Forum
zgodbica bo govorila o deklici ki se preselila zraven moje hiše in potem bo postajala zgodba še bolj grozljiva.......XD

pišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. maj 2011
jaaaaaa!!!!!!!!!!
pa če loh knižno pišš.
22. maj 2011
sm glasvala za ja..........sam mogoče .....
22. maj 2011
ja
23. maj 2011
ja itaq
23. maj 2011
ko sta mi starša povedala ,da bomo dobili nove sosede sem se zelo razveselila saj sem upala ,da bo med njimi tudi kakšna moja vrstnica saj v naši ulici sem jaz najmlajša.
ko so popoldne prišli te novi sosednje sem bila zelo razočarana saj sta bila samo gospod in gospa z njuno 6 letno hčerko ,ki je na prvi pogled izgledala mal strašna.
popoldne smo se s starši odločili ,da jih bomo šli obiskat,da se bomo bolje spoznali in ,ker je tam zdaj živi majhna punčka sem se odločila da ji bom podarila mojo staro barbiko.
no in ko smo prišli do njih smo se lepo predstavili ampak majhna punčka ,ki ji naj bi bilo ime Ester nas je od daleč samo opazovala.
stopila sem do nji in ji rekla'' oila jaz sem viktorija ti pa si najbrž ester''
nič ni bilo od nje samo gledala me je s svojimi svetlo modrimi ocmi.
predala sem ji punčko in ona jo je prijela in zbežala stran O.o
Zvečer,ko sem že ležala v postelji je nekdo zvonil pri vratih.
šla sem odpret.
a zunaj ni bilo nikogar,ko pa sem pogledala na tla in videla barbiko ,ki sem jo dala ester s prelomljeno glavo sem se zelo prestrašila.
NEXT???
23. maj 2011
u30831
u30831
nadljuj nee
24. maj 2011
naslednje jutro so novi sodeje prišli k nam na obisk.
ko smo se tako pogovarjali je soseda rekla,da sem se včeraj čudno obnašala, saj sem govorila s steno in steni dala barbiko.
zelo sem se začudila saj sem barbiko dala čudaški ester(punčki).
starša sta me grdo pogledala in me uprašala zakaj jaz pa sem odgovorila'' ja pa saj je bila tam punčka ester''
mama in oče sta mi pokazala sliko na kateri smo mi in naši hnovi sosedje na sliki.....a na tej sliki ester ni bila.
ampak včeraj sem videla ester kako se je z nami slikala.
ampak zakaj je na sliki ni?
25. maj 2011
next ful hudo
25. maj 2011
mal več komentarjev pliiiiis
26. maj 2011
u43544
u43544
o hudo. nexti
26. maj 2011
sredi noči sem se zbudila in se odločila da bom vlomila v sosedovo hišo, da malo več zvem o ester.
ko sem tako vlomila in sem tako hodila po hiši sem v kleti zaslišala ropot.
odšla sem pogledat.
na koncu stopnic sem videla ester.
vsa prestrašena sem stopila k ester in ji rekla ''si resnicna al si samo plod moje domešlije''
odgovorila mi je'' ja resnicna sem a me samo ti lahko vidiš''
J(jst) E(ester)
J a...aa si potem..d..du..uh
E da...in samo ti me vidiš
J kako?
E 1000 let nazaj sem umrla v tej hiši in ti si naslednja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. maj 2011
nexxxxxxxxt.....scary
31. maj 2011
nextttt...WoW
09. junij 2011
next
11. junij 2011
u50067
u50067
next!
11. junij 2011
next
13. junij 2011
zbudila sem se!
bile so samo grozne sanje.
ko sem pogledala na uro je kazalo 4 zjutraj.po tistih grpznih sanjah nisem mogla zaspati zato sem strmela skozi okno in si ogledovala sosedovo hišo.gledala in gledala sem ce bi mogoce kje videla ester a zaman.postajala sem utrujena zato sem se vrnila nazaj v posteljo.zjutraj sta mi starša povedala da gremo danes na obisk k novim sosedom.
debelo sem ju pogledala''zakaj''sem zalostno vprašala.''da bi se bolje spoznali'' je pomirjeno rekla mama.
ko smo se odpravljali sem pomislila da bom spet videla ester.
ko smo prišli noter smo se pozdravili in odšli v dnevno sobo.
ogledovala sem si sobo,ko pa sem kar naenkrat zaslišala....
next???
13. junij 2011
jajajaajaja dj kr .... next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hitr,..... kr zle..!!!!!!!!!!!!!!!
13. junij 2011
neeeeeeeexttttttttttttttttt TAKOOJJJJ!!!!!
kr cene bo ester K TEP prsla
14. junij 2011
next
04. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg