Forum
Hey full sem ti hvaležna,da si začel/a brati mojo novo zgodbo Dekle z anorexio... veliko užitkov pri branju
-Običajno dekle-
''Ell zbudi se,čez pol ure imaš pouk''. Mamin glas je glasno odmeval po hodniku stanovanja. ''ja mami''. Zaspano sem se ostali iz nove postelje. Obula sem si roza flaffy copate. Bili so moji najljubši. Saj res kako sem nevljudna,pozabila sem se predstavit. Moje ime je Ellenor Adisson,mama in prijatelji me kličejo Ell stara sem 17 let in z mamo sva s preselile v London iz Slovenije pred kakšnim tednom. Imam rjavo skodrane lase,ki mi sedejo do ramen, temno rjave oči in imam anorexio. Vedno sem se oblačila v ohlapne majice in hlače,moje telo preprosto ni hotelo sprejemati hrane. V spominu imam prve dneve anorexie. Z prijateljico Ajdo sva prišle iz zabave. Bilo je pozno .Kar naenkrat sem dobila občutek praznine in vse se je začelo... V jutranjih urah sem visela nad wc školjko,mislila sem,da je vzrok moje slabosti alkohol,ki sem ga popila na zabavi,a ni bil. V dveh mesecih sem izgubila 24 kilogramov. V mislih,je moje telo bilo videti vedno bolj debelo,smilila sem se sama sebi. A postajala sem vedno bol 'koščena'.Pol leta sem hodila od bolnice do bolnice. Iskali so vzrok,zakaj moje telo noče sprejemati hrane. Redno sem hodil na posvet k psihiatru,jemala posebna zdravila in se vsak dan tehtala. Splačalo se je , zdržala sem vsako bolečino inekcij od jemanja krvi,zbadanje sošolcev z različnimi vzdevki in trplenje mojega telesa. A zdaj sem skoraj zdrava...Z mamo sva prišle živeti sem,ker je mami postala nova vodja hotela. Oče, je bil bogat Britanec, v lasti je imel najbolj prestižen hotel Millenium .A je žal umrl pred dvema tednoma v prometni nesreči. Na očeta nisem bila tako navezana. Mama ga je spoznala na izletu po Londunu. Pravila mi je,da je bila ljubezen na prvi pogled,a jaz ji ne verjamem. Ko sem najbolj rabila očeta ob sebi,ga ni bilo. Poklical je ob mojem rojstnem dnevu in Novem letu. Videla sem ga samo preko spletne kamere...
ZA NADALJEVANJE... 10 NEXTOV
25. december 2014
nnnneeeext
25. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg