Forum
u164659
u164659
Hej!

Vem, da je tukaj na forumu že veliko zgodbic o One Direction, ampak jaz sem se vseeno odločila, da bom imela svojo. Pisala sme že zgodbe, ampak dobena se mi ni izšla upam, da se mi bo vsaj ta!

1.DEL

KATIE WALKER

Naj se za začetek predstavim. Moje ime je Katie in pišem se Walker. Stara sem 16 let in hodim v drugi letnik srednješole. Z mamo živim v Londonu. Očeta ne poznam, ker sta se z mamo ločila ob mojem rojstvu. Pač nista se več razumela. Pravzapav sem bila kar vesela, ker sta se kar naprej prepirala. Ampak sem se naučila rasti brez njega. Imam najboljšo prijateljico, ki ji je ime Sarah. Ona mi res pomeni vse na svetu. Nimam fanta, kar ni čudno za čudakinjo, kot sem jaz. Na šoli sploh nisem popularna, Pravzaprav sem tarča opravljanja. Na srečo imam Sarah. Mislim, da sem povedala dovolj o sebi.

S svojo najboljšo prijateljico Sarah sem hodila po hodniku na kosilo. Ne morem verjeti, da se je pouk končal. Danes je bil najbolj naporen dan na urniku. Vesela sem, da se je končal, ampak sem se na kosilo vlekla kot megla. "Daj no! Malo pohiti, da ne bova zadnji!" me je priganjala Sarah. "Saj danes sploh ni kolone. V jedilnici smo samo mi!" sem se zasmejala. Vedno je pozabila, da imamo danes jedilnico zasebe. Ampak sem se očitno motila.

Ko sem stopila v jedilnico je jedlo veliko sošolcev. Vsi pogledi pa so gledali v neko skupino fantov. "Saj to je vendar znana skupina One Direction!" sem rekla Sarah. "Ne morem verjeti! Kaj počnejo na naši šoli," sem še dodala. Eden od njih mi je bil malo všeč. Mislim, da mu je bilo ime Harry.

Vem, da začetek ni kaj posebnega, ampak se bom potrudila, da bo naslednji next boljši. Srčno upam, da bo tale zgodbica brana, ker kot sem omenila prejšnje niso bile!

Ali boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. februar 2014
u156571
u156571
Next+supr začetek!
08. februar 2014
Neeext
08. februar 2014
Neeext
08. februar 2014
u155895
u155895
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
09. februar 2014
next
09. februar 2014
neeeeeeeeeeeeeext!!!
09. februar 2014
u164659
u164659
Nisem pričakovala tok nextov, hvala! Next je posvečen cσσℓ gιяℓ● moji prvi bralki!

2. DEL

SARAH BROWN

Evo naj še jaz povem kaj o sebi. Moje ime je kot že veste, Sarah in pišem se Brown. Tudi jaz živim z mamo. Ampak meni je za razliko od Katie oče umrl v prometni nesreči. Nimam ne bratov ne sestrer. Lahko rečem, da sma z Katie na enak. Obe nimama očetov, ona ga ne pozna. Z mamo sva zelo revni in vedno težje se prebijama iz meseca v mesec. Jaz sem še manj popularna na šoli kot Katie. Zato prav tako nimam fanta, ki mi merazumel. Na srečo me Katie.

Z Katie kar nisva mogli verjeti. One Direction na naši poli. "Počakaj!" sem ji rekla. "Kaj pa je?" me je z zanimanjem vprašala. "Pred kakšnima dvema tednoma sem nekje slišala, da bo neka skupina fantov prišla na našo šolo. Očitno je to ta skupina," sem ji povedala. Ona me je gledala kar odprtimi usti. Ko sma jih takole od daleč gledale sva čisto pozabile iti na kosilo.

Potegnila sem jo za roko in odhitele sva do pladnjev. Danes je bila seveda spet ogabna zelenjavna juha, špageti z mesno omako in solata. Nič od tega mi ravno ni dišalo. Katie prav tako ne. Zato sem malo začela opravljati sošolce. Katie je nezainteresirano prikimavala. "Me sploh poslušaš?" sem jo nataknjeno vprašala. "Ja seveda!" je zamišljeno odvrnila. "Pa kaj je danes s tabo?" sem jo vprašala. Ni mi odvrnila. "A ni Harry full luškan?" je vprašala. "Pa saj ti nisi resna. A misliš hodit z enim najpopularnejših fantov ven?" sem ji posmehljivo rekla. Ona mi je za odgovor le prhnila in se končno posvetila hrani. "Prav imaš. Ni mogoče kaj takšnega," je rekla žalostno. "Saj nisem mislila tako." Kar malo žal mi je bilo, da sem ji takole rekla v obraz. Ampak kar je res je res.

Nato pa sem se še jaz malo zagledala v njih. Eden je tudi malo meni bil všeč. Mislim, da mu je bilo ime Louis. Nato pa sem se le potrkala po glavi in si rekla "Nemogoče!"

Vem, da je zelo beden next. Nextala bom takoj, ko dobim malo nextov.
09. februar 2014
neext
09. februar 2014
neeeeeeeeext!!
09. februar 2014
neeext
09. februar 2014
u164659
u164659
Evo next, ko imam čas.

3. DEL

KATIE WALKER

Z Sarah sva hodili po hodniku k omaricam. Sproti sva odšle še v knjižnico. Izposodila sem si 100 knjig, ker sem vedela, da, če ne opravim tega testa, se lahko od tretjega letnika poslovim. "Pa saj niti ne vidiš kot hodiš," se mi je zasmejala Sarah, ki ji matematika ni delala probelmov toliko kot meni. "Kaj, če zaostanem?" sem zacvilila. Ona se mi je le smejela. Takole sva se pogovarjale, ko sem v nekoga treščila.

Nenadoma so vse knjige bile po tleh, jaz pa pol pri sebi. "Oprosti nisem te videla!" sem se hitela opravičevati. Ampak, ko sem zagledala v koga sem se zaletela me je skoraj kap in bi se raje znašla v bolnišnici z zlomljeno nogo. Zaletela sem se v Harrya Stylesa. Ne veste kako ponižujoče je bilo! Vsi sošolci so se mi smejali. Jaz sem bila rdeča kot kuhan rak pa še vroče mi je postalo. Harry na srečo ni bil jezen. Namesto, da mi se jezil mi je segel v roko in se predstavil. Ni mu bilo mar za druge. Jaz sem še le bolj postala rdeča.

(klikni gif)

Končno sva se s Sarah izmuznili radovednim pogledom in odhiteli proti domu. "Saj ne morem verjeti! Ta dogodek bo postal zgodovinska smešnica!" sem cvilila. "Ne pretiravaj. Je pa res, da je bilo kar smešno," se je nasmehnila Sarah. Jaz sem ji namenila grd pogled. "Me zanima kaj bi ti rekla, če bi se tebi to zgodilo." sem še nataknjeno dodala.

Vem ja full beden. Najbolj bedna zgodbica na igrah123.
09. februar 2014
neext
09. februar 2014
u153451
u153451
neeeeextt
09. februar 2014
next in sploh ni bedno........
09. februar 2014
u154915
u154915
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext fuuuuuuuuul dooobr pišeeeeš *___*
+nova bralka <33333
09. februar 2014
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
+
nova bralka
pa če je to bedn sm jst barack obama
09. februar 2014
NEXTI HITRO!!!!+ nova bralka+ KAJ JE STABO,TO SPLOH NI BEDNO!!!!!!!!
09. februar 2014
next + nova bralka.
svetouno dobr pišeš <3
09. februar 2014
u155895
u155895
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
09. februar 2014
Neeext
+mislm da ne bo to ne, ker je moja 10000x bolj bednejsa.
:3
09. februar 2014
Next+nova bralkA
09. februar 2014
next+nova bralka
09. februar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexz!!!!
09. februar 2014
u156571
u156571
Neeeext! Js sm bus ce je to bedna zgodba.
09. februar 2014
NEXT
10. februar 2014
u160450
u160450
next
10. februar 2014
mislim da se je maja<3syles zbrisala-......
22. februar 2014
*styles
22. februar 2014
Omg pa res , kdu bo nadaljeval zgodbo?
22. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg