Forum
Heeej

Pisala bom zgodbo o dekletu s preklano ustnico.Idejo za to zgodbo sem dobila danes,ker sem si preklala ustnico in izgledam kot riba.Dobesedno sem plava

Ponedeljek 25.8.1014
Driiiin Driiiiiin
Telefon mi zvoni ravno med mojim počitkom.Potihem si rečem nekaj krpkih v brado in se pooočasi odplazim do omarice na kateri je telefon.Me bo že izučilo,da ga nimam pri sebi si mislim.Kliče me moja prijateljica Lana.(L-lana,R-roxen(jaz))
L-Heeeej oxy(tako me kličejo) a si pokonci ali si nazaj zaspala?
R-Haha lana smešno re(zeeeh)s
L-No če nimaš nič proti bi odšla z mano v šoping?
R-Počaki me pred blokom,da se umiru zbudim in preoblečem zeeeh
L-oki zaspanka se slišva

Nase navlečem po robovih potrgano majicoo I♥1D in moje kavbojke.Ubujem si črne all starke in se namažem na črno,da zgledam ko goblinski mutant(;''D).Odhitim ven prek blok kjer me že čaka Lana.Skupaj se usedeva v avto in vklopiva pesem od 1D kiss me.Med vožnjo prepevava na ves glas,da izgledava kot podivjani pubertetnici.
1 ura kasneje
Vsaka z najmanj petimi vrečkami hodiva po trgovskem centru.Ne,da bi gledala kot hodim se spotaknem ob opeko(ne vem kako se je znašla tam :0) in z glavo priletim v klopico.Ko sem mislila,da ne more biti hujše sem začutila močno bolečino v ustnici.Čutik kri,ki mi polzi po bradi.Preden lahko kaj ukrenem do mene stopi fant s kapuco in očali ter mi poda robček.
Jaz ga vsa pogledam in mu vzamem robček ter se zahvalim.Ko mi zaželi,da bi bilo z mano vse v redu se tako sunkovito obrnem,da mi je vrčka iz rok odletela naravnost v njegovo mednožje( :''''D)
Čisto zasanjana ga samo opazujem in razmišljam,da mi je njegov glas znan.Ko se prebudim iz transa ga prosim,če si na skrivaj sname očala,da vidim kdo je.
Ob tem bi me skoraj kap.Bil je Louis.Hitro si je nataknil očala nazaj in mi podal vizitko.¨Ravno taka dekleta iščemo ¨ se je nasmehnil preden se je obrnil in odšel neznano kam.Ko sem pogledala vizitko mi je srce začelo hitreje biti.Pisalo je,da me vabijo na avdicijo za članico njihove skupine.
Povedala sem prijateljici in ona me je samo zavistno gledala se obrnila in odšla brez mene.Sama sem zato morala poklicati mamo.
Zvečer sem se ulegla v posteljo poljubila kartico iin zaspala.Premišljevala sem o naslednjem dnevu.
u166818
u166818
next
27. avgust 2014
u173906
u173906
next
27. avgust 2014
u176560
u176560
Next
27. avgust 2014
Jutr nextam,ker je dans pozno :''D
Po pa dooolg next z velik romantike haha
27. avgust 2014
u176560
u176560
next?
28. avgust 2014
torek 29.8.2014
Budilka ni zvonila,ker je prejšnji dan tragično umrla.
Zvonil pa je telefon.O šit pol osmih je že!Četudi je avdicija šele ob 8(zvečer) imam danes veliko za narediti.Zjutraj sem z mojim najboljšim prijateljem Davidom odšla po nakupih,k stilistu,kozmetičarki in frizerju.
Kupila sem nekaj prečudovitih neonskih oblek in čevljev.Na koncu mi je frizer naredim popolno frizuro(trajno) in kozmetičarka prečudovit makeup in manikuro.
Slike oblek,čevljev,frizure itd
Imela sem oblečeno rožasto oblekico,rožaste all starke(nizke) in rožast vzorec na nohtih
Imela sem kodre do pasu z roza konicami.
Make up je bil črn z roza osvetlitvijo
No zdej pa zmiksite use skupaj pa dobite.

Po končanem nakupovanju sem bila čudovita. David je za nekaj časa kar izgubil dar govora.Nalahko sem ga klofnila,da je prišel k pameti.

Nekaj ur kasneje...

Usa živčna sem šla k stavbi že dve ure prezgodaj.Zgleda,da sem imela srečo saj je ravno takrat okoli mene prišla neka ''bejba'' in me zaničevalno premerila. ,,Pa ja ne bodo vzeli take grdavše v svoj band haha''.Vse pride pravi čas sem se nasmehnila pri sebi ^^
1 ura kasneje
vrsta je bila že obupno dolga na srečo je pred mano samo še eno dekle,ki pa skos fuša
No pa je.Oh my gosh živčna stopam po rdeči preprogi k njim v studijo.
Sedijo na stolih,se dolgočasijo,ko pa se pokažem pa se Louis tako hitro vstane kot,da bi me najraje poljubil.No vprašajo me katero pesem bom zapela.Seveda pa odgovorim Kiss me,ki je moja najljubša.Odpojem približno takole:

Vsi fantje so zaploskali Louis pa je vstal in zakričal ta je naaaaša!!
Harry me je prosil,če zapoješ še eno po moji izbiri.No tole je bila tale:

No ko sem to odpela pa me je Louis prijel pod roko in me odpeljal ven.In zakričal
DEKLETA IZBRANO JE!TO DEKLE NATANČNEJE ROXEN BO NASTOPALO Z NAMI DOKLER NAŠA SKUPINA NE PROPADE.VABIM VAS,DA NAS DANES GLEDATE NA GLAVNEM TRGU VSTOPNINA NE ZNAŠA NIČ.
Slišalo se je zavistno tarnanje in pogledi,ki so kar vrtali v tvoj hrbet.Mrmranje je bilo kot brenčanje jeznih čebel.
Louis me je odpeljal v studijo kjer me je kar naenkrat poljubil.Bilo je čudovito.Vedela sem da je to poljub prave ljubezni.Ostali 1d fantje so začeli navijat in kričat kot orangutani kar jim na prvi pogled nebi prepisali.

4 leta kasneje
29.8.2018
Skupaj z Louisom gledam slike iz turnej in koncertov.Prinese mi moje najljubše piškote.Ob enem mojem piškotu bi si skoraj zlomila zob.Wtf?!Nato pas natančneje pogledam in vidim prečudovit prelep prekrasen prstan.Nekaj časa ga gledam nato pa Louis reče.
Roxen bi se poročila z mano?
Oh Louis..oči so se mi osolzile in poljubila sem ga.
Da,Louis.

Oh gotovo te je stal celo premoženje,sem zavzdihnila.
Denarja imam več kot dovolj reče Louis.Sploh pa zate vse srček.

_je ok? 5 nextov pa pišem naprej_______________________
28. avgust 2014
Nisem mogla obavit slik izgleda :/ pa sem opisala sej si predstavljate nekako ane?
28. avgust 2014
u176560
u176560
next cooool
28. avgust 2014
Obleka:

All starke ta nizke s takim vzorcem

Friizura:

In obraz z makeupom:

28. avgust 2014
u176560
u176560
coool next
28. avgust 2014
me veseli,da vsaj nekdo bere
Pride kmalu ;D
28. avgust 2014
u176560
u176560
coool
no problem
28. avgust 2014
u176560
u176560
kako so ble allstarke ker ali sem jaz slepa in ne vidim slike ali pa je ti nisi objavila?
28. avgust 2014
Ups

Sam mal bolj temne
28. avgust 2014
u176560
u176560
woooow cooool
5 nextov?

en od mene
en od moje muce
en od moje sestrične
en od moje psičke