Forum
živjo!

verjetno se sprašujete zakaj sem ustvarila to temo?No ja ko sem prvič slišala za to bolezen se mi ni zdela neki zelo huda ampak zdaj ko pomislmin na to si rečem zakaj za vraga nisi prej preverila kaj je to?Ja to sm doživela na lastni koži (ne dobesedno) moja mami je pristala v psihjatrični bolnišnici polje lahko povem da je to izjemno grozna in težka bolezn.Danes nam je mami pobegnila in iskali smo jo cele tri ure morm reči da so bile to tri najhuljše ure v mojem življenju saj sem mislila da je nikoli več ne bom videla.Vglavnem pobegnila je in na srečo se ni ubila je pa tavala.Naj vam povem eno resnično zgodbo od enega prijatelja od tete njegova žena je prvič k je šla iz bolnice pila nek strup in so jo pol na očiščenje peljal k je drugič odšla iz bolnice je pobegnla pa šla v ljubljano z avtobusom pa se v lubljanico vrgla in sta jo na srečo policaja rešila tretjič k so jo izpustil iz bolnišnice se je pa čez okno vrgla in umrla.No vrnimo se nazaj na mojo zgodbo,na koncu ko smo že skoraj odšli na policiji smo jo našli kako je hodila po pločniku ni se odzivala na naše klice midve s teto pa sva stekle iz avta ter jo začele lovit vem da se zdi smešno pa naj vam kar povem da ni to je grozno to je najhulša nočna mora v mojem življenu.Pa tut da je v ljubljana polje odšla že pred 14 dnevi vendar so jo čez vikend spustili domov kmalu zatem ko smo jo dobili smo jo takoj odpeljali v psihjatrično bolnišnico kjer je začela kričat se metat po tleh hotela je iti v v italijo pa veste zakaj je do tega prišlo?zaradi mojega očeta!!!ker je mel drugo žensko(varal jo je že 3krat)takrat je blo konc dožvela je živčno zlom.kaj se je zgodilo tisti dan ko je zbežala ven ter hotela skočiti pod avte a hvalabogu jo je babi rešila.Med vožnjo v bolnišnico je govorila da moj brat ni od nje ampak od njenega brata da jo bom jst njena lastna hči ubila pa ne razumite me narobe to ni rekla zanalašč to je bolezen .huda bolezen moram reči da smo vsi družinski člani psihično izščrpani.Stara sem 12 let in še vedno ne morem dojet kaj se je zgodilo danes res moram še enkrat omeniti bile so 3 najhulše ure v življenu ali veste kako je ko se enkrat zaveš da mogoče svoje mame nikoli več neboš mogel videti,jo objeti ji reči da jo imaš rad ampak sm vesela da je preživeli sm verna in vesela da je bog izpolnil svojo obljubo in jo varovau.
če želite vam lahko vsak teden napišem vsak dan potek zdravljenja pa tudi vam lahko dajam napotke kako prepoznati depresijo bolš je da se prej pred živčnim zlomom ozdravite ko pa po ker boste trpeli tako kot jaz.upam da ste podoživeli mojo zgodbo.če se je komu enak zgodil al pa da je njegov svojc to doživu lahko deli svojo zgodbo.

next

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

07. december 2013
joj poznam to ja
next
07. december 2013
bi laho delila svojo zgodbo
07. december 2013
ne preveč zasebno
07. december 2013
aja okej razumem
07. december 2013