Forum
V zgodbi so:
KIM:
Ime: Kimberly˝Kim˝
Priimek: Olsen
Starost: 14 let
Dat.roj.: 9.apr.1997
Živim v: Los Angeles
Naj.barva: temno vijolična
Naj.žival: ris
Naj.film: Karate kid
Hobiji: karate,drsanje,gimnastika
Prijatelji: Nell,Bella,Sarah,Kensi,
Njeni prijatelji iz karateja:Jack, Milton, Jerry, Eddie,učitelj karateja Rudy
Sorodniki: Bella,Kensi,Sarah
Slika:

KENSI:

Ime: Kensi Emma

Starost: 16let
Dat.roj.: 20.maj.1995
Živim v : New York
Naj.barva: temno modra
Naj.žival: kuža
Naj.film: vsi z detektivi in kriminalisti
Hobiji: tek,jahanje
Prijatelji: Nell, Kim,Bella,Sarah
Sorodniki:Kim,Bella,Sarah
Slika:

BELLA:

Ime: Anna Bella
Starost: 8 let
Dat.roj.: 19.nov.2003
Živim v: New York
Naj.barva: roza
Naj.žival: delfin
Naj.film: Alvin in veverički
Hobiji: gimnastika
Prijatelji: Kensi, Kim,Sarah,Nell
Sorodniki: Kim,Sarah,Kensi
Slika:

13. december 2011
To je nadaljevanje zgodbe Detektivsko Kriminalistična Akademija.V teji zgodbi bo Kensi šla k njeni sestrični Kim
13. december 2011
tukaj je prvi del ker ta del je samo nadaljevanje:
http://www.igre123.com/forum/tema/detektivsko-kriminalisticna-akademija/25762/1
13. december 2011
Živjo sem Kimberly ampak kličejo me Kim sem sestrična od Kensi.Stara sem 14 let in rada treneram karate.

Tako se je začelo:

Bila sem na treningu karateja z mojimi prijatelji.Kar na enkrat mi je zazvonil mobitel šla sem v omarico po mobitel oglasila sem se.In ugotovila da me kliče moja sestrična Kensi.

Kensi je zaskrbljeno rekla ˝Živjo,a si uredu?˝
˝Živjo,ja sem uredu zakaj sprašuješ?˝sem odgovorila
˝Zato ker mene in moje prijateljice so napadli 3 moški ˝je rekla
˝Ojej a si uredu,kaj pa so hotl od tebe in tvojih prijatlc.?˝sem zmedeno uprašala
˝No sej zato te kličem hotl so ogrlico sej veš uno k mave isto samo da ima tvoja moder diamant moja pa roza.Zato bod previdna pa ogrlco ne smeš pustit doma k ti bodo ulomil v hišo.!˝ je hitro povedala
˝Zdej pa moram it k mam pouk dijo se vidmo kmal˝je še dodala
˝Okej.Adijo pa lepo se mej˝sem še rekla

Moji prijatelji so mo gledali ker sem bila zelo prestrašena. Jaz pa sem se začela spraševat zakaj bi negdo hotel najin ogrlici res je da so edine na svetu ampak zakaj bi jih nekdo ukradel.sem si mislila med tem ko sem ogrlico ogledovala če bi slučajno najdla kaj ne navadnega.
13. december 2011
neeeeeeeeeeeeeeeext
13. december 2011
Moji prijatelji so bili zelo zaskrbljeni in so me uprašali kaj je narobe.Povedala sem jim zakaj me je sestrična klicala in vsi so me čudno pogledali.In eden od prijateljev (Jack) je rekel
da sem v vsakem primeru varna ker imam že črn pas pri karateju.Ker pa smo trening imeli zjutraj je bil čas za šolo.
16. december 2011
next
28. december 2011
next
23. februar 2012
Sorrryyy k tok dolg nism pisala,samo res nisem imela časa,v šoli nm dajejo tok naloge da je za znort sploh za mat. Tko da se še enkrat opravičujem.

Upam da boste še bral
08. marec 2012
pa še to: Kim je vloga iz disney -jeve serije Kickin'it zato so tudi njeni prijatelji iz karateja (Jack, Milton, Jerry, Eddie,učitelj karateja Rudy)

No drgač pa če bi si to serijo hotl ogledat je na Disney ali pa na youtube
(meni je zelllooo dobra serija,ker me je prijateljica prosila na napišem šee link bo spodaj)
Link:
http://www.youtube.com/watch?v=Cmm3k8HFotA
http://www.youtube.com/watch?v=FnTQmupATYg&feature=channel
Poglejte si
08. marec 2012

To so Kimini prjatli iz karateja:
Od leve proti desni
Milton,Eddie,Kim(ona),(učitelj)Rudy,Jack,Jerry
08. marec 2012
Nadaljevanje
To Kim pripoveduje in si misli:

Ker pa smo imeli trening zjutraj je bil čas za šolo.
V šoli sem bila med odmori zelo prestrašena, bala sem se, da bi mi kdo kar na enkrat hotel uzet verižico. No prva in druga ura sta hitro minili, zdaj pa je bil čas za malico. Kot zmeraj sem sedela z prijatelji. Vse punce na šoli so bile zelo vesele saj bo ta petek pomladni ples
No saj se tudi jaz veselim ampak ta ples imamo spremembo punce vprašajo fante na ples ni fer! Sej sploh ne vem če bi šla.
Sally je končno prišla zagotovo jih je učiteljica spet zadržala ker so klepetal.
Sally se je usedla za mizo in rekla –Kako smo kj, oprost ker sm pozna-
Jarry je rekel –vsi smo fajn-
In s tem smo bli vsi tiho pojedl do konca odmora.

Ko je zadnja ura končno minila smo se kot zmeraj vsi dobil pred šolo.
Eddie je vprašal –a ima že kdo od vas zmenek za na ples?-
Milton –ne,še upam da me Julie upraša da greva skupej itak da bom rekel JA-
Julie je Miltonova punca.
Jerry-jest tut ne…še- ko je to rekel je gledal Sally tko sta zalublena drug v druzga pa noben noče prznat.
Jack –Jst tut ne,ampak men je prov usen a grem s prjatli al s punco. Kaj pa ti Kim?-
Zakaj pa mene sprašuje no ampak usen morm kej rečt –Ne tut jest ne ampak se strinjam s tabo usen je ge če greš z prjatli al pa s fantom-
Sally-jest tut ne samo sm že hotla tebe Jarry uprašat če bi šla sj veš kot prjatla?-
Jerry je zardel in rekel –Ja z veseljem kot ….prjatla ane-
Sally je tut zardela in rekla –ok pol sva zmenjna-
Jerry-Jp- in s tem sta Jerry in Sally šla od mize.
-Milton…Milton!- je klicala Julie
-tukej- je zaklical Milton
-Aa…am a ..bi mogoče šla midva sj veš skup na ples- je Julie uprašala zakaj je tok nervozna itak da bo Milton reku ja sj je njegova punca.
-Jaaa- ni reku Milton ampak zvpil.In tko statut onadva šla od mize.
Tko da smo ostal samo jest Eddie in Jack.
-No če vidva hočta gremo lahko mi trije skupej na ples k smo edini brez ˝para˝?- je predlagal Jack.
Eddie-O ne,ne,ne in ne me bo že kera punca uprašala! Tebe bo pa Kim uprašala in vsi bomo imel ˝par˝ tko da nebo nobenmu z prjatli it.- Eddie je tut šel od mize.
Ok mislm da sm mal zardela sej ne more bit mogoče sej mi Jack ni čist nč ušeč res je da ima
lepe rjave lase in oči… No kaj pa je z mano Jack mi ni ušeč….. mogoče pa čist mal…………
Jack –No pol pa lahko greva sama kot prjatla če hočs seveda-
-Ja ok vsaj sama mi ne bo treba it na ples ker morm pa it ker moja mami mi zmerej govori moreš it na ples to gre vsaka punca to pomen da morem it-
-Ok,se vidmo na treningu čez eno uro – je rekel Jack
Moje misli so bile čisto zmešane mislila sem samo o Jacku In to celo pot domov.

Doma:

-Živjo Kim kako je bilo v šoli- me je mami vprašala
-Vredu-sem ji kot zmeraj odgovorila
-in si že koga vprašala na ples- me je začela spraševat zakaj je moji mami ples tko pomemben
-ne dlih no, z Jackom sva se zmenila da greva skupej kot prjatla seveda.- se ji odgovorila
-aaa z Jackom … kot prjatla ane , sej on je tisti z karateja –
-Ja,je pa greva SAMO kot PRJATLA- zakaj tega starši nikol ne razumejo
-ja,ja sej ti verjamem.-

Šla sem v svojo sobo in začela delat nalogo ko sem se kar na enkrat spomnila da danes Kensi pride za 2 tedna k men Jej!!
08. marec 2012
To Kim pripoveduje in si misli:
Ker pa smo imeli trening zjutraj je bil čas za šolo.
V šoli sem bila med odmori zelo prestrašena, bala sem se, da bi mi kdo kar na enkrat hotel uzet verižico. No prva in druga ura sta hitro minili, zdaj pa je bil čas za malico. Kot zmeraj sem sedela z prijatelji. Vse punce na šoli so bile zelo vesele saj bo ta petek pomladni ples
No saj se tudi jaz veselim ampak ta ples imamo spremembo punce vprašajo fante na ples ni fer! Sej sploh ne vem če bi šla.
Sally je končno prišla zagotovo jih je učiteljica spet zadržala ker so klepetal.
Sally se je usedla za mizo in rekla –Kako smo kj, oprost ker sm pozna-
Jarry je rekel –vsi smo fajn-
In s tem smo bli vsi tiho pojedl do konca odmora.

Ko je zadnja ura končno minila smo se kot zmeraj vsi dobil pred šolo.
Eddie je vprašal –a ima že kdo od vas zmenek za na ples?-
Milton –ne,še upam da me Julie upraša da greva skupej itak da bom rekel JA-
Julie je Miltonova punca.
Jerry-jest tut ne…še- ko je to rekel je gledal Sally tko sta zalublena drug v druzga pa noben noče prznat.
Jack –Jst tut ne,ampak men je prov usen a grem s prjatli al s punco. Kaj pa ti Kim?-
Zakaj pa mene sprašuje no ampak usen morm kej rečt –Ne tut jest ne ampak se strinjam s tabo usen je ge če greš z prjatli al pa s fantom-
Sally-jest tut ne samo sm že hotla tebe Jarry uprašat če bi šla sj veš kot prjatla?-
Jerry je zardel in rekel –Ja z veseljem kot ….prjatla ane-
Sally je tut zardela in rekla –ok pol sva zmenjna-
Jerry-Jp- in s tem sta Jerry in Sally šla od mize.
-Milton…Milton!- je klicala Julie
-tukej- je zaklical Milton
-Aa…am a ..bi mogoče šla midva sj veš skup na ples- je Julie uprašala zakaj je tok nervozna itak da bo Milton reku ja sj je njegova punca.
-Jaaa- ni reku Milton ampak zvpil.In tko statut onadva šla od mize.
Tko da smo ostal samo jest Eddie in Jack.
-No če vidva hočta gremo lahko mi trije skupej na ples k smo edini brez ˝para˝?- je predlagal Jack.
Eddie-O ne,ne,ne in ne me bo že kera punca uprašala! Tebe bo pa Kim uprašala in vsi bomo imel ˝par˝ tko da nebo nobenmu z prjatli it.- Eddie je tut šel od mize.
Ok mislm da sm mal zardela sej ne more bit mogoče sej mi Jack ni čist nč ušeč res je da ima
lepe rjave lase in oči… No kaj pa je z mano Jack mi ni ušeč….. mogoče pa čist mal…………
Jack –No pol pa lahko greva sama kot prjatla če hočs seveda-
-Ja ok vsaj sama mi ne bo treba it na ples ker morm pa it ker moja mami mi zmerej govori moreš it na ples to gre vsaka punca to pomen da morem it-
-Ok,se vidmo na treningu čez eno uro – je rekel Jack
Moje misli so bile čisto zmešane mislila sem samo o Jacku In to celo pot domov.

Doma:

-Živjo Kim kako je bilo v šoli- me je mami vprašala
-Vredu-sem ji kot zmeraj odgovorila
-in si že koga vprašala na ples- me je začela spraševat zakaj je moji mami ples tko pomemben
-ne dlih no, z Jackom sva se zmenila da greva skupej kot prjatla seveda.- se ji odgovorila
-aaa z Jackom … kot prjatla ane , sej on je tisti z karateja –
-Ja,je pa greva SAMO kot PRJATLA- zakaj tega starši nikol ne razumejo
-ja,ja sej ti verjamem.-

Šla sem v svojo sobo in začela delat nalogo ko sem se kar na enkrat spomnila da danes Kensi pride za 2 tedna k men Jej!!
08. marec 2012
Sorrrrrryyyyyyyyyy ker je dvakrat isto samo moj računalnik nekej šteka
08. marec 2012
vaši predlogi

1. Ali naj se med Jackom in Kim kej tazga lepga zgodi?

a) Ja
b) Ne

2.No kot že omenjeno v zgodbi spomladanski Pless bo rabim ideje za obleke naj bojo pomladne.
za :Kensi,Kim, Nell,Bella,Sarah,Sally,Julie in Emma za te mi pošljite predloge na zasebca do 10.3
vsaka samo za eno od vlog!in upoštevajte kaj imajo punce rade to pa veste iz zgodbe

Plisss odgovorte na vprašanja in oboleke bodo ižrebane
08. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg