Forum
u87245
u87245
HEY! To je moja prva zgodbica in upam, da vam bo ušeč.
Detektivska agencija Zero je agencija v kateri sodelujejo štiri najboljše prijateljice, ki rešujejo še najbolj zapletene primere.
Sandy je zvita, hita in spretna rdečelaska.
Andie je obsedena z lepotičenjem in raznimi lepotnimi pripomočki s katerimi najde rešitrv še iz najbolj zapletene zagate.
Lola je pravi računalniški genij in se spozna na najnovejšo tehnologijo.
Raul je Španka, ki obvlada jezike, ki jim pri njihovih odpravah prihajajo še kako prav.
Bo dekletom uspelo rešiti še tako zapleten primer kot je Zadnje Zanka Labirinta?
Sandy

Andie

Lola

Raul

12. april 2012
u87245
u87245
plissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss vsaj en next za nadaljevanje
12. april 2012
u77293
u77293
next
12. april 2012
u77293
u77293
dej no Jol. nexty. Si mi povedala za kaj nej se bi šlo in ideja se mi zdi S.U.P.E.R
27. junij 2012
NEXT!!!!!!!!!!!!
27. junij 2012
u87245
u87245
Ok Viki.
In dark angel, hvala za next.
-------------
1.Lolin računalnik
Pripoveduje: Lola
Velikokrat se zbudim okoli sedmih-pol osmih. Danes sem se zbudila ob pol šestih.
Moja detektivska nagnjeja prav nič ne pešajo in vedela sem, da se bo nekaj zgodilo. Nisem vedela ali kaj dobrega ali slabega preprosto... Čutila sem.
Čez slabih pet minutk je zmanjkalo elektirike. Sicer mala malica za popravilo- ampak nekaj je bilo... Čudno?
Pogledala sem skoži okno. Ulične luči so bile zaprte, nikjer ni gorela luč in oh!
Zunaj je bila temna noč. Morda še neveste, da je moja pamet naravnost brilijantna ampak- imam nekakšno motnjo. V temi-ampak le v čisti temi kot je bila sedaj saj nisem imala baterije in zunaj je bila noč se počutim kakor človek, ki ima strah pred zaprtimi prostori v enem izmed njih. Saj razumete. Spravila sem se k sebi. vzela sem škatlo z orodjem in popravila. Elektrika se je vrnila. Sedla sem za računalnik. Kmalu je k meni pridrobencljala Lilo.

Lilo:

rekla sem ''HOP'' in že se je Lilo znašla na mojem naročju. Odprla sem svoj email tam pa....
27. junij 2012
u87245
u87245
OD: .........................
ZA: lola.geni@gmail.com
ZADEVA: Morda si opazila...

Lola. Morda se čudiš zakaj je po vsem mestu zmanjkalo elektrike. naj ti zaupam... Jaz sem kriv-a. Ali opazaš da ni mojega e-maila. Za Zero bi bilo to prelahko.
Naj ti zaupam, da bodo v naslednjih dneh padle žrtve. Vsak dan ena. Ob vsaki žrtvi boš našla namig, da me najdeš. Zakaj? Ker vas pač rad-a imam za norca.
Sicer pa močno dvomim, da boste vi butare ugotovile kdo sem...

LP.
27. junij 2012
u87245
u87245
sem nextala. Upam, da vam je ušeč. in še vedno sprejemam vaše nexte.
27. junij 2012
u73295
u73295
next
27. junij 2012
next!!!!!!!
27. junij 2012
Prosim, čim prej next, ker fullllllllllllllllllllllll hudo pišeš in je takih detektivskih zgodb na Igrah zelo malo. Meni je zgodbea že zdej ful ušeč, tko, daplis čim prej next!
27. junij 2012
u87245
u87245
Joj! hvala dark angel 77. In 1D angel tudi tebi hvala da bereš.
27. junij 2012
u87245
u87245
se iskreno opravičujem, ker toliko časa nisem pisala-sem bila bolna in res res sori vsem, ki berete to stran in nisem pisala. bom zdej se spravla pisat in bom več napisala za opravičilo.
res res sori.
Aja pa še eno sporočilce.
Ta teden gremo za 14 dni na morje in na žalost ne bom mogla pisat.
Tudi tato bom sedaj veliko več kot sicer napisala.
POLJUBČEK
04. julij 2012
u87245
u87245
istočasno v stanovanju 203-dom Raul.
.......
2.Raulino srečanje
pripoveduje: Raul

''Emmmm Bernardo, ma dove chë'' sem rekla zjutraj. To ni moj fant kakor se morda zdi ampak moj zelo, ZELO, ZELO privlačen italijanski električar, ki sem ga poklicala prejšnjo noč, da bi mi popravil elektriko, ker je očitno zmanjkala-pa ne samo v mojem stanovanju-tudi v celi ulici Orchid. To je bilo tako zelo čudno. Zjutraj se mi je zdelo da je izginila moja krtača za lase. Jopy je ni vzela pa naj si kdo karkoli misli o moji najljubši Jopy. Zjutraj sem si skuhala skodelico toplega pomarančnega čaja-tako je prijala.
Sedla sem za računalnik tam pa: Raul, dobila si nov email.
Le kaj je v njem....
:::::::::::::::
od: ...................
za:raul.jez@gmail.com

ZADEVA: nisi zadnja...

draga Raul. Jaz sem nekdo, ki te ne sme brigati kdo sem. Ta podoben email bodo dobile vse tvoje butaste kolegice in morda se ti svita da sem jaz kriv-a za izginotje elektrike.
Morda si opazila, da ni tvoje krtače, veš tvoji lasje so zelo uporabni. Idenficiral-a bom tvojo pravo identiteto za katero vejo samo ti in tvoje kolegice.
Ta bo še jutri objavljena na netu pod kodo: Raulina identiteta.
Pa še to... V naslednjih dneh bodo padale žrtve. Pri vsaki žrtvi bo namig kako me najdete sicer pa jez močno dvomim da boste vi, koze ugotovile kdo sem in me ujele

LP
.......
streslo me je. Nihče razen nas in policije ne ve moje prave identitete-niti moji starši ne. Spremenila sem se v Raul Jez, ker me je nek blazneš napadal in je bila edina možnost sprememba identitete. Spreletel me je srh...

Jopy

privlačni električar-Bernard

04. julij 2012
u87245
u87245
sm vam obljubla ane?
......
3. Sandyina skrivnost
istočasno pri Sandyinem fantu
pripoveujeandy
........

sedela sem v Geraldovi sobi. On je tak bombonček ob teh zgodnjih urah mi skuha kavo.
Kar stopim se ko ga pogledam...
Prišel je v sobo in me poljubil ''vse za mojo princesko.'' nasmehnila sem se. Gerlad je tak srček. ''Veš Gerald.'' cmoknila sem ga na lice. ''premišljevala sem o tem kar si mi rekel-saj veš da bi se lahko poročila in bla bla bla naprej in bla bla bla nazaj. Zame skrbiš kot za pravo princesko in skupaj sva že vrsto let. Ampak vseeno še nisva pripravljena. Žal mi je in za nič na svetu te ne dam ampak takega velikega koraka še nisem pripravljena narediti ampak...'' takrat je zmanjkalo elektrike. prestrašila sem se. Objela sem Geralda. Takrat pa je v sobo stopila Helen in skočila na posteljo. Objela sem jo.
''Veš Gerald rada te imam in jaz Sandy svečano prisegam, da ti dovolim da mi nosiš kavo v posteljo.'' sem rekla in se nasmehnila. ''KAJ?'' je rekel. ''Daj no Ger samo hecam te.
Rada te imam Gerald.'' sem rekla in zaspala.
Kmalu sem se zbudila.
poljubila sem Geralda in vzela Helen in šla domov. Odprla sem računalnik tam pa...

OD: ...........
ZA: Sandy.ki.ljubi.geralda@gmail.com
Veš ti zaljubljenka, padale bodo žrtve. Ne da se mi pisati zato povprašaj tvoje prijateljice.
LP
....
Čudno. Nič ne razumem. Poklicala bom Lolo.
.........
Gerald

Helen

PS:a ni luštkana?
04. julij 2012
u77293
u77293
next!!!
04. julij 2012
u87245
u87245
ja, ja sej bom samo bi rada dobila vsaj, vsaj še en next. Plis?
04. julij 2012
u73295
u73295
next
04. julij 2012
u87245
u87245
100 krat hvalavama za nexte
04. julij 2012
u87245
u87245
.....
pripoveduje:Andie
istočasno
.....
Zjutraj me je zbudil čuden zvok kot, da bi nekdo... brkljal po mojih možganih če razumete.
Tak čuden zvok: brrrrrzzukk in spet brrrrrrrzzukk. Zbudila sem se in vzela Lekadol.
Kako čuden okus. Tak-umeten.
Sedla sem na vece školjko v kopalnici in iz torbice potegnila turkizen lak za nohte. Ta se prilega mojim očem-obožujem turkizno. Nalakirala sem si nohte in sedla za računalnik. Nahranila sem še Patty in brskala po netu.
Tistega dne se še nisem zavedala, da moram bolj redno pregledovati gmail.
Patty

....
Da vas malo pritegnem k branju: Ali se sprašujete ali je Andie edina ven iz nevarnosti, ker ni prebrala grozilnega gmail?
...
PLIS PLIS PLIS vsaj en next
04. julij 2012
NEXT! SVETOVNA ZGODBICA! PLIS, PLIS NEXT!
06. julij 2012
u87245
u87245
Toliko časa me ni blo gor in sedaj bom bolj malo gor še naprej tako, bom manj nextala. sedaj se mi ne da. Samo za opozorilo
27. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg