Forum
Love.you.bby
Love.you.bby
Hej, danes bom pisala o grozljivki
................ki se je zgodila moji BFF...........pisala bom tako kot da se to dogaja meni...zelo imam rada strašne zgodbe!!!!

rosi.rr
rosi.rr
Next
08. maj 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
hvala!!
08. maj 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
še 2× Next
če vas ne zamima nimate tuki nič za delat
08. maj 2017
rosi.rr
rosi.rr
mene zanima......................obožujem srhlljive zgodbe!!!!!!!!!!!!! Dejte folk sam napište Next aj je kakšen problem
08. maj 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
...hej verjetno ne bo noben te zgodbe bral ampak jo bom vseeno pisala
08. maj 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
ok začela bom pisat;

Prišla sem v sobo kot vsak dan po šoli bil je petek moj najljubsi dan v tednu. Odločila sem se da povabim mojo prijateljco da prespi pri meni.Imele smo pižama party,moji starši so šli na en rojstni dan....zato smo bile same!! Ko sem vstopila v sobo sem zagledala....................... .....
09. maj 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
nadaljujem čez 1 uro!!!!
09. maj 2017
rosi.rr
rosi.rr
nadaljuj............zanimiv začetek!!!!!!
09. maj 2017
rosi.rr
rosi.rr
Next
09. maj 2017
JA NADALJUJ
09. maj 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
zagledala sem velikansko senco in zaslišala trkanje po stenah.....rekla sem si mogoče se mi blede.....moja prijateljica je prisla v sobo o tem ji nisem niti pisnila. Ura je bila 23.00. Frendica je rekla "gremo gledat grozljivko"!!! In kot ona ve jst obožujem grozljivke,ker mam v moji sobi TV sva si izbrale grozljivko in jo gledale ugasnile vse luči....da bi blo bolj SCARY. Grozljivka je bla fuull scary....Bilo je že 24.00.......zato smo se odločle da gremo si umit zobe,bit še malo na telefonu,it v pojstlo in spat. Šle smo v kopalnico in si umile zobe,naenkrat je nekaj počlo....nisem je hotla prestrašit zato sem ji rekla da sosedje nekaj urejajo.........ddddd. Vrjela mi je! Ble smo malo na telefonu. in šle spat,spale smo v dnevni ker v moji sobi ni prostora. Frendica oz. Neli je takoj zaspala. Jst kot vedno pa razmišljam o sanjskemu fantu .
Nisem mogla zaspat,naenkrat sem slišala jok tih jok.......prestrasila sem se kot nikoli. Govorila sem si to so sanje sanje sanje SANJE!!!!!! Končno sem zaspala!! Zbudila sem se Neli mi je govorila da je............
NADALJUJEM OB 15.30 ALI 16.00
09. maj 2017
rosi.rr
rosi.rr
full dobro
09. maj 2017
Next
09. maj 2017
Next
09. maj 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
hvala!! za Nextee NADALJUJEM OB 15.20
09. maj 2017
Next
09. maj 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
Neli mi je govorila o njenih sanjah. Rekla mi je da je imela čudne sanje in da je slišala jok.V sebi sem si rekla OMG kako pol to niso ble njene sanje!! Naglas sem rekla OJoj Neli pa me je samo začudeno pogledala in vprašala če je kaj narobe. Jst seveda nisem povedala da sem tudi jst slišala jok!!! Ampak rekla sem si lahko je to samo nekdo odzunaj jokal!!! V srcu pa sem vedla da je nekaj narobe. Spomnila sem se ko sem bila stara 5 let in ko me je nekdo strašu......upam da se on ni vrnu!! Z Neli sva šle na sladoled in po trgovinah. Kupovale smo večnio oblačila. Šla sem v garderobo da neki probam. ......in kr naenkrat sem imela čuden občutek da me nekdo gleda čutila sem zrak ki piha v moje uho. Takoj sem othitela domov.Staršem nisem povedala ker mi itak ne bojo vrjeli.Ko sem bla stara 5 let so mislili da je to samo moja domišlija. Ahhhhh. Odločla sem se da Neli povem o tem da me nekdo straši najverjetneje duh.Neli mi prvič ni vrjela,ampak ker se je spomnila da je takrat v kopalnici neki počlo...in da je sanjala jok ......mi je začela verjet.....začele smo raziskovat.....

Naslednji dan;
Nič še nismo našle zato smo obupale saj nam ni noben verjel!!! Takrat pa je prišla ena ideja,odločila sem se da kupim kamero in da posnamem ko ponoči spim in če se kaj dogaja,takrat pa mi bojo sigurno verjeli!!!! Starši mi jo niso hotli kupit,ampak imam dovolj prišparano za eno kamero!!!
Odpravljala sem se spat in naštimala kamero.

Naslednji dan(jutro);
Pogledala sem posnetek..........ampak............... ......
napišite Next če želite da nadaljujem!!
09. maj 2017
rosi.rr
rosi.rr
Next
09. maj 2017
Next Next Next ( ej a ni to mal podoben izganjalcem duhov če je kdo gledu, k je tista tud bla nekki tazga stara ko jo je ena soseda k je že umrla strašila, tista je pa mela samo 1 prjatlco ki ji je vrjela) a to je resnična zgodba
09. maj 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
Ne nisem gledala to
ja RESNIČNO je to se je zgodilo moji frendici...........in se dogaja tud men. .in vrjamem v duhove demone...in te Pac ponoči sploh nemorem zaspat ker mam čudne občutke....

Boš vidla pol da ni enak kot tisti film
09. maj 2017
ne sej vem da ni samo res podobna zgodba je, samo nemorm vrjet da se je nekomu to res zgodilo, tud jz naskrivaj (noben drug neve) vrjamm v duhove in včasih me je že strah k se kdaj kej čudnga dogaja
09. maj 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
Pogledala sem posnetek, ampak vidla sem nekaj kar stoji pred mano nekaj velikega velikega!!!! Raziskovala sem na internetu o demonih in duhovih ampak vse je blo v povezavi z demonom!!!!! Gledala sem slike.... ...........fuulll scary je blo! Poklicala sem mamo in ji pokazala posnetek...vidlo se je da se je ustrašla!!! Ampak vseeno je govorila da nee da to ni res......Moj brat je poklical nekoga ampak koga!?? Ni mi povedal.....rekel je samo da b nekoga pripeljau...............zvonec je zazvonil in vidla sem veliko postavo in zraven mojga brata............ kdo je to??? sem se spraševala. Brat mi ga je predstavu in je rekel da je psiholog!!! Resno??? Naglas sem zakricala da nerabim psihologa!!!!! Spodila sem ga ven zraven pa še mojega brata!! Vsi mislijo da sem nora!!! Edino upanje je še tata!! Pokazala sem mu posnetek naenkrat pa je v od podstrešja nekaj zaroptalo!!!Tata je šel pogledat ampak od zgoraj ni bilo nič..........tatiju sem razlozila da sem slišala trkanje ......pokanje.. ......dotik.....zrak ki piha vame....on mi je VRJEL!!!!! Ampak mi ni hotel pomagat aahh! Ker mam psa sem ga dala za eno noč v mojo sobo! Ker če bo kaj slišal me bo zbudil!!
PONOČI:
In res zbudil me je moj Max me je zbudil!!!!!! Bila je ura 2.00 zjutraj......... . Pogledala sem naokoli in videla senco skrila sem se pod deko!!! In zaspala...

NASLEDNJE JUTRO:
........NADALJUJEM KMALU
09. maj 2017
rosi.rr
rosi.rr
Next Next Next Next
09. maj 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
hvalaaaa
09. maj 2017
Next
09. maj 2017
Next
09. maj 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
hvala za vse nextee
09. maj 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
NASLEDNJE JUTRO;
bila je šola PONEDELJEK......najhujši dan forever. šla sem na Fb in vidla moj posnetek......o duhovih..verjetno je nekdo na Fb objavu posnetek ampak kdo vidla ga je Neli moj brat,tata in mama......starši nimajo FB.....Neli niti... ga ne mara. Ahhh moj ljubi brat!!!!! Vsi so se mi smejali ....da verjamem v duhove!!!!ZAKAJ SE TO MENI DOGAJAAAA?? Vjljučla sem telefon....in pogledala zopet ta posnetek.........pogledala sem še enkrat in verjetno tega nisem opazla takrat.....vidla sem da so se vrata odprla in zaprla!!! Kaj????? STEKLA SEM DOMOV V MOJO SOBO KO PA JE KAR naenkrat zmankalo elektrike??AMPAK moj računalnik in televizija še delata.....torej je to naredi uni Butasti duh ali kar koli je že....ZAKRIČALA SEM POKAŽI SE POKAŽI SE......ahhh.........odlocila sem se igrat charlie charlie challenge(izziv) vprašala sem po angleško Charlie Charlie are you here??? IN... . ........

nadaljujem jutri ali danes zvečer
09. maj 2017
rosi.rr
rosi.rr
supr zgodba Next
09. maj 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg