarjam da zaspim in do 4 zjutri poslušam musko na fonu ko že usi spijo, sred noči mami prosm da gre zmano na WC... okej izpovedala sm se
19. julij 2014
in Jαмεƨ'ƨLαɔч.* ima prav
19. julij 2014
Si že slišala za punco ki gre v 7. razred in ima vlko igračk, boji se teme in ma verižico(križ in posterje z bogom in anglei...(sama jih rišem)... ki nekako govori z živalmi in ti nihče ne vrjame, ki si zlo, zlo povezana zživalmi?..D je fol povezana z naravo..??
19. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg