Forum
Hey!
Js sem se odločla,da bom napisala zgodbo.
Upam,da vam bo všeč.

Prolog:
Končno si prišel.Čakala sem te že in mislila,da te ne bo.Saj veš,da vedno pridem.
Ja ampak si potreboval kar dolgo časa.Ja ampak imam kar si hotela.Super hvala ti.
Zdaj ga bom lahko priklicala in mu sporočila,da ne bo več dolgo,ko bo dobil novo žrtev.
Ja ampak kaj imam jaz od tega?Saj veš,da si mi v veliko pomoč in oporo,ki mi veliko pomeni.
Ja ampak a ni že čas,da se to spremeni v kaj več?Nevem mogoče a si ti tega sploh želiš?Ja seveda saj si nekako odvisna od mene.Ja mogoče res.In odločiti se moraš,ker drugače bom odšel in pozabil nate ter na tvoje težave.O.K saj se bom odločila daj mi nekaj dni in do naslednjega srečanja ti sporočim.Prav grem po ostale stvari,ki jih še potrebuješ.
22. avgust 2015
super prolog *O*
lepa naslovnica xĐ
komi čakam neeext *-*
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
22. avgust 2015
neext
22. avgust 2015
super! nexxt!!!
22. avgust 2015
u198801
u198801
Next
22. avgust 2015
OMG!!! neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttttttttt
23. avgust 2015
Hmmmm zanimivo no malo me mori stil (po ločilih ni presledkov, ni nikjer označeno kaj govori 1. in kaj 2. oseba niti kaj je rečeno, kaj pa samo mišljeno tako da je tesko brat)
23. avgust 2015

Hey!
Sem Kerry in imam 16 let.Živim na Floridi.
Moj hobi je,da se ukvarjam s črno magijo,ki mi kar veliko pomeni saj imam posebno vez z nečim nečloveškim kar bi se večini zdelo neresnično.
No ja v resnici nimam frendou,ker so mislili,da sem lagala,ko sem jim pravim o črni magiji.
Ampak moje življenje je dolgočasno,ker je vsak dan isti.
A s tem se kar dobro spopadam saj sem se vpisala na karate.
V šoli pa se tko al tko nč ne zgodi in se mi o njej ne da pisat.
Aja pozabla sem omenit,da pri urokih s črno magijo uporabljam posebne stvari.
Imam pa tudi pomočnika,ki mi priskrbi kar potrebujem.
Ime mu je Jayy in je zelo prijazen.
Najbol pa sovražim,ko me ljudje gledajo na ulici kot,da bom vse pobila.
Ja večina ljudi misli,da sem popolna a v resnici je to laž.
Moje življenej je postavljeno na glavo.
Saj z mamo živim v malem stanovanju v zakotni ulici kjer so sami drogeraši.
Aja poleg tega pa se tudi moja mama drogira in je vsak večir zadeta.
Res me ne mara,in moj oče jo stalno pretepa,ker se napije.
23. avgust 2015
neeeeeeeeeeext *O*
+nimam pripomb edino mal dalš piš
drgač pa super *w*
23. avgust 2015
next*-*
23. avgust 2015
u198801
u198801
next
23. avgust 2015
Zanimiva vsebina *** xP nexttt ofkors***
23. avgust 2015
Vsebina zanimiva, stil pisanja.... bi se dalo velik povedat lepo da se trudis z malo vaje bi se morala izboljsati. poskusi pisat daljse & kompleksnejse stavke (za zdaj zvenis kot da se komaj učis slo )
23. avgust 2015
next
24. avgust 2015
u129380
u129380
next
24. avgust 2015
u193093
u193093
next
24. avgust 2015

Ja no kot sem že povedala na začetku se ukvarjam s črno magijo.In,da ne boste mislili,da je ta vrsta magije pri meni še nerazvite se zelo motite.
Črna magija je primeni razvita že do najvišje stopnje in to do čiste črne magije,kar je zelo redko in je ne zna uporabljati večina tistih,ki se z takšno vrsto magije ukvarjajo.
Ljudje,ki čarajo z čisto črno magijo so najtesneje povezani z svojim demonom,ki jim je takšno moč tudi omogočil.
Ja res je,da sem ena izmed redkih,ki imajo to sposobnost a z njo je tudi veliko več odgovornosti saj moraš demonu s katerim si povezat v 1 tedu poslati 2 duši.
Aja no dost o zgodovini črne magije.
No dans sem se zbudla okol 8.30 in vidla,da zamujam v šolo zato sem se počas oblekla,obula in zrihtala torbo ter se napotila v šolo.
Ko sem pršla do šole je biu glavni odmor in iz šole so prišl usi učenci ter se začel pogovarjat in kr neki.Js pa sem šla počas do omarce in not zabrisala torbo ter vn uzela knjigo in pa neki zvezkov.
Šla sem po hodniku in takt je do mene stopla učitlca za matko in me začela zasliševat kje sem bla in bla,bla,bla kaka beda.
Pol pa je mogla it,ker je mela pouk.Js pa sem šla k tehniki in se usedla na svoj plac pr oknu,ki sem si ga delila z Jayyem.
In pol v razred stopi učitel in začne predavat.Med predavanjem mi Jayy da nek osebni predmet od učitlce za matko.Reče "Dober ga uporabim."
"Ja itak da ga bom ful hvala pol pa prid še ponj."
"Ok."
Pol ostale ure sem tko ppreslišala,ker sem se učila še neki iz zgodovine črne magije in kok se jo uporabla za namene,ko želiš koga še posebej mučit.
Ko je blo useh predavanj konec sem šla domou in na tla narisala rdečo zvzdo v krogu in začela z obredom.Obred je trajau približno 25 min.Ko sem končala sem poklicala Jayya.
Jayy je hitr prišu in sam odnesu predmet.
Js pa sem pol šla gledat TV.In,ko je blo konc nekega filma sem ugasnla in šla v sobo posprat stvari,ki sem jih uporabla pri obredu.
Pol pa je tko al tko mat pršla in sem rekla,da morem nalogo nrdit in mi je dala mir.Js pa,ker sem pametna nisem šla delat naloge ampak sem šla spat.
Čez neki cajta je mat spet pršla težit in,ko je vidla,da ne delam naloge se je začela pizdit na use kar ji je pršl na pamet v tistem trenutku tko,da kr neki.
Po kakih 15 min je nehala in šla dol.V tistem cajtu pa je pršu fotr,ki je biu spet pjan k drva in se začeu dret na mat ka mi kr teži in sta se skregala.
Po kake pol ure sem slišala kričanje in stekla po stopnicah in,ko sem prišla dol sem v dnevni sobi zagledala nekaj kar je povtročilo,da je v meni zledenela kri.
26. avgust 2015
nexšt
26. avgust 2015
neeeeeext *O*
super pišeš *-*
čim prej next *w*
26. avgust 2015
u129380
u129380
NEXT
26. avgust 2015
u198801
u198801
Kull next
26. avgust 2015
Zanimivo, po moje bi lahko use malo podalsala s podrobnostimi nap kateri predmet (kaj je bil moder plisko u roza oblekici z klobuckom na kateremu je bilo zasitih 20 roz? ) no pa drugace se zdi kot da to zelo na hitro pripovedujes, kot da imas samo 5min da poves celo zgodbo - saj te nebo Matilda zvlekla na eno svojih cajank pa tut Lucifer ti neb zameru ce kdaj nebi prisla
27. avgust 2015
u192373
u192373
BeyondGrell, se strinjam
Next!
27. avgust 2015
aja a bi lahka dala še sliko od jayya
27. avgust 2015
neeexxxtt!!!!!!!
27. avgust 2015
Kaj lohk j slikce rihtam? *puppy face*<(‾︶‾)>
27. avgust 2015
u192373
u192373
Kr dej jih ja, ti mas to
28. avgust 2015
u193093
u193093
cool hitr next
28. avgust 2015
Yeeeeei!! Ste rekl de hočte Jayya? mn se zdi de poznam nekoga k bo kr lep pasu #HatersGonnaHate Ladies (and gentlemans if you're here) I present you..... JAYY VON MONROE!

28. avgust 2015
u192373
u192373
Nice, BeyondGrell ... not bad at all !
28. avgust 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg