Forum
тσ zgσ∂вι¢σ вσмα ριѕαℓι ѕкυραנ z ןoʌǝ zʌǝzpıɔɐ .
27. maj 2012
u89003
u89003
ti začni
27. maj 2012
Sem Maja in imam 13 let. Bila sem čisto običajno dekle in v bistvu to še vedno sem oz. bom. Toda nekega dne se je vse spremenilo. Oče in mami sta mi za rojstni dan predlagala nekaj nenavadnega - šli bomo v vulkan ! To me je močno zanimalo in iz dneva v dan sem si to bolj želela. Vsaki dan se mi je o tem tudi sanjalo. Še 1 teden je do tega , da gremo v vulkan , jaz pa komaj čakam. Kot vsaka povprečna punca imam dobre ocene v šoli zato mi bodo tudi omogočili ta izlet , to je bil predpogoj da končam z oceno odlično. To , da za moj B-day grem v vulkan moram nujno povedati moji BFF Nastji. Vtipkala sem njeno številko in začelo je zvoniti...Dvignila je Nastrjina mami. ''Hey , kdo je ? '' je vljudno vprašala. ''Hey ,tukaj Maja , najboljša prijateljica od Nastje. Bi lahko govorila z njo ? '' sem vprašala. '' Seveda , samo sekundico počakaj'' je prijazno odgovorila medtem , ko je poklicala Nastjo.

nadaljuje ןoʌǝ zʌǝzpıɔɐ
27. maj 2012
u89003
u89003
ѕєм ηαѕтנα ιη ѕтαяα ѕєм ΙЭ ℓєт. ѕєм мαנιηα вƒƒ ιη ρσναвιℓα мє נє ηα ѕνσנ в- ∂αу.

η: нєι ѕι тσ тι мαנα?
м: נα ѕєνє∂α. νєš кαм вσмσ šℓι zα мσנ в-∂αу?
η:кαм؟
м- ησ яαנє тι ηє ρσνєм кєя тє вσ ѕтяαн.
η: σк! кσмαנ čαкαм. кαנ мσяαмσ ιмєтι ѕαвσ
м: ρℓαηιηѕкσ тσявσ,2 ℓιтяα νσ∂є кαנ zα ρσ∂ zσв ιη νѕє zα ρℓєzαηנє.
η: σк ѕє νι∂ιмσ
Komaj sem čakala ta dan , čeprav sem vedela , da nebo ravno ''varno'' in se lahko kaj zaplete. ampak to sem si vseeno zelo želela. Danes je četrtek , 2 dneva sta še pred mojim B-dayom. Poklicala bom Majo , da mi bo pomagala pri nakupovanju vseh potrebnih stvari za moj b-day. Vzela sem telefon in vtipkala njeno številko. Poklicala sem in začelo je zvoniti
n - nastja m - maja
m - hey nastja. nekaj me zanima.
n - heey majči. kaj pa je ?
m - bi lahko šla danes z mano po shoppingih in mi pomagala pri nakupu stvari za b-day?
n - z veseljem , računaj name !
m - ok , hvala ti. ob kolkih se lahko dobiva ?
n - lahko ob 12.oo pri nakupovalnem centru.
m - ok , 5 do 12.oo bodi tam. čakam te na najni klopci
n - oky. bom probala , se vidima , čaw čaw
m - čaw
_________________________________________________________-
nadaljuje - ןoʌǝ zʌǝzpıɔɐ
27. maj 2012
u89003
u89003
ρяιρяανιℓα ѕєм ѕє zα šσριηg z мαנσ.
υяα נє вιℓα žα ΙΙ.Чθ (∂ναנѕєт ∂σ ∂ναηαנѕтιн).
σ∂ρяανιℓα ѕєм ѕє, ѕαנ ιмαм Ιθ мιηυт ∂σ тנα.
кσ ѕєм ρяιѕρєℓα мє נє мαנα žє čαкαℓa.
ρяιѕρєℓα ѕєм тσčησ тαкяαт кσ ѕмσ ѕє zмєηιℓє Ι2:Ƽθ.
σ∂šℓє ѕмσ ν тяgσνιησ ѕραя.
тαм ѕмσ кυριℓє šαмραηנєc,∂яυžαвησ ιgяσ яσυℓєттє.
ρσтєм ѕмσ šℓє ν мєяcαтσя.
тαм ѕмσ кυριℓє вαℓσηє , ѕνєтιℓкσ,мєнυяčкє , яαzℓιčηє νяνι, тяαк zα нσנσ ρσ ηנєм.
ρσтєм ѕмσ šℓє ν тяgσνιησ мαηα , кנєя ѕмσ кυριℓє ραя cυηj.
--------------------------------------------------------------------------------
KDO TO BERE SPLOH????
27. maj 2012
Rekli sva si --- če sva že tukaj grema še na make up --- in res sva šle še v kozmetični salon in obema so naredili enak make up , tudi iste cunje sva si kupili.

ko sma se odpravljali iz nakupovalnega centra , sva se odločili , da se ustaviva še u mc donnalsu , saj sva bili od ''celo dnevnega'' ali ''več urnega'' nakupovanja sestradani , nič še nisva jedli. Zato sva šle v Mc Donnalds in si tam naročila ogromne menije.

potem sva se odpravili proti domu. Ker sem med hojo gledala v tla , sem se zaletela v zeloo luštnega fanta in padla na tla. Skoraj sem se poškodovala. Spotaknila sem še fanta , ki je padel naravnost name. Zakaj ravno danes ? Sem si rekla. ''Oprosti'' sem začela pogovor . ''Nič hudega,jaz sem kriv'' se je opravičeval. Odločili smo se , da skupaj gremo na kratek sprehod , da se bolje spoznamo.
u89003
тιѕтι ƒαηт:

мαנα ѕє נє σ∂ℓσčιℓα ∂α gα νρяαšα кαкσ мυ נє ιмє.
яєкєℓ נє ∂α נє ℓυкα.
ρσgσναяנαℓι ѕмσ ѕє ιη σвє ѕνα ѕє σ∂ℓσčιℓι ∂α gα вσνα ρσναвιℓє ηα ѕνσנ в- ∂αy.
ѕєνє∂α נє ѕρяєנєℓ.
мαנα gα נє νρяαšαℓα čє ιмα žє кαкšησ ρυηcσ.
σ∂gσνσяιℓ נє ηє.
ℓυкα , ηαѕтנα ιη мαנα ѕσ ρσѕтαℓι вƒƒ.
∂αℓι ѕmσ ѕι тєℓєƒσηѕкє ℓє ∂α ѕє נє ℓυкα мαנι zα єησ šтєνιℓкσ zℓαgαℓ.
--------------------------------------------------------------------------------
σנσנ נυтяι נє мαנιη в- ∂αנ
kmalu sem ugotovila , da mi je Luka lagal , saj sem primerjala številko z Nastjo.
Bila sem žalostna in jezna , saj sem ugotovila , da sem se v Lukata zaljubila.
Za nasledenji dan , ko imam rojstni dan sem si budilko naredila že ob 6.00 ker moram še veliko storiti.
Nato sem naročila torto , 3 nadstropno , saj bom imela veliko gostov.
Poklicala sem Nastjo , saj sem želela , da mi pomaga okrasiti sobo.
n - nastja m - maja
m - hey. bi mi prišla pomagat okrasit sobo ?
n - veš da. sploh pa , ker maš b-day. vse naj naj. ob kolikih točno si rojena ?
m - 9.1o. koliko je ura ??
n - ura je točno 9.o8. Bova odštevali ?
m - oky , ti lahko. ampak hitro pridi.
ok bay
Nastja je prišla točno pol minute pred mojim rojstvom (9.1o) nato sva skupaj odštevali in se objeli , potem mi je še voščila in mi izročila darilo. Lotili sva se okraševanja sobe za praznovanje
28. maj 2012
u89003
u89003
мαℓσ ηαραкιc נє вιℓσ єνα αмραк νѕє נє σк!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
σкяαѕιℓє ѕмσ zєℓσ νєℓιкσ ѕαנ вσ кαкšηє ΙЧ ρσναвℓנєηcєν.
тσ ѕσ вιℓι:
נαz,
ℓυкα,
мαנα,
Ιθ ѕσяσ∂ηιкσν.
мαנα ρα נє ѕρσzηαℓα тυ∂ι ηєкєgα мιcнαєℓα, zαтσ gα נє ρσναвιℓα.
u89003
NIMAM TUK NAPISAN KER SE MI MUDI
NADALJUJ !!!
Tajovaa.єω¢ну.♥
28. maj 2012
Michael

Michaela in Lukata sem slučajno zalotila pri pogovoru. Pogovarjala sta se o meni. Luka je začel ''moja bo'' Michael pa isto. In tako sta se zaradi mene začela tepsti...Poklicala sem Nastjo in skupaj sva jima preprečili , da se stepeta.
28. maj 2012
u89003
u89003
тσ ѕνα ηαяє∂ιℓι тαкσ:
мαנα נє ιмєℓα вσℓנ
яα∂α мιcнαєℓα ιη נє ℓυкєтα
σρυѕтιℓα αмραк тσ šє ηι ρσмєηιℓσ ∂α נє вιℓσ тαкσ м+м ιη η+ℓ.
ηαтσ ѕєм νι∂єℓα мιcнαєℓα ιη ℓυкєтα кι ѕє тєρєтα ιη кяєgαтα σ∂ кσgα вσм נαz ιη σ∂ кσgα вσ мαנα. ηιѕтα ѕє σ∂ℓσčιℓα ѕαנ ѕєм נιмα נαz zα Ιȣ% вσℓנšα ιη ℓєρšα. šℓα ѕєм тנα ιη ѕєм ѕє zαčєℓα נσкαтι.ℓυкα ιη мιcнαєℓ ѕтα šℓα ѕє∂єт zяανєη мєηє ιη σвα ѕтα ιѕтσ čαѕησ νρяαšαℓα кαנ נє ηαяσвє.
кяєg ιη тєρ:

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Tajovaa.єω¢ну.♥ -nič ne piši ampak počakaj da kdo NEXTA

NEXT?????
28. maj 2012
u89003
u89003
pα jαz вoм ɴαdαljevαlα
28. maj 2012
aja sam toliko jaz sem ןoʌǝ zʌǝzpıɔɐ ker imam veliko profilov pa so me za 7 dni scenslal
seprav do................................4.6
29. maj 2012
u89003
u89003
נαz ѕєм σ∂ נσкα яєкℓα:
кαנ נє ηαяσвє ؟
ηαяσвє נє тσ ∂α ѕє кяєgαтα zαмє ιη zα мαנσ.
яєкℓα ѕтα ∂α ѕє кяєgαтα zα σвє.
נαz ρα ѕєм яєкℓα єηєgα σ∂ ναנυ ιмαм яαנšι ρσνє∂αℓα вσм кσ ρяι∂є мαנα.
TO JE DRUGAČE LUKA:

js hodim v 5 razred
04. junij 2012
u89003
u89003
vsi ga poznate to je luka kotnik
04. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg