Forum
Hej! Tukaj bom pisala zgodbe o umorih. bilo bo napeto in zanimivo. nextala bom odvisno od mojega časa.
=====================================================================================1. STORY
============
------------------------------------
Nekega toplega spomladanskega dne sem si privoščila oddih skupaj z detektivom Deanom in z njegovim pomočnikom Jasonom. Odšli smo v Miami. Odšla sem obiskati staro prijateljico Mayo, ki je v Miamiju imela veliko vilo. Ker me je nestrpno pričakovala, je pripravila zabavo. Ob koncu zabave je vztrajala, da spimo pri njej. Približno ob 23:40 sem se zbudila in šla po malo vode. Ko sem se vrnila sem zaslišala krik in strel. Takoj sem zbudila Deana in Jasona. Odšli smo v delovno sobo, od koder se je zaslišal krik. Na tleh je ležal David, Mayin mož. Trenutek kasneje je v sobo prišla še Maya in se zjokala. Iz sob so prišli še George, vrtnar, Arabella, Davidova tajnica, Yumiko, gospodinja in Oliver, ki ga je Maya povabila na zabavo.
------------------------------------
" Tako. To je na kratko opisani dogodek," sem rekla. " Sedaj pa poglejmo sledi morilca."
22. februar 2015
Neeeeeexxxxtttt
23. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg