Forum
hej...to je moja prva zgodba tko da vrjetn nebo tko dobra ampak nekje je treba začet ne haha ?

Torej zgodba bo govorila o deklici,ki se je z svojo družino preselila v staro hišo ob gozdu,ki naj bi jo z starši kasneje obnovili.Deklici je ime Alisa. Stara je 10 let,in nima prijateljev ali prijateljic saj so se preselili na drug konec države.Alisa se kasneje spoprijateli s punčko Betty, ki živi v omari v Alisiini sobi...

slika Alisa :

Betty: https://www.google.si/search?q=10+years+old+girls&espv=2&biw=1366&bih=667&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIz4Xkw8GcyQIVyoYaCh168QGG#tbm=isch&q=Thylane+L%C3%A9na-Rose+Blondeau&imgrc=BvZQ2QqetsfrdM%3A
hiša v katero so se preselili :

.............................................................................................................................
za nadaljevanje potrebujem 5 nextov!!

boš brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. november 2015
u202183
u202183
Neeext....zanimivo
19. november 2015
tnx...še štiri
19. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeext!!!!!!
19. november 2015
še dva ....bom počakala do večera pa bom takrat napisala
19. november 2015
neext
19. november 2015
next
19. november 2015
torej...Bil je zadnji šolski dan in potekal je kot ponavadi....mama je zaklicala Alisii da je zajtrk že na mizi ona pa se je hitro zbudila in stekla v kuhinjo,kjer sta oče in mama že zajtkovala. Hitro je sedla za mizo in začela jesti nakar ji mama reče..:"Alisia se spomniš hiše ki sva si jo z očetom zadnjič ogledovala?..." Alisa dvigne pogled in reče:" ja...kaj je z njo?":"No veš..z očetom.." je rekla mama.Aliso je postalo strah..:"No povej že!!" je zaklicala..."kupila sva jo..tam se bomo imeli odlično""Mami oči pa kaj je z vama?jaz ne grem nikamor..kar pojdita jaz bom ostala tukaj!!!" se je zadrla in stekla v svojo sobo ter začela jokati...Mama in oče sta odšla v službo alisa pa je morala v šolo zato se niso morali več pogovarjati...V šoli je Alisa najprej stekla do svoje najboljše prijateljice Sare in ji vse pvedala...Sara je začela jokati :"ampak Alisa tega vendar ne moreš...kaj bom jaz tukaj brez tebe..?!!!" se je jezno a hkrati žalostno zadrla sara....
................................................................................................................next če vas zanima nadaljevanje
19. november 2015
pa sori kr je kratek ampak sm lih prišla s treninga in sm zlo utrujena...jutri bo daljši
19. november 2015
굿
20. november 2015
Next
23. november 2015
u190078
u190078
NEXTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. november 2015
next
26. november 2015
NEXT
01. december 2015
berny123
berny123
NEXT!!!
01. december 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02. december 2015
ok jutri napišem nov next ;D
02. december 2015
berny123
berny123
kdaj bo nadaljevanje!?
10. december 2015
Next
10. december 2015
joj na tole sem pa čist pozabla..
a bi še rada katera da spet začnem pisat?
24. januar 2017
Jest
24. januar 2017
no dobr hah
24. januar 2017
24. januar 2017
Alisa jo je objela in ji rekla: " Vem...tudi jaz nevem kaj bom brez tebe...tega res nisem pričakovala" "ampak rekla si da sta si jo samo ogledovala!?..."je rekla Sara. Alisa nekaj časa molči potem pa ji reče, da sta tudi njo zelo razjezila s tem in da je tudi sama mislila, da sta si jo samo ogledovala...pač stvar,ki jo počnejo ta stari.
zazvonil je zvonec in Alisa in Sara sta se morali raziti.
Alisa pogleduje razred, in v oči ji stopijo solze, saj sošolcev kmalu ne bo več videla zaradi neke bedaste ideje malce preveč navdušenih staršev nad samoto.
V razred stopi učiteljica in Alisine žalostne misli počasi odtavajo stran...
*********************************KONEC POUKA************************************************
Na poti domov Alisa pogleduje okolico, ulico v kateri živi že vseh 10 let. Tukaj si je našla veliko prijateljev, po tej cesti se je prvič peljala s kolesom,navezala se je na sosede, tudi na strašno gospo na koncu ulice, ki so jo klicali Čarovnica,...
Vstopi v hišo in že sliši mamo :" Ljubica si to ti? Joj ljubica tako me je skrbelo...kako se počutiš?" kaj..pa zakaj je tako panična kaj je narobe? "vredu sem mama...kaj je narobe?" "oh nič samo skrbelo me je zaradi tistega zjutraj..."ji reče mama.
"oh mami saj veš da nisem navdušena nad tem..""vem ljubica..ampak veš lastnik je klical,...rad bi da se čim prej odselimo.." kaj?!!! kaj je pravkar rekla? neNEEE to se ne dogaja!! "...oče bi rad odšel že jutri" šele tedaj Alisa okoli sebe zagleda polno škatelj..o NEEEEE Alisi začnejo solze curljati iz oči. To je preveč zanjo. "spravila sem že tvoje obleke...vzami kar je še v sobi in lepo zloži v zaboj...boš ljubica? Alisa vse bo vredu...spoznala boš nove prijatelje..."
****************************************************************************************************************

zaslužim Next??
24. januar 2017
Neeeeeeeeext
25. januar 2017
*********************************************************************************************
"oh groza pa kaj je z njo narobe"šepne Alisa in se odpravi v svojo sobo. Začne pospravljati stvari, kar je še ostalo seveda....ob 6h zvečer s naročijo pico, ki je zadnji obrok v tej hiši.pripovedujejo si zgodbe in Alisa postane malo boljše volje. točno čez eno uro se odpravijo in Alisa zaspi ker ne prenese več pogleda na hišo. Ve da, če se bo obrnila bo stekla iz avta in staršema to najbrž ne bi bilo po godu.
*nadaljevanje zvečer
26. januar 2017
Next
26. januar 2017
berny123
berny123
Next
10. marec 2017
Next
14. marec 2017
Next
14. marec 2017