Forum
u152676
u152676
vem,da je velik takih safr zgodb,govorte da fejkam sam boli me đoli.
------------------------------------------------------------------------------------------------

ležala sem na tleh in v roki vrtela rezilo nekaj minut. odločila sem se,naredila sem prvi rez. na kožo mi je pritekla kri in močno me je peklo. potegnila sem še enkrat in enkrat in tako nadaljevala naslednjih nekaj minut.vsakič sem zarezala globlje,vsakič je pricurjalo več krvi. roko sem imela že čisto krvavo in pograbila sem prvo brisačo ki sem jo videla in si hitro obrisala roko.v kopalnici sem tako na tleh ležala še nekaj ur dokler ni domov prišla moja sestra.našla me je,s krvavo brisačo v roki, videla je mojo roko. samo objela me je in začela jokati. bolelo jo je,ko je videla kaj sem si naredila,ampak meni je bilo vseeno. nikoli me ni vprašala kako sem,če imam kakšne probleme ali kaj podobnega,vedno ji je bilo vseeno zame.odrinila sem jo stran od mene in ji zabičala naj to ostane najina skrivnost in pritrdila je. odšla sem iz kopalnice in nase oblekla prevelik polover in sedla v posteljo. v roke sem vzela dnevnik in napisala svoja čustva in vse kar sem držala v sebi. zavila sem se v ''deko'' in zaspala. naslednje jutro sem zgodaj vstala in šla na vlak za v šolo. delala sem se kot da je vse uredu čeprav ni bilo.smejala sem se šalam,ki so jih govorili prijatelji čeprav sem bila z mislimi drugje,v drugem svetu.roke so me peklensko pekle in na srečo je zvonilo za konec pouka.hitela sem na vlak in naenkrat sem se znašla na tleh.zaletela sem se v fanta,ki mi je že dolgo všeč. pogledal me je z njegovimi sinjo-modrimi očmi in se mi opravičil. oba sva bila malo zbegana in naprej nadaljevala usak svojo pot. celi čas sem razmišljala o njem in o njegovih očeh. bilo so take lepe a v njih se je skrivalo vse. v njegovih očeh sem videla bolečino,ki jo je zadrževal v sebo,vse skupaj je skrival,tako kot jaz.ker sem hodila počasi sem zamudila vlak naslednji pa je bil komaj čez 3 ure. videla sem kako je tisti fant prihajal proti men. prišel je do mene in mi rekel >>hej, izgubila si zvezek<< in mi ga potisnil v roke. zahvalila sem se mu in povabil me je na pijačo. pritrdila sem saj sem imela vlak komaj čez 3 ure. tako sva hodili in se pogovarjala o različnih stvareh. ko sva bila v kavarni in pila kavo me je vprašal stvar,ki je ni opazil nihče drug razen njega >>tvoje oče,videti so žalostne ampak na ustih imaš nasmeh<< je rekel in vedela sem,da mu bom mogla povedati... >>vem,da je nekaj narobe,vidim in čutim,lahko mi poveš ne bom te izdal<< je dokončal stavek in nisem vedela kaj bi rekla...pogledala sem ga v oči in mu povedala vse >>no..tudi jaz sem videla nekaj v tvojih očeh,veš da te ne bom izdala,če imam tudi sama podobne težave<< sem rekla dokaj prijazno in naredila nasmešek. povedal mi je vse o njemu in šele zdaj sem videla, da se mu dogaja podobno kot meni. ura je hitro minila in kmalu sem imela že vlak,tako sva se skupaj odpravila in se poslovila. ko sem vstopila sem dobila solzne oči,potrebovala sem njegov objem,ki ga ne bom nikoli dobila. ko sem prišla domov sem šla na računalnik in znova žaljiva vprašanja na asku ._. prijavila sem se na fb in imela sem eno prošnjo. bila je od njega*-* sprejela sem ga potem pa sem se odjavila. ulegla sem se v posteljo in razmišljala o besedah,ki sem jih brala na asku...kaj če sem res tako grda in debela kot pravijo?naj se ubijem?ali se kdo sploh boji,da bom izginila?ali me ima kdo resnično rad?ali lahko sploh komu zaupam? in še na tisoče uprašanj mi je hodilo po glavi.po licu so mi znova polzele solze,ena za drugo...

------------------------------------------------------------------------------------------------
ni zanimiu vem,ne znam dobr pisat vem...upam,da bo useen kdo bral s:
08. oktober 2013
u141148
u141148
~ ful dobroo pišeeeeš *-*
~ next čimprej<3
09. oktober 2013
u138071
u138071
neext
09. oktober 2013
u149032
u149032
neeeeeeeeeeext
09. oktober 2013
u153140
u153140
neeeeeeext
09. oktober 2013
u126564
u126564
neeeeext!
10. oktober 2013
u108087
u108087
Nextttt
10. oktober 2013
u108028
u108028
Neext super jee
10. oktober 2013
u152676
u152676
hvala k berete(:
po licu so mi znova polzele solze,ena za drugo...zaspala sem brez,da bi se zavedala.zbudila sem se okrog 11 zvečer. šla sem v kuhinjo in si že želela namazati kos kruha z nutello,ko sem se spomnila,da sem predebela,da bi jedla.odločila sem se,da bom stradala.tako in tako noben ne bo opazil. šla sem nazaj v posteljo in premišljevala in naenkrat sem zaspala. zjutraj je bila sobota in sem lahko dolgo spala. ko sem se zbudila sem šla ven.sedela sem sama na nekih ceveh ob reki. bile so tople.začelo je deževati. bila sem že vsa mokra a se nisem premaknila.iz žepa mi je padlo rezilo.prijela sem ga in znova naredila zareze. kri mi je znova pricurjala in videla sem kako prihaja neki fant proti meni.bil je on.pogledal me je in začela sem bežati pred njim...a me je ulovil. videl je moje roke in me samo močno objel. pogledal me je v oči in me poljubil.njegove ustnice,bile so tako mehke in oh...o tem bi lahko samo sanjala.odrinila sem ga stran,vedela sem,da se bo to kmalu končalo in,da me bo pustil samo ko bom najbol na tleh...pogledala sem stran in spet sem jokala.bila sem šibka,bolj kot kdaj koli. dvignil me je in me nesel do njegove hiše.tam me je položil na njegovo posteljo. obrisal mi je roke in me poljubil na čelo.spekel mi je palačinke a sem jih odvrnila in hladno rekla,da sem že jedla. ležala sem v njegovi postelji in ulegel se je zraven mene in me močno objel. želela sem si,da bi to trajalo za vedno a sem vedela,da ni mogoče. obrnil sem se v drugo stran in znova so se mi oči napolnile s solzami.zaspala sem in on ravno tako. domov sem priša komaj naslednji dan. doma tako pa tako nihče ni opazil,da me ni bilo. bila sem na računalniku,na tumblrju in fb-ju. kmalu sem se vsega skupaj naveličala in malo ponovila za šolo. bil je prvi dan,da se nisem rezala in jokala...naslednji dan nisem šla v šolo in kevin (tisti fant...) prav tako ne. šla sva v šoping. ja useeno nama je bilo za neopravičene ure in za vse skupaj. nakupila sva veliko stvari...naenx mi je zazvonil telefon.bila je moja sestra.javila sem se in govorila mi je nekaj ampak je nisem razločno slišala,slišala sem le neko ulico in naenx je prekinila.vedela sem,da se ji je nekaj zgodilo zato sva s kevinom pohitela...
okej ta del glih ni neki depresiven in to tko,da ja...bojo pa zato drugi(:
10. oktober 2013
u141148
u141148
Next Maša omg takoj<333
10. oktober 2013
u108028
u108028
neeeeeeeeext
10. oktober 2013
u153140
u153140