Forum
Hello...
Se opravičujem za pozno uro, vendar prej nisem uspela... Tako, tukaj je nova zgodbica. Pravzaprav nadaljevanje stare z naslovom Did you ever know that you're my hero?
Za boljšo predstavo vam svetujem, da si preberete zgodbo, ki sem jo pisala lani:
https://www.igre123.com/forum/tema/did-you-ever-know-that-you-re-my-hero/182891/
Mislim pa, da vas bo vsebina te zgodbe precej ...presenetila. Če je bil konec prejšnje zgodbe srečen, bo začetek te nesrečen ...
No, pa upam, da boste brale

DEVIL INSIDE ME - PROLOG

____________________________________________________________________________________________
ALETEIA SOMERHALDER
23.10.1992 - 15.8.2017

_____________________________________________________________________________________________

Strmel je v nagrobnik. Še vedno ni dojel, da je ni več. Aleteie ni več. Bolečina je zarezala v njegova prsa in zasopel je.
Zdelo se mu je nemogoče, da je ni ... Minilo je leto dni od njene smrti, on pa je še vedno upal, da bo prišla skozi vhodna vrata in ga nasmejano objela. Bilo je nemogoče, da mu jo je vzela zahrbtna bolezen, ki se je priplazila v njihovo življenje in ga uničila.
Spominjal se je njunega prvega srečanja v majhnem mestecu Slovenije. Spominjal se je, kako je v mesto prišel zaradi posla in ... Dobil je njo. Mlado vinarko, polno upov in sanj, da bo njeno vino prišlo na svetovni trg.
“Aleteia,” je zamrmral njeno ime.
Še vedno ni verjel, da je ni več ...
Samo pet let sta bila skupaj. Samo pet let sva živela pod isto streho, uživala v potovanjih in dobila sina. In njun sin je izgubil mamo prezgodaj ...
Njegovo srce je trgala bolečina.
Če le ne bi dobila raka, ki jo je popolnoma uničil ... Bi bila danes z njim. Njegova Aleteia bi bila še vedno živa ... Obrisal si je solzo, ki se mu je spolzela preko lica.

____________________________________________________________________________________________

mnenja, teorije?
kako se vam zdi?
17. julij 2017
p.s. pa katera bi posvecen Next?
17. julij 2017
omg! to je pa tko stara zgodbica!
Aleteia je umrla, kak si drzneš?
neeext
js bi
17. julij 2017
waw enkratno dobra pisateljica si!
Next
17. julij 2017
Next
18. julij 2017
Next
super začetek
18. julij 2017
hvala vsem stirim ...se kaksen Next
18. julij 2017
o moj bog! Kat prosm če nehaš pisat take omfg popoune zgodbice k me bojo čist ubile... ja, u grob me bojo spraule.
A to bo spet Ian? Uau ne predstavljam si ga z otročkom...
ampak to je preveč popouno za mene in moje možgane
želim ti, da bi čimprej nadaljevala pisat tud Metropolo, ki je tud tko omfg popouna, ampak uzem si čas
ilysm Pa Next... itak.
js bi tud posvečen Next... pa naslednji, če ne ta
18. julij 2017
se kaksen Next?
18. julij 2017
Next
woou js sm glihkar prebrala celo prejšnjo zhodbo in je res perfektna. nevem pa zakajmoras zdj tole zaplest z njeno smrjo sm kr mau jezna nate..kot da ze ni dost pretrpela...sej se hecam haha sam trpela je pa res veeeeliiiiiiiik. prevec. drgac pa ja strinjam se z Kween
in itak
Next!
18. julij 2017
napisala bom Next ker je zagotou fajn ceprou nwm tocn zakaj se gre sicr sm una brala
sm sm pozabila tko da moram se ... zdj sem sicr na dopustu tk d mi nebo vspel vrjetn sm sm vesela d je nova bom probala cim prej prebrat se enkrat
18. julij 2017
hvala vsem pocakam se na kaksno bralko in dam Next
19. julij 2017
Next
19. julij 2017
Nujnooo
19. julij 2017
lahko das Next prooosiiim?
19. julij 2017
ja prosim?? mi rabimo nou Next! usaj js. to je zame ratalo ziuljensko pomembno❤❤❤
19. julij 2017
Next
19. julij 2017
oh zdej sm glih prebrala cel 1vi del in je res supr pac razn unga kretena Aleksa no pac uman d bo Next cim prejjj
20. julij 2017
u210820
u210820
Next
21. julij 2017
kdaj bos dala Next Kat?
21. julij 2017
danes.. sem lih sedla h kavi pri boskotu tako da bom priblizno cez pol ure doma.
21. julij 2017
boskotu?
21. julij 2017
ja en, ki drzi en lokal tukaj pri nam... vsa kava po en evro
21. julij 2017
hahahahahh
21. julij 2017

Devil inside me - Prvo poglavje

_________________________________________________________________________________________

FLASHBACK

_________________________________________________________________________________________
2017

“Ian, nekaj je narobe z menoj,” je dejala.
Pogledal jo je. Že nekaj dni je bila slabotna. Na začetku sta temu pripisovala temu, da sta bila pod stresom zaradi sina, ki sta ga dobila pet petimi meseci. Aleteia je skoraj cele noči prebedela ob dojenčku, on pa se je poskušal vsaj naspati, da bi normalno funkcioniral na snemanju, čeprav je bilo to skorajda nemogoče.
“Zdaj je pa dovolj,” se je odločil. “Šla boš k zdravniku.”
Njene utrujene oči so se spustile k sinu, ki ga je držala v naročju. Tristan je spal le, če je bila v bližini ona, drugače se je drl na vsa usta.
“Prav,” se je strinjala.
Sedel je k njej in jo objel prek ramen.
___________________________________________________________________________________________

2018

__________________________________________________________________________________________

Jutro.
Spet ga je zbudila sončna svetloba. Samodejno je segel z roko na drugo stran postelje, vendar je bila le ta prazna. Nejevoljno je odprl oči. Mora se sprijazniti, da je več ni. Bil je navajen, da je spala poleg njega, sedaj pa jo že slabo leto išče vsako noč. In vsako noč dobi potrditev, da je Aleteia na drugem svetu ...
Pogrešal jo je. Tako močno, da bi skoraj umrl vsakič, ko je le pomislil nanjo. Na njune spomine ... Kljub vsemu pa se je poskušal spraviti k sebi, saj je pred smrtjo želela, da poskrbi za Tristana kot se spodobi.
Pomislil je na sina, ki je bil trenutno pri Edni. Imel je njene oči. Njene lase. Otrok ga je spominjal nanjo ... In še vedno mu ni znal pojasniti, zakaj ima samo njega. Pri letu in pet mesecev se je otrok zavedal, da ima samo njega ... In mame ne.
Zavzdihnil je in se dvignil.
Imel je snemanje. Spet. Čeprav bi najraje prenehal igrati in se skril nekam, kjer ga nihče ne bi našel, je moral iti naprej. Aleteia ne bi želela, da postane živa rastlina. Ne. Želela bi, da živi naprej in se poskuša spraviti k sebi ...
Na snemanju je bilo hrupno. Brez, da bi pozdravil soigralce iz Originalnih, se je zmuznil v svojo garderobo in se preoblekel.
Nenadoma je nekdo potrkal.
“Ian?”
Julie.
“Ja?” se je oglasil.
Glavna producentka je odprla vrata garderobe. Zapel si je še zadnji gumb na srajci in jo vprašujoče pogledal.
“Ian, oprosti, ker te motim ... Vendar je prišla tvoja nova soigralka,” ga je obvestila. Nova soigralka. Zavzdihnil je.
“Dobro ...” je zamrmral.
Kolikor je vedel, ji je ime Diyanah. Pravzaprav mu je bilo vseeno, saj bo moral samo nekaj prizorov zaigrati z njo.
“Pridi,” mu je naročila Julie. Pokimal je.
Vsi so vedeli, kaj preživlja. Pravzaprav niso, saj bolečine se ni dalo opisati. Nikakor. Bolečina je bila prehuda, da bi jo lahko opisal ali pa ubesedil. Zdelo se mu je, da izgublja nadzor nad seboj in da bo kmalu potonil ...
Nekaj minut kasneje je izstopil iz svoje garderobe. Ravno je hotel stopiti k avtomatu, da bi si vzel kavo, ko se je v nekoga zaletel.
“Oprosti,” je zmedeno zamrmral in proti svoji volji pogledal v koga se je zaletel. Ko je zagledal NJO, pa je ostrmel. Od šoka.
__________________________________________________________________________________________

mnenja, teorije?
21. julij 2017
a je Aaleyah prsla kot angel na Zemljo?? Al pa sam sanja? Prosiiimm reči da sanja da je umrla
Next
21. julij 2017
Next
21. julij 2017
se strinjam z i love my life
21. julij 2017
neeeeext
21. julij 2017
ni Aaleyah ampak Aleteia
21. julij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike