Forum
u1374
u1374
Tako udobno se je počutil, da mu je bilo škoda odpreti oči. A uprl se je skušnjavi in pričakal ga je čudovit nasmeh. Nasmehnil se je in s prsti je šel čez njeno lice ter jo poljubil na čelo. Ko se je odmaknil, ga je smehljaje pogledala. Prijel jo je za roke in rekel:

»Kot je rekel veliki znanstvenik Ernest: Živeti začneš šele, ko se zbudiš ob osebi, ki jo ljubiš in ko se ti ta oseba v tistem trenutku nasmehne nazaj.«

»Vedno veš kaj moraš reči Ian, to sem ti vedno zavidala.«

»Jaz pa tvojo presenetljivo lepoto in pamet.« Dekle se je pokrilo z odejo in zardela, Ian pa jo je počasi odkril in jo poljubljal po telesu.

»Na tole sem čakal skoraj tri leta moja mala Hena! Nikar se mi ne izmikaj zdaj, ko te končno imam!« Njegova usta so poiskala njena in poljubil jo je. Zmotilo ju je šele trkanje na vrata.

A VAM JE VŠEČ ??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. oktober 2010
u1374
u1374
ali nadaljujem ???
15. oktober 2010
u29286
u29286
nadaljuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pesem za lašje pisanje
30. november 2010
u29286
u29286
PIŠI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. november 2010
u1374
u1374
nom pisala
30. november 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg