Forum
London živi v mestu, kjer imajo vsako leto tekmovanje. Na tekmovanju se pomeri 20 tekmovalcev, ki morajo preživeti v naravi. V kakšni, izberejo z žrebanjem. Vsi, stari od 16 do 18 se bojijo, da bodo izbrani. Kasneje pa življenje postane bolj zapleteno...

28. oktober 2014
next
28. oktober 2014
Next
28. oktober 2014
next
28. oktober 2014
next
28. oktober 2014
wow..thanks..
28. oktober 2014
u105006
u105006
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. oktober 2014
nzk
28. oktober 2014
next
28. oktober 2014
neeeeeeeeeext
28. oktober 2014
¤Nikoli ne veš, kaj ti prinese usoda. Ko pa se v nekoga zaljubiš, je vse še bolj zapleteno.¤

Zjutraj je bilo vse napeto. Odšla sem v trgovino po kruh, maslo..itd. Ustavila sem se pred trgovinico z obeski za srečo. Vstopila sem. Začarano sem strmela v srebrn medaljon.

Čisto me je očaral. Pravzaprav ga nisem nameravala kupiti, a nekako sem čutila potrebo po tem. A nato sem zagledala nekaj drugega.
" Kaj pa je to?" sem vprašala starko, ki je prodajala v tej trgovini.
" To je šemy. Kadar rabiš pomoč, nekaj čudežnega, zavpiješ vanjo."
Sicer nisem vraževerna, a me je pritegnilo. Kupila sem jo in se odpravila na trg.
Tam so bili že vsi zbrani. Bila je smrtna tišina.
" Pozdravljeni na našem tekmovanju Dolina smrti! Pravila že poznate. Sedaj bomo izžrebali 20 fantov in deklet, ki bodo poskušali preživeti. Izžrebali bomo tudi kraj, kjer se bodo borili. Na voljo so:
- vulkan in okolica
- morje in okolica
- deževni gozd in okolica
- puščava in okolica
- severni polj in okolica
- globoke jame
- otok ljudožercev
-gozd ognja
- gozd ledu
- in mešano z vsemi možnimi pastmi in nevarnostmi.
Sedaj bomo izbrali tekmovalce."
" Kimberly! Becky! Anya! Clove! Hanna! Lily! Jasmine! Emily! Katy! In še zadnja...London! Pridite sem!"
Z grozo v očeh smo odšle na oder.
" Zdaj pa fantje!
Michael! Dean! Adrian! Nick! Nicholas! Larry! Jackob! Josh! John! In še zadnji...Derek Pattisson! No, kar pogumno! Pridite!"
Nato so nas odvedli v sobe.
" Ko bomo začeli, bodo na tleh različni nahrbtniki. V vsakem bo nekaj koristnga za eno okolje. Katero bo, odo izbrali jutri. Zdaj pa se naspite."
V sobah smo bili čisto tiho. Vsak je razmišljal, ali bo preživel.
28. oktober 2014
u105006
u105006
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext si včeraj gledala hunger games??
28. oktober 2014
neeeeeeeeeeeext
28. oktober 2014
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttt
ful dobr
28. oktober 2014
ja sm zdej pišem svojo to igro
28. oktober 2014
next kk svetovno *_*
28. oktober 2014
tnx res za vse
28. oktober 2014
np si pa tud moja pridna bralka tk da
28. oktober 2014
V NADALJEVANJU:
----5,4,3,2,1 začnite!--aaaa, Jasmine! Jasmine, pomagaj!--ne iti. ni vredno--zadušila se bom! naj kdo pomaga!!--3 so že mrtvi. Nihče še ni našel..----
28. oktober 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext ¨!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?
28. oktober 2014
napeto dej nnnneeexxxtt
28. oktober 2014
haha Arena smrti a???
nexxxxxt
28. oktober 2014
jap podobn je areni smrti
28. oktober 2014
oki. pa kaj si ti čist resna? pa kaj hočeš da umrem, ko nas takle pustiš čakat? pa js te sovražim! ja čist zares te sovražim! ker najbolj sovražim, da se zgodba konča, ko je najbolj napet!!!!!!!!!!!! pa bejš ti nekajm!!!! takoj se mi sprav pisat en dolg NNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!
28. oktober 2014
nneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextttttt
28. oktober 2014
FUL hvala! očitno je to naj zgodba...moja naj zgodba..
28. oktober 2014
ja je
28. oktober 2014
next
28. oktober 2014
Next
28. oktober 2014
next
28. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg