Forum
u136975
u136975
Aloha!Odločila sem se da bom napisala novo zgodbo,ki bo tokrat o One Direction.Upam da vam bo všeč.Pravila:
-Se ne prepiramo,
-Ne oglašujemo zgodb(samo če bereš to zgodbo)

Začetek:
Živjo sem Teddy stara sem 17 let in pol.Prihajam iz Slovenije in pred tremi leti sem se preselila v London.Imam starejšega brata P.J-ja.Že pred nekaj časa je v mestu spoznal One Direction.Veliko se druži z njimi jaz pa jih še niti videla nisem.Nikoli me ni uprašal,če jih hočem spoznati,sama pa jih niti nisem hotela.To sem jaz:

Moja BBF je čisto navdušena nad njimi in si jih na vso moč želi spoznati.To je ona:

Vam je začetek všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. avgust 2013
next
08. avgust 2013
u136975
u136975
Hvala vsaj en next še
08. avgust 2013
next
08. avgust 2013
u113053
u113053
next
08. avgust 2013
u136975
u136975
Zbudila sem se že ob pol sedmih,se oblekla in poklicala P.J-ja.Hej te lahko prosim za uslugo?"sem ga takoj vprašala.Ja,seveda sestrica povej,kaj je.No,saj več,da ima Anna naslednji teden rojstni dan?"sem ga vprašala.Ja seveda.No mislila sem,saj veš koko obužuje skupino 1D ne?Ja?"je vprašal.No in mislila sem,da...Bi ji jaz predstavil skupino"me je prekinil.Ja"sem rekla.Se bom še zmenil,je rekel in prekinil.Moja oblačila:

Čez kakšne pol minutke je pozvonilo in bila je Anna.Skočila sem ji v objem in šli sma v šolo.V razredu me je že čakal moj fant Luke in me poljubil in zazvonilo je.To je Luke:

(glej sam fanta)Pouk je hitro minil in skupaj sma jaz in Luke z roko v roki šla domov.V parku sem videla 1D in poklicala P.J-ja-.Malo sma se pogovarjala potem pa sma z Lukom šla domov.

**Harry**
Bili smo v parku in se šalili.Kar naenkrat pa je v park prišla neka punca in se malo pogovarjala z P.J-om.Hej,kdo je to?"sem ga vprašal.Opaaaaa"sem slišal,ko sem vprašal.To je moja sestrica,Teddy in tisto je bil njen fant Luka.Videlo se je,da sem postal slabše volje in Lous me je ruknil v rebra.Zardel sem in vsi so se zasmejali jaz pa sem še vedno gledal za Teddy.

----------------------------------------
Pa še mal vprašanj:

a)Dost doleg next?
b)Se je Harry zaljubil v Teddy?
c)Kaj se bo zgodilo?
d)Next?
08. avgust 2013
a)Dost doleg next? neeeee lahk bi bil dalši
b)Se je Harry zaljubil v Teddy? jaaaaaa
c)Kaj se bo zgodilo? nwm
d)neeeext!!!!!
08. avgust 2013
next!
08. avgust 2013
neeext
08. avgust 2013
u136975
u136975
Napisla sm dolg next pa se mi je zbrisal
08. avgust 2013
u136975
u136975
Next bo pol,ko se mi neda še enket pisat
08. avgust 2013
u140056
u140056
Next
08. avgust 2013
u126990
u126990
a) lahko bi bil daljši sam je tut tak uredi
b)ja
c)ammm mogoče bosta s harriyem postala par
d) hitrrrrrr next
08. avgust 2013
next
Microsoft Office OneNote. Jaz imam to, tu pišem in ne zbriše, potem kopiram
08. avgust 2013
u136975
u136975
*Čez teden dni*

/Teddy/

Samo malo še«sem rekla Anni.Peljala sem jo v taxi in povedala naslov.Čez kakšni dve minutki sva prispeli pred hišo,kjer so živeli 1D.Pozvonila sem in vrata mi je odprl P.J.
Anno sem vodila za roko,do dneven sobe in najprej vsem razdelila zamaške za ušesa.Odvezala sem ji trak(z oči)in se usedla na kavč in čakala da bo njen izbruh mimo.Čez kakšne dve minuti se je umirila jaz pa sem dobila sporočilo od Luka,če bi šla v kino in mu odpisala:Zdajle nimam časa,mami sem obljubila,da grem v trgovino in še paziti moram bratca.Amm,jaz moram iti«sem rekla Anni(v slovenščini)in žalostno me je pogledala.Objela sem Anno in P.J-ja in šla ven.Šla sem domov in se spreoblekla v krake hlače in šla v trgovino po stvari,ki mi jih je naročila mami.Šla sem mimo parka in zvidela ***** z punco.
/Anna/
Prišla sem domov iz šole in poklicala me je Teddy in me vprašala,če lahko pride k meni.Prišla je in v rokah nosila prečudovito obleko.Tudi ona je imela podobno obleko.Zakaj pa imaš obleke«sem jo vrašala.Modno revijo boma imeli«je rekla.Ja to je Teddy vedno se spolni kaj norega.Moja hiša ni velika niti za majnšo modno brv.Najprej sva se šli flašo resnice.Bila sem na vrsti.Resnica ali iziv«me je vprašala.Iziv«sem rekla.Prav,obleči se v obleko in pridi dol je rekla in me z obleko potisnila v kopalnico.Bila sem nared in uredila mi je make up in mi zavezala oči.Moja obleka:

Njena obleka:

Vodila me je po hiši kar naenkrat pa slišim zaklepanje vrat.Čakaj zaklepanje vraz.Kam za vraga me bo peljala??Potisnila me je v avto in odpeljali sva se.Čez kakšni dve minutki,ki sta se vlekli v neskončnost sva prispeli.Pozvonila je na neka vprata in nekdo je nekaj rekel nevem točno kaj.Glas mi je bila znan,a se nisem mogla spolniti,kje sem ga že slišala.Šli sva v stanovanje in odpeljala me je v veliko sobo(verjetno dnevno)Nekaj časa sem tam stala potem pa mi je počasi odvezala oči.Razgledala sem se po sobi.Pa saj to ne more biti res!!!Pred mano so sedeli Harry,Lous,Zayn,Liam,Niall.Čisto sem pomnorela.Skakala sem po sobi in se drla.Mislila sem,da bom omedlela.Teddy se mi je nagajivo nasmehnila in planila sem ji v objem.Končno sem se pomirila,ko se je Teddy vstala in rekla,da mora iti.Žalostno sem jo pogledala in jo vprašala,če res mora iti.Pokimala je in odšla.Videla sem,da je tudi Harry žalostno gledal za njo.
-------------------------------------------
-Next???
08. avgust 2013
nexttttttttttttttttttttt!!!!
Ful dobra zgodba! <3 <33 <3
08. avgust 2013
Next
08. avgust 2013
u144307
u144307
next
08. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
Takojjjjjjjjjjjjjjjjj!
08. avgust 2013
u136975
u136975
LovetoLove hvala ta next je zate
---------------------------------------------------------
/Harry/
Potem,ko je Teddy odšla se nisem več zabaval.Ni se mi dalo več biti v sobi,zato sem šel v kuhinjo in si naredil sendvič.Čez nekaj časa je v kuhinjo prišla Anna in se pogovarjala po telefonu.Verjetno je bila Teddy saj je govorila po Slovensko.Kaj je?"sem jo vprašal,ko je končala.Amm"je začela.Fant jo je prevaral in me je prosila,če jo bom opravičila pri pouku.Nič več ni rekla in šla je v dnevno in povedala,da gre.Tudi jaz sem šel.V parku sem videl nekoga,ki je jokal pri drevesu.Šel sem bližje in videl,da je to Teddy in stopil sem bližje.Usedel sem se bližje k njej in jo objel.Vem,da ni hotela jokati a mi je vseeno zmočila majico.Bila sva v tišini jaz sem opazoval pokrajino kar naenkrat pa se je usedla po turško in se malo odmaknilo.Motilo me je,a nisem rekel nič.Si v redu?"sem jo vprašal.Pokimala je in se zazrla v moje oči in tudi jaz v njene.Imela je prečudovite čokoladno rjave oči.

Čez nekaj časa je pogledala stran in zmajala z glavo.Vstala je se nasmehnila in stekla stran.Samo sedel sem tam in se spominjal njenih čokoladnih rjavih oči.Pa kaj je z mano"sem se vprašal.Sem zaljubljen?Ne,nisem.Pa sem.Super zdaj se še v mislih prepiram.Zazvdihnil sem in se odpravil proti domu.

/Teddy/
Res to je bil Luka in poljubljal se je z neko punco.Končala sta poljub in Luka se je obrnil in me videl.Pogledala sem ga s solznimi očmi in stekla stran.Stekel je za mano in me hotel prijeti za roko.Dan ne bi"sem mu rekla grozeče in takoj je spustil mojo roko.Hotela sem steči naprej,a sem se obrnila in mu zaklicala,da je med nama konec in stekla stran.Usedla sem se za drevo in poklicala Anno in ugasnila telefon.Zlomila sem se in začela neutožljivo jokati.Nekaj časa sem še jokala in potem je nekdo prisedel k meni.Odprla sem oči in videla,da je Harry.Zagledala sem se v njegove zelene oči.Imel je tako čudovite,da mi je komaj uspelo pogledati stran.Ugotovila sem,da sva že zelo blizu in pogledala sem strani in si poskušala zbistriti glavo.Vstala sem se in stekla stran.Tekla sem do doma,kjer me je že čakal Luka.Nisem hotela poslušati njegova lažna opravičila in šla okoli hiše in skozi okno splezala noter.Vrgla sem se na posteljo in se smilila sama sebi.

------------------------------------
Dost doleg next??
08. avgust 2013
nexttttttttttttttttttttttttt!!!! <3 <3
08. avgust 2013
neeeeext
08. avgust 2013
u136975
u136975
Še tri nexte pa nadaljujem
08. avgust 2013
neext
08. avgust 2013
Next!
08. avgust 2013
u136975
u136975
Še en next
08. avgust 2013
u136975
u136975
Tu je next (za nove bralce)
----------------------------------------------------------------------
Odločila sem se,da grem za nekaj časa v Slovenijo.Spakirala sem kovčke in poklicala mamo in ji rekla,da za nekaj časa prihajam v slovenijo.Bila je zelo vesela,zato sem se hitro spreoblekla v nekaj bolj udobnega.Iz omare sem potegnila legice in majico.Lase pa sem si spela v konjski čop in se opravila.Poklicala sem Anno in ji rekla,da se vračam v slovenijio.Končno sem bila v Sloveniji.Hodila sem proti domu in imela občutek,da me nekdo opazuje.Bila sem pred hišo staršev,zavzdihnila in pozvonila.Vrata mi je odprla mama in me močno objela.Šla sem notri in mama mi je naredila večerjo.Po večerji nisem šla spati ampak sem se obula in šla vem.Hodila sem po ulicah in končno prišla do vlečnice.Vstopila sem in gledala okolico.Bilo je kot včasih preden sem se preselila v London.

Vlečnica se je ustavila in imela sem čudovit pogled na mesto.Šla sem vem in šla na travnik na katerem sem se igrala kot otrok.Ulegla sem se in razmišljala.Kar naenkrat pa že spet dobim občutek,da me nekdo opazuje.Eh,verjetno je samo občutek.Nazaj sem zaprla oči,ko sem zaslišala glasi me pogrešala?Hitro sem odprla oči in videla mojega bivšega fanta Tima.Zlobno se je smejal in me gledal.To je on:

Hitro sem se vstala in ga hladno pogledala.Končno si po treh letih prišla nazaj v Slovenijo.Od tebe pa ni bilo niti glaska.Veš kaj sem prestajal zaradi tebe.Ampak končno sem te prebolel in zdaj boš plačala za vso bolečino,ki sem jo imel odkar si izginila neznano kam«je rekel in me pogledal in z grozo sem ugotovila,da ima v roki nož.

/Harry/
Prišel sem domov in Lous je rekel,da je klicala Anny in rekla,da grem Teddy za nekaj časa nazaj v Slovenijo.Nisem bil prepriča,a se mi je zdelo,da se nekaj dogaja med Anno in Lousom. mamo ta teden kakšen nastop?«sem ga vpraša in poskušal skriti slabo voljo.Noup«je rekel jaz pa sem se nasmehnila.No potem grem pa v Slovenijo."sem rekel in stekel v svojo sobo,da si nebi premislil.Hitro sem v potovalko zmetal nekaj oblek in stekel ven in šel na letališče.Kupil sem karto za Slovenijo in poiskal letalo.Seveda sem
si prej nadel sončna očala in kapo,da me oboževalci nebi spoznali.Kmalu smo vzleteli in malo naprej sem videl Teddy,ki je spala na sedežu.Kako ljubka je je ko spi.Opazoval sem jo in še sam potonil v spanec.Zbudil sem se par minutk preden smo pristali.Sledil se Teddy do njene hiše in si najel hišo s pogledom na njeno okno.Malo čez pol sedem se je odpravila vem in začelo se je že nočiti.Sledil sem ji do vlečnice in videl nekega fanta,ki ji je tudi sledil.Ulegla se je na travnik in hmalu je prišel do nje on fant in nekaj sta govoril,a ju nisem slišal.Čez čas sem opazil,da ji grozi in se jima približal?
----------------------------------------------------------
a)Kaj se bo zgodilo?
b)Bo Harry reši Teddy?
c)Dost doleg next?
d)Next??
08. avgust 2013
u136975
u136975
Da gre*
08. avgust 2013
u44370
u44370
Omg, full popolno pišeš!!
a)Kaj se bo zgodilo? Nekaj časa bo še Harry gledo če ji bo kaj naredo njen bivši, pol pa bo šo do njenega bivšega pa ga bo zložo v trikotnik x'd
b)Bo Harry reši Teddy? Ja itak, mislim da bo :'p
c)Dost doleg next? Nee x'd
d)Next?? Jaa!! Takoj!!!! ♥
http://www.igre123.com/forum/tema/zavrzena-(one-direction)/58465/ (ne bit jezna ♥, (prva zgodba) )
08. avgust 2013
u136975
u136975
Haha hvala
Poveš še komu za zgodbo
08. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg