Forum
u87951
u87951
Dragi bralci!
Dobrodošli! To je moja prva zgodbica in upam da vam bo všeč. Upam da vas bo čimveč (bralcev seveda).
========================================================================================
1.DEL
"Drin drin, drin drin" zazvoni budilka. Pogledam na uro. Ura je šele 7:00. "Joooj, saj res danes letim v London" sem zavpila, da se je slišalo po celi hiši. Danes je 15.8., dan ko imam let ob 13:30.
In znova sem se pozabila predstaviti. Sem Anna Anderson. Stara sem 15 let. Živim na Švedskem, bolj natančno v Stochkholmu. Moja mama, po rodu slovenka, je "slavna" odvetnica, ki na sodiščih brani znane osebnosti. Oče, ki pa je po rodu norvežan, pa ima v lasti družinsko podjetje, ki ga je odprl moj praded - Anders Anderson. Ja vem, priimek in ime sta podobna. Se vsaj ne zmotiš ;D. Očetu je po mojem dedku in pradedku seveda ime tudi Anders. Moja mama pa je Maja. Pozabila sem povedati, da se v družinskem podjetju okvarjajo s pijačo (brezalkoholne pijače,pivo,vino,..). Da mi doma ni dolgčas, mi čas krajšata bratec Alexander,ki ima 6 let, in sestrica Andrea, ki je stara 15 mesecev.
No vrnimo se nazaj k meni. Zakaj potujem v London? Zato da bom lahko hodila na prestižno gimnazijo v Cambridgu. To se mi zdi grozno, kajti izgubila bom vse prijatelje iz osnovne šole. Še vedno pa se bom morala spopadati z mojo najhujšo sovražnico iz osnovne šole - Olo. Ni nevem kako zelo bogata. Njen oče je na lotu zadel 20 miljonov evrov in sedaj Oli vse "utakne" v rit. Je ena navadna važička. Najhujše pa je, da je njen oče (Andreas) poslovni partner družinskega podjetja.
No, v Londonu bom živela pri teti mamični strani - Tanji. Dela v bolnišnici, kjer odkriva raka na dojkah in maternici. Do šole nimam daleč, kajti samo 100 m me loči od šole. Komaj čakam da pridem tja in, da prvič skočim v bazen šole. Jooj, pozabila sem povedati, da treniram plavanje.
=======================================================================================
Vem da ni velik, ampak upam da vam bo všeč
Next??

A boste bral??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. julij 2012
Zanimiv začetek..
Next
16. julij 2012
u93744
u93744
Next
16. julij 2012
next
16. julij 2012
u54764
u54764
http://www.igre123.com/forum/tema/dreams/37915/ ta je bl napeta,zihr
16. julij 2012
nekšt ja supr začetek je
17. julij 2012
u87951
u87951
Hvala za vse nexte! Next za vse vas!
===============================================================================
2.DEL
Ko sem se preoblekla, sem odšla na zajtrk. Pojedla sem dva kosa kruha z nutello in zraven kakav. Poslovila sem se od vsega osebja in se počasi spravila v limuzino. Peljal me je moj služabnik Michael, ki bo z mano odšel v London in bo tam meni na uslugo in sklenjal posle za naše družinsko podjetje. Pred limuzino sta me čakala starša z Alexandrom in Andreo. Poslovila sem se tudi od njih. Jooj, kako jih bom pogrešala. Še posebej Andreo. Tako lepo se smeji in vedno ko se igra z menoj se tako smeje da včasih mislim da ji bo počil trebuh.
Ko sva se z Michaelom odpravila so nama vsi mahali. Ko sva prispela na letališče sva prtljago znosila v notranjost letališča in predala ključe limuzine nekemu drugemu služabniku, ki je limuzino odpeljal nazaj domov. Čez nekaj ur sva že sedela na letalu za London. Let je bil odličen, predvsem pa udoben. Ko sva prispela sva iskala prtljago. Našla sva jo šele čez dve uri ob pomoči tete.
Nastanila sva se v ogromnem stanovanju. Michael je imel ogromno sobo in kopalnico z masažno kadjo, jaz pa malo manjšo sobo, kopalnico pa sem si delila s sestrično Lejo. Ko sem razpakirala stvari sem odšla na kosilo. Bilo je slastno.
Nato sva z Lejo odšli na trening. Trening je potekal v najbolj urejenem bazenu v Londonu. Tam bodo na letošnjih OI plavali tudi svetovno znani plavalci. Ko sem prišla v garderobo sem osupnila.. Tam j stala Ola moja najhujša sovražnica. In ta krava je začela plavati?? Bo že videla.
=================================================================================
Kaj mislite kaj se bo zgodilo?
17. julij 2012
u50889
u50889
Hahaha "in ta krava je začela plavati?" Hahaha zakon next!
17. julij 2012
next
17. julij 2012
hahahahh next!!
17. julij 2012
u15702
u15702
nexšt
17. julij 2012
hahahaha.. važen da se je krava plavat naučila
Neeeeeext
17. julij 2012
u87951
u87951
Sm zlo vesela da vam je zgodba všeč...
tut jst sm zdj pogruntala da sm začela mau preveč sešn pisat.. sj zdj na začetku bo smešn poj bo pa mau bolj napet.
18. julij 2012
nekštaaaaj.!
18. julij 2012
u100430
u100430
neeeextttttt zlo dober pišeš
18. julij 2012
nexxtt
29. julij 2012
u87951
u87951
3.del
Začela je pogovor. » ooo, Anna kaj pa ti tu??« me je začela ogovarjati. »hmm… kaj pa misliš da delam tu?« sem vprašala. » Mislim da si se prišla važičkat kako si dobra, v resnici pa si ena navadna krava, ki ne zna niti hodit.« »Jooj, kdo se oglaša. No, bomo videli. Grem stavit, da te bom prehitela. Če zmagam jaz boš za vedno tiho in me boš spoštovala, kot hčerko partnerja tvojega očeta, če pa zmagaš ti pa me lahko zafrkavaš še naprej, vendar bo to zvedel nekdo…« » V redu, dogovorjeno. Hahaha, komajj čakam da premagam tebe, krava debilna.« »To bomo pa še videli ti koza« ji odgovori Leja. » Kaj se pa ti oglašaš mala?« ji reče Ola. »Zate sem edino velika, ti krava zagamana« ji je grdo odgovorila Leja. Ola je utihnila in iz njeni grdih rjavih oči so pritekle solze žalosti.
Prišel je čas treninga. Ola je skrivala svoje objokane oči za zatemnjenimi plavalnimi očali. Kmalu je prišel čas dvobojev. Trener je na startne bloke določil mene in Olo. Ola mi je namenila sovražen nasmeh. Skočila sem v vodo. Šprintala sem kot nikoli doslej. Po prvih 50-ih metrih sem vodila jaz in na koncu tudi gladko zmagala. Ola je hitro splezala iz bazena in kar najhitreje odhitela v garderobo. Z Lejo sva se smejali kakor sva se le mogli. Sledilo je še razplavanje in trening se je končal. Z Lejo sva smeje odšli domov..
◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙◙
Se opravičujem ker že en mesec nisem napisala nexta.. obljubim da bom zdaj bolj redna..
Next??
31. avgust 2012
u50889
u50889
ja! TAKOJ!
NEXT!
31. avgust 2012
u87951
u87951
נαz (∂єѕησ) ιη ℓєנα (ℓєνσ)

31. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani