Forum
Zdravo

To zgodbico posvečam vsem, ki radi berete romantične, zanimive... zgodbe in vsem bralkam, ki ste do sedaj prebrale kakšno mojo zgodbo ali saj delček….

Predstavitev glavne osebe

Ime & Priimek: Alysa Cole

Starost: 24 let

Moj opis: rjavi dolgi lasje, čokoladno rjave oči, 169 cm, 56 kg

Živim sama v majhni hiši ob robu Pariza.
HIŠA

MOJA SOBA

KUHINJA, KI JE RES MAJHNA TODA VSEENO DOVOLJ VELIKA ZAME

KOPALNICA

DNEVNA SOBA

Izobrazba – končana gimnazija
Stan: Samska

Alysa je ena izmed lepih popularnih deklet, ki v življenju najraje uživa in ničesar ne dela. Denar služi z vlaganjem v delnice, kjer v enem letu zasluži več kot 10. 000 €. Toda nekega dne se ji življenje obrne na glavo zato mora »finančno krizo« vzeti v svoje roke in začeti delati

Zgodba polna različnih zapletov…. Toda kakšnih? Naj v tem delu ostane še skrivnost : )

se nadaljuje če bo kakšen next ali komentarček ?
29. marec 2013
u127131
u127131
next.
29. marec 2013
neeeeeext
29. marec 2013
u50889
u50889
NEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!! Komej čakam pravo akcijo!!!!!!!
29. marec 2013
jeeeeeeeeej! nova zgodbica iz pod tipk slavne katje
pa važen da je vlka 169cm hahahahhaha!
neeeeeeeeext!
29. marec 2013
neext
29. marec 2013
next!!
29. marec 2013
u123401
u123401
NEXT
29. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. marec 2013
Next
mala hisa?
29. marec 2013
nextttttttttttttttttttttttttttt!! <33
29. marec 2013
u84724
u84724
ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. marec 2013
I love u :*
neext! :* <3 opažam, da pri usaki zgodbici začneš na enak način :* <3 Katja čimprej nextaj!
29. marec 2013
u120926
u120926
next
29. marec 2013
neeexxxxttttt
30. marec 2013
neext
30. marec 2013
next, ker hočem prvi del, čim prej
30. marec 2013
neext! :* <3
30. marec 2013
u110901
u110901
neeeeeeeeeeeeeeeext!
ta zgodba bo zagotovo zelo uspešna
30. marec 2013
Hey
Pa je tukaj prvi del te zgodbice
Verjemite, da je prvi del mi najtežje napisat zato sem se potrudila kolikor pač je šlo *
Upam da ne zamerite ker ni najbolj zanimiv pa bo naslednji bolši, ko sem bom že lažje vživela v zgodbo
Nina tudi jaz komaj čakam akcijo hehe : )
Nives hehe kako vezo ma 169 cm ? haha no ja tak *slavne* pa ne sam rada delim zgodbice z vami*
No ja lari če pa nisem nobene take lepe našla : )
Ignacija res začnem isto da si lažje predstavljamo s kom mamo v zgodbici opravka : )
Kayice hvala
Katy si vedeževalka ? Upam, da si prav napovedela in mi bo uspelo kot sem si zamislila napisat*

Utrujena stopim skozi vrata hiše in se sesedem na stol na hodniku. Za sekundo zaprem oči in se rahlo udarim po licu, čim prej se morem spraviti k sebi. O moj bog, ta divja zabava v središču Pariza je bila resnično nora. Odkar sem se razšla z Lucianom Rodriguezom najboljšim nogometašem francoske reprezentance, sem postala zelo »popularna«. Moški so se po meni metali kot da sem čokolada, na njihov račun sem zopet spila preveč alkohola. Pogled se mi ustavi na uri na sredini stene, kazalci so se premaknili na polnoč, torej se je že začel nov dan – četrtek 25.05.2013. Sezujem salonarje in slečem usnjeno jakno, odvlečem se do svoje sobe, kar oblečena padem v posteljo, še preden se zavem me odnese v svet sanj.

Zjutraj me prebudijo sončni žarki, ki vderejo skozi priprte žaluzije. Iz omare potegnem spodnje perilo, kavbojke in majico s kratkimi rokavi. Kot vsako jutro se v kopalnici zaprem v tuš kabino in po svojem telesu spustim vročo vodo, ki me do konca prebudi. Zavijem se v brisačo in pogledam v ogledalo, čez ustnice se mi razpotegne nasmešek, odločim se da grem v shopping saj zopet potrebujem nekaj novih cunj. Te naložbe v delnice so se več kot obrestovale. V kuhinji skuham kavo in si pripravim toaste z šunko in sirom. Sedem za mizo in počasi začnem jesti, zraven listam po reviji, ki sem jo včeraj dopoldan kupila v trafiki toda še je nisem uspela prebrati. Pogled se mi ustavi na velikem naslovu v sredini revije: LUCIAN RODRIGUEZ DOSEGEL ODLOČILNI GOL ZA NOVO ZMAGO FRANCOSKE REPREZENTANCE . Zavijem z očmi, ko se zagledam v njegovo sliko. Odkar sva se razšla mi je bilo vseeno če se cvre v peklu, bil je najbolj pokvarjen moški, ki sem jih imela. Mislil je, da bom ubogala vsak njegov ukaz in vsako njegovo željo… na srečo me je po enem mesecu srečala pamet. Da mi ne bi ob misli nanj postalo še bolj slabo, obrnem list in naredim požirek kave. Tokrat zagledam nov naslov, od presenečenja skoraj spustim skodelico iz rok. Ne, ne prosim naj ne bo res…. govorim po tihem in začnem brati ŠOKANTNO – podjetju Matiz grozi stečaj! Njihovi dolgovi so iz dneva v dan večji. Direktor podjetja Willy Foster je povedal, da upanja za obstanek več ni. Podjetje se počasi poslavlja iz tržišča. Vrednost njihove delnice je padla na 1 cent. O MOJ BOG KAJ PA MOJ DENAR zavpijem na glas, da besede kar zadonijo po kuhinji. Že leta in leta sem vlagala delnice v to firmo. Ob koncu leta bi morala dobiti novih 10.000 €, kolikor se spomnim so nam letos obljubljali dodatek 1.000 €. So že takrat vedeli kako slabo jim kaže in niso hoteli zgubiti investitorjev? Iz razmišljanja me zbudi glasno zvonjenje telefona, spomnim se da sem ga včeraj pustil v jakni. Odidem na hodnik in ga potegnem iz žepa, zagledam se na ekran Willy Foster… preberem na glas. O moj bog, kolikor videti so podatki v reviji točni. Ostala bom brez denarja saj v pogodbi piše: v primeru stečaja podjetja Matiz najprej plačajo vse tekoče izdatke šele nato pridejo na vrsto za plačilo imetniki delnic. In kaj naj storim? Brez denarja ne morem vzdrževati te hiše pod mostom pa tudi nočem živeti! Morala bom poskrbeti zase.

TELEFON

se nadaljuje.... V PONEDELJEK
bom vesela nextov, komentarčov, mnenj, teorij, kritik.... na prvi del *
rada vas mam*
30. marec 2013
u127131
u127131
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext..!
30. marec 2013
u110901
u110901
Začetek je super!
Prev zanima me,kakšno službo bo našla...in ali bo uspešna. Kar mislim si,da bodo na začetku težave.
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
30. marec 2013
neeext! :* <3 omg Katja..odličen začetek...že s 1. delom si me pritegnila do branja te zgodbe...tko kot pri useh ostalih tvojih...najboljše pišeš...resno! :* <3
30. marec 2013
neeeeeeeeeeeeext!
30. marec 2013
neeeext
30. marec 2013
u84724
u84724
neeeeeeeeext!!!!!!
30. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. marec 2013
next!
30. marec 2013
uf hvala pozabila sem vam zaželet vesele velikonočne praznike se opravičujem...

30. marec 2013
ja tnx& enako Katja! :* <3 jas sem tut pozabla vam zaželet...sorry usem...dons sem tko zmedena pa use to no
30. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg