Forum
u168887
u168887
KDO SEM JAZ? Leja, rjavi dolgi lasje, modre oči, drugi letnik srednje oblikovalne šole, 16 let.
MOJE STANJE? Nesrečno zaljubljena, problemi v družini, v šoli, slabe ocene, nezadovoljna s svojim videzom - depresija.
KDO MI JE VŠEČ? Luka, temno rjavi lasje, slake rjave oči, športnik, četrti letnik srednje športne gimnazije, 18 let.
ODNOS S STARŠI? Ves čas se prepiramo, večinoma zaradi mene, ker sem lena, preperljiva in jezna ves čas.
PRIJATELJICE? Najbolje se razumem s sošolkami, nimam dosti drugih prijateljev. Najtesnejše sta Klara in Tina. Vseeno pa imam občutek, da jima nemorem zaupati. Zato sem zelo zaprta vase.
KJE ŽIVIM? Maribor.
JE TA ZGODBA RESNIČNA? Je!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Spet se v spodnjem perilu gledam v ogledalo. Tam zadnje čase preživim veliiiko časa. Zakaj bi skrivala to sama pred sabo, če je jasno - imam previsom ITM (prekomerno težo). Razmišljam da bi začela telovaditi, workoutati, se nehati prenajedati.. Ampak zame je to pretežko. Nič se mi ne ljubi in ni mi lepšega kot s polno škatlo piškotov sedeti za računalnikom. Tudi na šolo ne pomislim, zato je to tudi razlog zakaj sem sprta s starši. In Luka? Seveda, njemu so kot vsakemu všeč lepa, suha in nasmejana dekleta. Pa tudi ne hodim vsak petek na zabave - starša še vedno mislita, da sem njuna mala punčka. V šoli mi grozijo miljoni testov, nikoli nisem zares zbrana... Imam vsega dovolj, želim se spremeniti!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Kot sem že prej povedala, je to moja resnična zgodba-dnevnik, in če me želite spremljati, napišite NEXT. Prosim pa, da ne pišete 'hejtov' in podobnega.. Vmes bom dajala tudi NASVETE za vse punce, ki se borijo s podobnimi problemi kot jaz. Za prvi del - 5 nextov.
31. marec 2014
NEXT
31. marec 2014
Nxtt
31. marec 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg