Forum
Heiii, tukaj sem z novo zgodbico, ampak tokrat čisto moja. Idejo sem dobila od najboljše osebce
.Cняιѕтιηα. - Tine. Ona si na žalost te zgodbice ne upa, objaviti... ampak meni je super. Nekatere dogodke bom tudi vključevala. Bo pa tudi na začetku kar... erotično cx. Upam, da jo boste kljub temu brali.
Nexte posvečam, torej javite se!
_________________________________________________________________________________

Grace Phipps as Zara Delfino
Matthew Davis as Nathaniel King
Riley Voelkel as Laura Dawson
... izbrane osebe bom še dodajala (:
__________________________________________________________________________________
“Zara... lahko še enkrat? To je bilo odlično,” je rekel Nat.
Res ne razume, da smo tudi ženske po dolgih 3 seksih že utrujene? Nisem ga razumela, otrok ni hotel... ampak zakaj je vedno potem hotel v posteljo?
“Nat... ne, zjutraj moram v službo, kot tudi ti,” sem utrujeno odgovorila.
Nat, me je zaposlil kot njegovo tajnico. Pogosto naju tudi zaklepa, kadar mu zapaše in... saj pa veste, kaj se zgodi. Sovražim to, v službi se zgodi to vsak dan... razen takrat, ko si vzamem dopust. Vsak dan bi si ga... ampak mi, da samo 1x na mesec prosto. Da, takrat po moje uporablja te mlade študentke, ki jih je zaposlil. Vsaki, ki se odloči delati v podjetju, da tako kratko krilce in oprijeto srajčko, da jim dekolte sili ven.
“Prav... jutri pride nova študentka... vsi govorijo, da je navadna kurba,” je še dodal.
Pa kaj se oglaša? Saj mu je to, 'pa ja, de' všeč. Vsaka, ki mu razširi noge sprejme... rada, bi se ga znebila ampak... ga ljubim. Ja, mogoče ga ve, na mojem mestu ne bi. Ampak,... imam svoje razlage.
“Samo, da te še to spomnim,” je dejal. “Jutri je zabava v hotelu Red Carpet,” je še dodal.
Pokimala sem, nato pa ugasnila luč.
Zjutraj sem se zbudila ob pol šestih. Nat, je še spal. Šla sem v kuhinjo in skuhala kavo za 2. Bila sem v dokaj kratki spalni srajci. Odšla sem po časopis, položnice in revije. Dala sem jih na mizo, v kavo sem nalila mleko. Nekdo me je udaril po zadnjici.
“Nat!” sem vzkliknila. Obrnila sem se, “Ne...”. Ne more biti res.
_____________________________________________________________________________________
Next?
Mnenja?
Teorije?
18. avgust 2016
Next
18. avgust 2016
Maya_123
Maya_123
Next
18. avgust 2016
neext
18. avgust 2016
Next
18. avgust 2016
Next
18. avgust 2016
Next pride zdele
19. avgust 2016
Next posvečam вιgтιмєяυѕнғαп❣
Upam, da ti bo všeč.

Ne more biti res... za menoj je stala Natova bivša, njenega imena nisem niti najmanj poznala. Postala sem zelo jezna, kako si upa udreti v najino hišo in me nazadnje še otipavati!? Že sem hotela poklicati Nata, pa me je ustavila.
“Miška, sploh se ne trudi, Nate je v globokem spanju,” in se nasmehnila,
“Uff... in glede čela, pazi da ti ne odstopi preveč žila, lahko je smrtno nevarno,” je še zašepetala.
Če bi bili v risanko, bi se mi zagotovo iz ušes kadilo. In, oh joj... kako se mi ta smrkla upa reči miška!? Kako naj se jo sploh odrešim, ko sem razmišljala o tem, me je premerila po celem telesu. Ustavila se je pri dekolteju. Pogledala sem ga nato pa njo.
“Me lahko nehaš slečevati z pogledom!?” sem rekla in jo odrinila stran. Bila je majhna, približno meter petdeset? Hmm, ja v vsakem primeru je bila manjša od mene, pa še pete je imela obute. Premerila sem jo nazaj, in se ustavila na njenih ustih.
“Pha, kaj to naj bi bil Kylie lips challange,” sem jo posmehljivo vprašala, čudno me je pogledala, in te njeni *puppy eyes*. Resno misli, da deluje? No, vsaj pri meni ne.
“J...a.a? Je popustilo? ” je zajecljala. Nasmehnila sem se ji, in si v glavi sestavljala besedo kako naj jo 'nežno' zavrnem. Huh, mrs. Tankousta. Že mama mi je pravila, da so tankoustci pravi hinavci in lažnivci.
“Dragica,” sem začela, “Ne delaj mi puppy eyes, ker to pri meni ne deluje. In, si resno mislila, da ti bodo ljudje verjeli o tvojih naravnih ustnicah?” vedela sem, da so napol umetne in 'fejk'. Grdo me je pogledala. Z rokama je segla v plašč, in ven potegnila živo roza lip glos. Namazala se je. Zavila sem z očmi, na živce mi je šla, obrnila sem se in si pripravila sok. Ko sem ga odložila, v korito sem se obrnila.
“Tick-Tock bitch,” nekaj trdega in hladnega se je dotaknilo mojega vrata.
“Pa predno se posloviva, nekaj glede Nata...” je začela... “On... je samo moj!” je zakričala in isti čas sem padla po tleh, bolečina v vratu... bila je neznosna. Obrnila se je, da bi zapustila hišo.
“Mrha, ” je vse kar sem lahko še izrekla. Oči so se mi zameglile. Obrnila se je slišala se še njene špičaste 'štikle' kako rijejo po parketu in vrtajo luknje. Začutila sem kako je prijela za mojo roko, v roko mi je dala...
Neext?? Sorii ker je kratek(ce je) sam sm na fonu...
19. avgust 2016
Kakšen Next?
19. avgust 2016
Next
in hwala da si posvetila meni
19. avgust 2016
neext
19. avgust 2016
Nova bralk a tuki in jaz tudi rečem Next mislm da ji je dala u roko kkšno sporočilce przlo na vratu pa je bla al pištola al pa njena mrzla roka + odlično pišeš
19. avgust 2016
Next <3
Ta zgodbica je fuuul zanimiva . Mislim vem , da je šele 2. Next , ampak je tooop :*
Čimprej napiši 2. del , ker je fuul zanimivo .
19. avgust 2016
вιgтιмєяυѕнғαп❣
ni za kaj
KDO ŽELI POSVEČEN Next?
Hwallaaa <333 Titanic Tara <3
19. avgust 2016
Hwalla :****
19. avgust 2016
jaaz
19. avgust 2016
bi posvečen Next
19. avgust 2016
Dobiš cx
19. avgust 2016
hvaaaaaalaaaaaa
19. avgust 2016
Ni problema haha (;
19. avgust 2016
Next posvečam bralki .Dolpнιɴ.*

“Kako kaj otroček? Še malo, pa ga bova razvajala, jutri imaš rok” je rekel in se mi nasmehnil. Kakšnega otročka, ima pa ta zdaj v glavi? Pogledala sem v svoj trebuh. Pa saj se hecaš?! Od kdaj pa sem noseča, od kdaj je Nathaniel King, moj fant privolil, da bi imela otroka?! In... čakajte, je rekel, da imam jutri rok? Voda mi je otekla, kar naenkrat sem se znašla na bolniški postelji. Rojevala sem...? Če prav me ni nič bolelo, sem vzdihovala in z mojo roko pograblila Nathaielovo. Stisnila sem jo... rodila sem. Bila je punčka, in z zadnjimi močmi sem rekla babici,
“Sabrina...”. Moje najljubše ime, že od malega. Stemnilo se mi je pred očmi, in kmalu se je že spet pojavila 'svetloba'. Še sem bila tam. Nate je norel okrog, zraven pa še zdravniki, babice in sestre. Vsi so vpili te dve besedi,
“Ni je!” Pogledala sem v posteljico, res je ni bilo nikjer. Videla sem tisto, kar sem najmanj pričakovala... bila je tam... ampak ne živa... bila je v roki, tiste ženske...mrtva...
Že spet me je zbudilo piskanje naprav.
“Živa je! Naj nekdo pokliče zdravnike!” je vpil Nate. Takoj za tem me je poljubil, oh... ta poljub, bil je stasten, in ne... ni trajal nekaj sekund, kar se je meni vleklo. In ta človek se je končno odmaknil od mene. Pogledala sem trebuh, vrat me je preklensko zabolel in zapekel, odahnila sem si. Nisem noseča z tem norcem --> Natom.
“Gospa Delphino” je rekel zdravnik, ko je vstopil. Odkimala sem in ga popravila
“Delfino,” pokimal je z glavo in s opravičil.
“Veste, gospod King nam je povedal, da ne veste, če ste noseči, zato smo opravili ultazvok, da otrok ni poškodovan, če ste...” grdo sem pogledala Nathaniela, zdaj bo cela bolnišnica vedela, kakšna moška vlačuga je. Ne, ve če je njegova punca noseča? Lahko bi vedel, da nisem. Nate je bil živčen, na živčnost je kazalo, da so se mu tresle noge, ki jih ni znal umiriti, mencanje prstov na roki ter, vedno ko sem ga pogledala z kotički oči, sem videla kako si grizel nohte. Mislim, da je hotel prekriti živčnost.
“No, po ultrazvoku smo ugotovili, da...” je nadaljeval... gledala sem ga z izbuljenimi očmi.
c. ..., da je šlo za splav, zaradi...
d. drug odgovor: ________(zapiši v komentar)
Next?
MNENJA, TEORIJE SO TOPLO DOBRODOŠLE!
KATERA BI POSVEČEN Next?
19. avgust 2016
Next!
c.?
19. avgust 2016
Maya_123
Maya_123
Next, C
19. avgust 2016
A drugač pa nimam pojma kull pišeš ampak ne gre miv glavo kako se je to tok hitr zgodil ampak ok mi je všeč Next
19. avgust 2016
Bo še dooolga zato, sem uporabila idejo od Tine, da mal tole razožam al neki haha... bo pa še bolj zanimivo
19. avgust 2016
O moj bog , hvala za Next <3
Kakšen pravite, da bo odgovor zdravnika?
c. ..., da je šlo za splav, zaradi...
Next? Next .
Hitro mi nextaj člooouuuk
19. avgust 2016
Next
splav?
19. avgust 2016
Next
19. avgust 2016
Dobre ugotovitve
Pride zvecer ker grem v trst haha
20. avgust 2016