Forum
u178956
u178956
Hi!xx Maja is here again i guess :'D Torej Someone je priden (me) in se je odločil da bo šel prevajat x'd vrjetno bo total fools ampak zgubit nič ne morem x'd Torej am odlčla sem se da bom prevajala Demon By Night iz wattpada in sem rahlo v dvomih da je kdor koli to sploh že bral x'd Ff je ofkorsič o harryiu in pač je vampire like woah *-* Več vam pa ne bom izdala x'd Kot sem že prej rekla ff NI moj ampak ga prevajam (: Trailer in naslovnico je naredila avtorca in pač ja x'd Zgodba je posvečena Joni ter Špeli, ki me je že pri prejšnjem ff-ju prosla če ji ga posvetim ampak je že bil zaseden. Torej ja Špelko ta ff je zate <3
I hope u'll njoy sweetie <3

So here is trailer (mam občutek da ne bo zagrabl -_-):
http://youtu.be/vqkwVzm8RTM

And let's get started *-*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zdrznila sem se, ko me je silovito zgrabil za boke in me potisnil ob zid. "K-kdo si?" sem prestrašeno vprašala.

Njegov prijem na mojih bokih se je zaostril,da je bolečina postala še večja.
Kdo je bil on in kaj drenutno dela,so bila vprašanja na katere nisem znala odgovoriti.
Globok glas se je zarežal. "Oh,ahko bi rekel toliko stvari." napadalec se je sklonil k meni in njegova vroča sapa se je dotikala mojega ušesa ter tilnika. "Tvoja najhujša nočna mora. Vso to sranje. Blah,blah,blah."
Lahko sem čutila lice ob mojem in temparatura je bila nenormalna, ledeno mrzla.
"Kaj hočeš od mene?" sem zakričala nad njim.
Moje oči so potovale po postavi pred seboj, znova in znova.
Imel je rjave lase, ki so se v trdnih obročkih kodrale naravno ( oh gosh vem da se sliši čudn sam tam tak pise xđ).

Nisem si mogla pomagati, ampak čutila sem še nekaj drugega kot pa samo strah v mojem trebuhu,ko sem pogledala v njegove rdeče oči.
Moje misli v oblakih, so naredile ime tega čustva neznano.
Njegovi prsti so se približali mojemu vratu in krožili po njem.
"Ne skrbi punčka, ničesar ne boš čutila."
Odprl je svoja usta in jih ponovno približal mojemu vratu.
Lahko sem čutila zobe,ki so grizljali mojo glavno žilo. "Prosim nikar!" sem rekla glasneje.
Dovolj glasno da se je ustavil.
Zasmejal se je in umaknil nazaj.
Zdaj sem ga lahko videla v celoti in tisto neznano čustvo sem končo prepoznala.
Privlačnost.
Glede na situacijo, si nisem mogla pomagati a začela sem se zaljubljati vanj.
Ko sem pogledala v te nečloveške lastnosti, sem videla lepoto.
On je bil lep.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Oh bog vrjetno sm nardila največjo napako v življenu xđ
Sooo what do u think? (:
And btw prosim mal umirte kritike prvič prevajam in ja xđ
Ly <3
23. december 2014
u182321
u182321
Prvaaaaaaaa omg TOLE JE DAAAAAA BEST TI SI WOAAAH omg kak DOOOOBRR PREVAJAŠ TI BOM ZA NAGRADO DILDOTA KUPLAA <3343
23. december 2014
neeeeeeeeeeeeeeeext,super je :3 < 3
23. december 2014
Next
23. december 2014
Ni mam kritik samo pohvale,ker men nikol ne bi ratal da bi zgodbico iz angleščine prevedla v slovenščino
Bombastično prevajaš
Next
23. december 2014
Next
23. december 2014
u182321
u182321
Neext
23. december 2014
Neeext!
24. december 2014
u181827
u181827
neeeeext!
24. december 2014
komi čakam nasledni del <3
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!
24. december 2014
Ujoj še dobra si da znaš to prevest ...
Ta trailer je scaryyy
Nexttt
24. december 2014
Neeeeeeeeeeext
25. december 2014
Bae♡ prf jeeeeeeeeee *_* žal mi je samo da nisem prva.. eh jbg .
Poslušte vi plastični ludeki MENI JE POSVEČEN IN NIKAME DRUGEME !!!KER SE JAZ NJENA ŽENA ZATO JE MENI POSVETLA TO *POHOTNO* STVAR♡♡♡♡
25. december 2014
nnnnnneeext
25. december 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!
26. december 2014
u177994
u177994
neeeeeeeext *----*<33333
26. december 2014
u164033
u164033
neext
26. december 2014
hii js sm...nvm lih kera bralka xđ
že naslov me je prtegnu in pol sm šla gledat trailer in sm s stola padla.Mislm to je najbolj prff trailer k sm ga kdaj vidla!!maščevala se mu bo.to bo še zanimiv xđ
pa tud če je nisi ti napisala je prff
nujno next!!!
26. december 2014
u178956
u178956
Next dobite čez dobrih 20-30 min da pretipkam besedilo iz lista na fon pol pa dobite prvi del<3
Maja xx :*
26. december 2014
JUPPPPPI
26. december 2014
yey sam me ne bo doma tkoda nvm zakaj se veselim
26. december 2014
neeeeeeeext
26. december 2014
u182321
u182321
a tnx Maja če boš posvetila sexsual time to me če bojo sveda
26. december 2014
u178956
u178956
Hii xx (:
Oh gosh sploh nism pričakvala takrga odziva res, najbolši ste *-*
Amnesia girl- hjoj i was just like -wooow- when i look at the trailer so yeah i totally understand u :'D oh in hvala res mi velik pomeni ka si napisala <3
Andreja - hahahhaha umrla xđ
Šela- oh gosh guuuuurl js te ljubim :'D
Oh dont be mac on me ampak men se ne lub vec odgovarjat :3.P.S prosim ce mi zram napisete kak vam je ime da bom vedla :'D
So enjoy my demons<3

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Ampak moram." nemirno se je sprehajal sem ter tja pred menoj. Hudomušno sem se nsmehnila,ko sem videla svojo možnost za pobeg. "Ljudje vdno rečejo te stvari. 'Kdo si?' zakaj to delaš?' prosim ne ubij me'." Moj napadalec se je soočal z slepo ulico. Pogledovala sem na drugo stran ulice, kjer so ulične luči svetile močnjeje. Moj srčni utrip se je pospešil, ko sem zašprintala proti drugi strani ceste. Lažje sem zadihala šele,ko sem stopila na star,siv pločnik. Nenadoma je nesmrtni stal pred mano in izpustila sem ušesa parajoč krik,ko se mi hr približal.
"In vedno poskušajo pobegniti," je nadaljeval.
Tokrat ni sprejel nobenega tveganja, nasilno me je zgrabil in svoje čekane zaril v moj vrat
Premaknila sem svoje roke na njegova ramena in ga poskušala odriniti, a je bil premočan.

Rahlo sem zacvilila,ko sem v glavi začutila vrtoglavico. Moja kolena so se zašibila in padla sem v roke ubijalca.

Poskušala sem odpreti oči in svetloba je skozi drobne odprtinice prihajala v moje zenice.
Postavial sem se v sedeči položaj, ostra bolečina je presekala moj vrat in nečloveški zvoki bolečini so prišli iz mojih ust,ko sem svojo roko povspela k poškodovanem območju.
Bolečina je malce popustila in odmaknila sem roko.
Malce sem se razgledala po sobi in v mesečini,sem lahko razločila figuro moškega, ki je stal pri oknu.
Imel je dolg trup in kodraste lase. Z glavo se je obrnil k meni in se nasmehnil.
Stisnila sem se ob rob postelje in potiskala svoj hrbet ob belo steno.
"Kaj si naredil z mano?" sem zajecljala in glas se mi je ob vsaki izrečeni besedi lomil.
'To kar naredim ponavadi."
Sedel je na posteljo blizu mrne, kolikor je le mogel.
Pri tem dejanju je grozljiv občutek v trebuhu nekoliko zbledel.
Njegove rdeče oči so zamenjale sinje zelene in njegovi čekani so izginili. Izgledal je total naeavno.
Človek.
Zadržala sem dih, ko se je sklonil bližje.
Dvignil je mojo glavo in podrsnil z obrazom ob moj vrat.
Zadrgetala sem, saj njegova koža ni bila več mrzla in trda ampak topla in mehka. Nekako me je potolažil.
Solze so ušlr iz mojih oči in na mestu bolečine sem začutila njegove ustnice.
Me je poljubil?

Ko se je nesmrtnikova glava dvignila bliže moji, sem zatrepetala ko tr spregovoril.
"Noro dobrega okusa si." Njegov raskav glas je napolnil moja ušesa
"Morda se bom kasneje vrnil nazaj k tebi, zato ne naredi ničesar,kar boš kasneje obžalovala." mi je zagrozil.
"Ni te treba biti strah ljubezen. Adijo." vstal je,odprl okno, stopil na požarne stopnice in pohitel po njih.
Moj srčni utrip se je opočasnil, mirneje sem zadihala, z mislijo da ga ni več.

Ampak njegovr besede so mi odmevale v glavi;
'Mogoče se bom vrnil k tebi, zato ne naredi ničesar kar boš kasneje obžalovala'.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Omg men bojo prsti odpadl - vete kak je smotan natipkat tri strani na listu na telefon? Nocete vedet xđ
So what do u think? Je sploh vredno da prevajam ker mam obcutek da grozn prevajam xđ
Ly
26. december 2014
Omg prfektnu prevajas in hvala kr si zacela kr zgodbica je popolna
26. december 2014
next full dobro
26. december 2014
Aja pa neeeeeeext
26. december 2014
nnnnnnnnneeeeeext
perfektno,perfektno in perfektno
pa kaj govoris??? prevajas perfektno ne grozno
no kakorkoli nextaj cimprej!