u131120
u131120
Pač, tukaj bom lepila slike in novice o pevki Demi Lovato. Dobrodošli ste vsi, ki imate lepo mnenje o njej. :3

Demetria Devonne (Demi) Lovato se je rodila 20.8.1992 v Teksasu. Po mamini strani ima mehiške korenine, po očetovi pa irske in italijanske. Ima starejšo sestro Dallas Lovato in mlajšo pol sestro Madison De La Garza. Je ameriška pevka, plesalka, kitaristka, pianistka, tekstopiska, televizijska, gledališka ter filmska igralka in fotomodel.
Najbolj je prepoznavna po vlogi Mitchie Torres v filmu Camp Rock ter kot Sonny Munroe v televizijski seriji Sonny With A Chance.
23. septembra 2008 je izdala svoj prvi album Don't forget. 21. julija 2009 pa je izdala drugi album imenovan Here We Go Again. Svoj tretji album, imenovan Unbroken je izdala 20. septembra 2011. Letos (2013) pa je prišel njen četrti album, katerega je poimenovala kar Demi.
V intervjuju z Ellen DeGeneres je Demi razkrila, da je v sedmem razredu postala žrtev medvrstniškega nasilja. V intervjuju z oddajo 20/20 leta 2011 je dejala, da ima že od osmega leta dalje »zelo nezdrav odnos s hrano«, predvsem zaradi nasilja v šoli, in da se od enajstega leta dalje samopoškoduje.
Leta 2010 je odšla na zdravljenje zaradi bulimije in in samopoškodovanja. Tega leta je tudi udarila plesalko Alex Welch. Ko je prišla z zdravljenja se je javno opravičila in dodala: ''Svoj glas sem izgubljala zaradi bruhanja. Jemala sem veliko odvajal. Takrat nisem vzemala zdravil proti depresiji in čustveno sem postala zelo izmučena, zato pa sem se znesla nad nekom, ki mi je pomenil veliko.''
----
Torej, zgoraj je napisano nekaj o njenem življenju.
Pred nekaj dnevi pa je umrl njen oče Patric Lovato. Rest in peace. ♥

Lovatic forever.
26. junij 2013
Neext
26. junij 2013
u131120
u131120
Sej tukej ne rabiš nexta napisat haha:3 To je enako k One direction tema. x'D
26. junij 2013
Aha...nism vedla kaj napist
26. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani