Forum
u217819
u217819
Hej! Tu sem jaz z zgodbico. Ne da se mi veliko govorit. V glavnem, tu je.

Prolog:

"Kako si lahko?" sem ga vprašala. Jezno sem premerila.
"Kaj?" je vprašal, in me nedolžno pogledal. V meni se je kopičila jeza.
"Bedak! Ne delaj se nedolžnega! Ljubila sem te, in ti si me prevaral, pa sem ti oprostila!
Potem si me še enkrat prevaral, pa sem ti tudi odpustila, ker sem te ljubila!" sem kričala nanj "In kaj zdaj? Že spet si me preveral! In to s kom! Z mojo najboljšo prijateljico! Dovolj te imam! Kako si lahko tak prasec?" sem še kar kričala nanj. Bila sem besna, in hotela sem samo to, da mi zgine iz pred oči.
"Zdaj pa se poberi iz mojega stanovanja!" sem mu zasikala, in ga jezno pogledala. Razočarano me je pogledal, in vzdihnil, kot da bi hotel še nekaj reči. Pa ni. Pobral je svoje stvari, in šel. Sedaj mi vsaj ne bo več treba gledati tega njegovega lažnivega obraza.

Ema xoxo
19. november 2016
Next
19. november 2016
u217819
u217819
Ti si pa hitra Hvala ti za prvi Next!
19. november 2016
Np. Hitro berem
19. november 2016
u217819
u217819
Vidim ja
19. november 2016
u217819
u217819
Še kakšen Next?
20. november 2016
u218500
u218500
Neeext
20. november 2016
u217819
u217819
Hej! Hvala vama za prva dva nexta

Zdaj sem sama. Že spet. Premerila sem se v ogledalu, ki sem ga imela pred sabo. Nekaj nove garderobe mi ne bi škodilo. Zavzdihnila sem, in odšla v kopalnico, kjer sem si na obraz nanesla ličila, in oblekla modro poletno obleko. Zaklenila sem vrata stanovanja, in stopila na ulico. Zunaj je sijalo sonce.
Do nakupovalnega centra sem rabila 10 min. Ko sem vstopila v tregovino z oblačili, sem pomislila, kako dolgo že nisem bila tukaj. Prodajalka me je nasmejano pozdravila. Vrnila sem ji prisiljen nasmeh. Nikoli mi ni bila preveč všeč. "Ti lahko kako pomagam?" me je vprašala s priliznjenim glasom. "Ne hvala," sem ji nakratko odgovorila, in se odpravila do kratke rdeče obleke, ki sem jo prej videla. Bila mi je všeč, zato sem jo oblekla. "Kako ti ta obleka paše, dragica!," je vzkliknila prodajalka. Obrnila sem se, in zavila z očmi. Nato sem nekaj zamrmrala v zahvalo. Zanima, kaj ima zdaj za bregom, ker je tako 'prijazna'.
Izbrala sem si še 2 para hlač, in 5 majic s kratkimi rokavi, nato pa odšla.
"You were all the things I thought I knew, and I thought we could be...," sem si pela, ko sem hodila, po ulici. "You were everything, everything that I wanted. We were meant to be, supposed to be but we lost it," sem naenkrat zaslišala znan glas za sabo. Na to mi je nekaj, oz. nekdo z rokami pokril oči.
"Luke!," sem zakričala, da so me vsi čudno pogledali. Obrnila sem se. Prav sem imela. Bil je on! "Kako dolgo te že nisem videla! 3 leta? Kako je bilo v Münchenu?" sem ga zasipala z vprašanji. "Dihaj! Dihaj, Mia!" se je zasmejal. Še kar ne morem verjeti, da ga vidim. Nazadnje sem ga videla pred 3 leti. Najboljša prijatelja, že od kar pomnim. Že kot mala sva se skupaj lovila, kričala... V glavnem, vse sva delala skupaj. "Greva na kavo?" sem ga vprašala. Pokimal mi je.
Medtem ko sva čakala, da nama natakarica prinese kavo, je Luke iz torbe privlekel najino najljubšo čokolado z lešniki. "Pol, pol?" je vprašal. Zasmejala sem se. "Ja. Tako kot včasih," sem mu odgovorila.
Nekaj časa sva se že pogovarjala o Münchenu, nato pa je pogovor nanesel na Toskano. "Aja. Mami naju je povabila, da se kaj oglasiva. Saj veš da te ima kot za sina," sem mu rekla. Pogledal me je, in se zarežal. "Ja, to bi bilo super. Manjka mi sprehod med vinogradi. Kdaj imaš namen iti?" me je zagnano spraševal. To me je presenetilo. Saj je vedno imel rad Toskano, samo zdaj je še posebaj zagnano govoril o njej. "Jaz sem mislila na drug teden," sem mu povedala, in ga vprašujoče pogledala. Nekaj časa je razmišlajl, nato pa le rekel "Super. Naslednji teden nimam nič. Potem pa kar v ponedeljek." je rekel, in mi pomežiknil. Počasi sva se poslovila. "Žal mi je za vaju z Joshom!" je rekel, nato pa šel. "Kako veš?" sem zakričala za njim. Ni mi odgovoril, ker je že izginil za vogalom. Skomignila sem z rameni.
Važmo da me čaka čudovit mesec...................................

Ema xxx
20. november 2016
Next
20. november 2016
u218500
u218500
Neeext
20. november 2016
Next
30. november 2016
u218900
u218900
Poglej, poglej, kdo je tukaj! Moja 'znanka'! Kako si kaj Ema Hrovat????
01. december 2016
u217819
u217819
1. Imaš možnost. Sli sam odjebaš iz te teme, ali pa te bom dala na blog.

2. Enkrat za vselej zapri ta tvoj neumni gobec! Ti ni blo dovolj že lansko leto?
01. december 2016
u218900
u218900
Ema Hrovat! Ne razburjaj se! Si boš uničila ugled, ki ga imaš. Lansko leto=lansko leto.
Povozil te bo avto ker se tako neolikano obnašaš
01. december 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg