Forum
u178956
u178956
Helow bananas Maja here and here is new ff too<3 hope that u will like it :*

I keep going to the river to pray,
Because i need something that can wash out the pain
And at most, am sleeping all this demons away,
But your ghost, the ghost of you it keeps me awake.

Prilog ~

I ran from dark, horror - filled woods in the middle of nowhere, breathing fresh air that filled my lungs. I felt free bby for the first time in my life and it was like I didn't have to worry about anything in this fucking world. I heard the beautiful bird singing which were like a fairy tale, so not true. I felt like I was going crazy and that makes me stronger than you. Stronger than a demon and angel at the same way. I was the only survivor in this game. The only winer.

Ff ne bo v angleščini ne skrbet <3
Prvi utis? :3
14. november 2014
YAS PERF
NEEEEEXXXXTTT:333333
14. november 2014
u113053
u113053
NEXTTTT *o*
14. november 2014
Neexšt :3
14. november 2014
Da mi takoj nextas
Neeeeeeeext
14. november 2014
u176006
u176006
Neeeext
14. november 2014
neeeeeeeeeeeext
14. november 2014
u173906
u173906
next
15. november 2014
u169476
u169476
Neeext
15. november 2014
concerttickets.
concerttickets.
Omg Honey*0*<3333
THIS IS PERFECT*0*
NEEEEEEEEEEEEXT*-*
15. november 2014
u178956
u178956
Hii guys ^^ well nekak sm zmučkala tale prvi del skupi in upam da ni preveč umm ' omg i dont wanna to read that shit anymore' ok. No ja posvečen je moji Ksenji <3 ker sem jst pozablivka na začetku povedat pač osebe bom pa zdej ane :3

Selena Gomes - as Amilia Jessica Worst
and
Niall James Horan - as himself

Love ya <3
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

I was there for you,
In your darkest times ,
I was there for you
In your darkest nights.
But i wonder where were you
When i was at my worst
Down on my knees
And instead of my having back.

Nova šola, nov dom, nova družina, v glavnem enkratna prekleta priložnost za nov začetek. Misli so mi venomer uhajale k rodnemu Forksu, ki je bil zame zdaj že preteklost.
Vsa tista polja, travniki, skednji, prijaznji ljudje, je zdaj za mano.
Trenutno se vozim v taksiju, ki me je za dobro plačilo prišel iskat na letališče.
Zunaj lije kot is škafa, v avtomubilu je mrzlo kot da sem na Aljaski plus to, da nimam niti najmanjšega pojma kako bi naj moja nova 'familija' izgledala.
Oče dober poslovnež, mama medicinska sestra, brat pa še vedno študira.
Gledala sem skozi zamegljeno šipo na sprednjih sedežih in opazovala mesto okoli mene. Visoke stolpnice, preprodajalci drog na vsakem vogalu, vsaka druga trgovina je prodajala ženske in ljudje mrkih obrazov. Kot da se nebi znali nasmejati.
Pa pravijo da je New York mesto sanj. Zavila sem z očmi in se obrnila naprej.
Zaostala sva v prometnem zamašku, sredi mostu.
Naslonila sem se nazaj in zaprla oči.
Poskušala sem ne misliti na prometno nesrečo iz pred let, ki mi je popolnoma spremenila življenje. Začela sem se tresti in po licu so mi polzele solce.
"Gospodična je z vami vse vredu?" Narahlo sem pokimala in se nasmehnila vozniku.
Od nesreče je minilo dobrih pet let, a si še vedno nisem opomogla.
Vedno ko se vozim v avtomobilu, se poskušam izogniti tovornjakom. Preveč spominov privlečejo na plan.
Če tisti dan nebi vstrajala da moramo v trgovino, bi zdajle ležala na postelji in brala kakšno dobro knjigo. Mami bi kuhala kosilo, oče bil v službi, sestrica pa v svoji sobi in se igrala z igračami. Kakšna trapa sem bila.
Hotela sem blesteti na valeti in s tem drugim dokazati da sem močna in se ne predam.
A ravno slo po maščevanju je ubilo moje sanje in družino. Vozili smo se po avtocesti proti najbližji večji trgovini, ko je nasproti pripeljal vinjen voznik tovornjaka.
Ne spomnim se ničesar razen pridušnih krikov in nato teme, ki me je navdala.
Zbudila sem se v bolnišnici, povita z povoji in nogo v gibsu. Novica, da je moja celotna družina mrtva in da sem čudežno preživela me je popolnoma pretresla.
Padla sem v močno depresijo, se začela drogirati, rezati in kradsti zaradi pomanjkanja denarja. Ko sem nekega dne vzela prevelik odmerek trave ( A/N pač drogo tuki mislim :3), sem ponovno pristala v bolnišnici. Kljub odvajanjem je bilo vedno isto.
Nisem več mogla živeti tako.
Na srečo je prišla nekega dne svetovalna delovka v moje stanovanje in me nasilo odpeljala v sirotišnico.
Stara sem bila prekletih petnajst let.
Morala bi že imeti družino a se je nekaj zalomilo in prekinilo vso preiskavo.
Ko pa so stvari končno stekle naprej sta minili dve leti. In zdaj sem tukaj. Končno smo se začeli pomikati naprej in čez dobrih petnajst minut sem že stala pred visokim blokom sive barve. Vozniku sem plačala določeno vsoto in iztopila.
Iz prtljažnika sem povlekla dva velika črna kovčka in ju postavila pred vhodna vrata. Pomahala sem še gospodu in pozvonila.
Nekaj časa sem čakala, nato pa sem zaslišala glas, ki me je povabil naprej in hkrati odprl vrata z skoraj neslišnim klikom. New York, končno sem tukaj.
___________________________________________________________________________________

<3
15. november 2014
OMG NAJPREJ HVALA DA SI MI POSVETILA TO BC IT'S SO FAB I CANT EVEN
SDFSDJHDFJDFHFDFDHSDJDKDKNJ
MENI JE FUL VŠEČ SO YAYAY
NEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTT
15. november 2014
u179057
u179057
Neeeeeeeeext :33 this story is my wife<3
MALO SE POPRAVI IN ZGODBO POSVETI MENI (IN SEVEDA KSENJI)
OK?? OK.
#LOVE #YOU #SO #MUCH #VISKI<3333333
15. november 2014
concerttickets.
concerttickets.
SLIKO SI IZ MOJE ZGODBICE VZELA,PRIZNAJ
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT*0*
15. november 2014
u178956
u178956
Nicht lol <3 okey ja-.-" ce mi pa ne delajo linki nooo <3 tablca je kriva ne jst haha<3* omg no sej noben ne bere :3
15. november 2014
concerttickets.
concerttickets.
AHAHAA...MEN TUT NE-.-
VSI BEREMO
15. november 2014
Neeeeeeeeext
15. november 2014
u113053
u113053
nextt *o*
15. november 2014
In v tej novi druzini bo starejsi brt niall ceprov oni zivijo v vb ane btw nekak se mi zdi da si forks 'prefejkala' iz somraka :'P haha tut ce si je cist dobr. Ful hvala za linkc *o*

NEEEXT!
15. november 2014
little*monster
little*monster
Neeeeext
15. november 2014
next
15. november 2014
Neeeext *oo*
15. november 2014
u105028
u105028