Forum
u23904
u23904
pač napisala bom zgodbico o punčki ko je mela mama depresijo. začel se bo takoj po njenem rojstvo.
na začetku bom pisala v tretji osebi pol pa v prvi.
za začetek rabim tri nexte

vloge:
tina-punčka 10 let
deja-mama 28 let
david- oče 28 let

p.s. zgodba ni resnična vsi liki, imena, kraji, ustanove so izmišljeni

next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. julij 2011
oki next !
26. julij 2011
u23904
u23904
bom kr začela
ko se je tina rodila je bila prikupen majhen dojenček. živela je z mamo dejo in očetom davidom.oče je bil do nje vedno prijaen in nežen. mama pa jo je zanemarjala. sprva so mislili da se še ni navadila da je to njen otrok kasneje pa so odkrili da ima depresijo. že ko je bila noseča ni nikoli tako žarela. ko pa se je tina rodila jo je napol zanemarjala. tino je vedno ponoči miril in pestvoval david medtem pa je deja spala. deja pa je bil obsedena še z nečim potistem ko je rodila se je precej zredil in zato skoraj da ni jedla zato je bil tina podhranjena. ko je bila tina stara kakšno let morda malo več dejino čudno obnašanje ni ponehalo in enkrat je tino pustila kar v avtou v največji vročini. Takrat so sprevideli da je nekaj narobe in dejo poslali k zdravniku tam so odkrili da ima depesijo in začela je vzemati zdravila kar se je po 3 mesecih še vedno čudno obnašala so jo poslali v psihiatrično kliniko. Tam je bila zelo dolgo.
Zdej pa začnem pisat v vlogi tine
Zbudila sem se bila je sobota zato mi ni bilo treba v šolo a morala sem v umobolnico k moji mami. Vsi pravijo da bo v kakšnem letu spet živela z mano in očetom a ko jo vidim jas mi deluje tako čudno kakor da me ne vidi in nikoli ne govori z mano. Počasi sem se oblekla in pozajtrkovala potem pa je prišel k meni oče in me vprašal če sem pripravljena skomignila sem z rameni in šla proti avtu tako ali tako sem pri mami ponavadi le kakšen pol ure potem pa grem v park in premišljum zakaj imam ravno jaz takšno mamo. Ko sva se z očkom peljala sem bila tiho zato me je vprašal kaj je narobe…
next?
26. julij 2011
Next
17. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg