Forum
Sem Diana, stara sem 17 let.Moja najbolša prijateljica je Aria tudi ona je stara 17let.Zelo se dobro razumeva, imam fanta DJ in je zeloo lep, usaj meni.Bili sva blizu gozda na travniku.''Greva danes v gozd Di?''je prašala Ai(diana=di in aria=ai)''nevem, ali ni prenevarno?''sem ji odgovorila.''AH KJE?? seveda ni, pravio samo da je tam umrla nevesta Twit.in ni resnično!'' je rekla.''greš ti nabirat gobe da veš''sem ji rekla in zelo sva se zasmeljali.Ko sva odnehali z smejanjom sva saslišali krik''na pomoč'' hitro sva stekli v gozd. use je bilo temčno, potem sva zagledali nekaj belega in to je bila Twit. Tekli sva ven iz gozda ko pa sva pogledali nazaj je ni bilo več.''ohjoj kaj pa misliš, zapeljala si me sem, vidiš resnično je da tu obstaja.''sem rekla Ai.''kaj si pa videla vrečko?'' se je zasmejala.Tekli sva do šole.videla sem DJ in njegove prijatelje, ''kje si bila?klical se te'' je rekel DJ. ''ah v gozdu in videli sva...'' še nisem izrekla groznega stavka me je prekinil in rekel''Twit?'' je vprašal ''j...a!'' sem rekla z stresočim glasom.''ni resnična Di!'' se je zadrla Ai.''Odločila sem se da grem sama v gozd!''je rekla Ai z odločnim glasom.''ne!'' sem rekla saj sem imela solzne oči.zvečer ob 6.00 uri sem poklicala Ai.
''živjo u gozdu sm ti?''
am sem sem doma, lahko ponoviš stavek?''
''v gozdu...
zveza je bila prekinjena.Poklicala sem jo še enkrat a ni bilo povezave, le kaj ji je bilo da je odšla sama u gozd? sem se spraševala.prešinila me je misel poklicala sem njeno mamo.
''prosim, kdo je?''
''sem Di kje je Ai?''
''doma večerja''
''prav, ali veste kje je bila?''
''aaaaaaaaaaaa!'' sem slišala kričati Ai-no mamo.O ne! to ni bila vendar Ai ampak twit?!!odšla sem spat, spala sem z starejšim bratom ki je bil star 20 in mlajšo sestrico Leo.zaspala sem, in slišala kako se odpirajo vrata. pokazala se je bela postava kot twitina, približevala se je Leini posteljici. jaz sem hotela ustati a me ni nič ubogalo moje telo je spalo.uzela je leo, in odšla iz sobe. zjutraj ko sem se zbudila sem videla da je leina...
21. junij 2014
next!! jokam se od strahu
21. junij 2014
oke nextam
21. junij 2014
haha supr
21. junij 2014
da je leina potla prazna in polna krvi. poklicala sem brata Mikea. ''o ne kaj če bo zvedla mami jo bo kap!''je rekel.''kaaaa..j nej??'' planila sem v jok, Mike me je objeu in rekel''dobili ga bomo Di dobili!''odšla sva v kuhinjo kot usako jutro mami ni bilo doma, zato sma se odločila da bova povedala očiju.''oči...'' je začel mike''veš, da je...'' se mi je zatikalo.''leina in lea...'' je nadaljeval mike.''posteljica je je...'' sem govorila u joku.''kaj povejta otroka!''je rekel in se malo zadrl.oba z mike-tom sva planila v jok.''grem pogledat sam?'' je rekel oče resno in začudeno.''leina posteljica je kkkkrrrvvvaaaavvvaaa...in leelee niiii... nii...kkjeee..............rrr'' sva rekla in jokala.''res ali sta jo namazala z kečapom??'' je rekel oče.odšli smo v sobo.oče je pogledal v zibelko in notri je bila lea ampak ne kot smo jo nazadnje viddeli ampak lea je...
*********************************************************************************************************
nadaljujm po 2 nextih
brbbbbbbbbb
21. junij 2014
haha next
21. junij 2014
šeeeee 1 next
21. junij 2014
https://www.igre123.com/forum/tema/p*asec-prokleti/72329/
pliss haha in jaaaaa nexti že.. pa ne na blok pliss
21. junij 2014
u173358
u173358
ne bom demons girl <3
21. junij 2014
u173358
u173358
sori sm mislna da je moja tema pomota
21. junij 2014
u173358
u173358
nexštt! NEXTI ŽEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ZANIMA ME bom oglaševala po drugih temah tvojo <3 :3
21. junij 2014
lea je bila popolnoma spremenjena bila je deklica v belem krvava.Pomahala nam je mi pa smo zbežali ven,z avtom smo se odpeljali u mamino službo.''mami, veš...lea, je... mrtva in krvava, umorila jo je twit.'' smo komaj da izrekli.''prav, no... najdli si bomo drugo hišo če se na ta način ne zna živeti!''je rekla in planila v grozen jok. ko sem šla v šolo sem videla da piše na zidu TWIT+LEA stekla sem do fantov ki so bili starejši a vseeno po bratu smo se dobro poznali.vse sem povedala in vsi so bili ogroženi da sem prekleta.''dans te pridm iskat, lepotička!'' mi je poslal sporočilo mike.in res ko sem šla iz šole je že čakal.ustopila sem v avto.''preselili smo se!in oba imava lahko katerokoli žival!''je rekel in skoraj znorel.''lepo samo jst nimam časa za živau,''sem rekla trmasto.''brez skrbi še jutri in v torek, so počitnice.skrbel bom za tvojo žival ker sem končal z fakulteto!''je rekel,''čestitam bratec,'' sem ga pohvalila.
22. junij 2014
next...imam vpraanje: kaj bo se ona kda rešla prokletstva haha
23. junij 2014
bomo vidl abhahah nevem kr jst si to sprot zmišlujm, šeeeee... oglašujte pleaseeeee's pa bošte dubl nexšt hahahah ššššbašay
23. junij 2014
NNNNNNEEEEXXXXTIIII ŽE ŽENSKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA -.- ☺
26. junij 2014
u173358
u173358
Hocte Next?!
29. julij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg