Forum
Ime mi je Tina stara sem 17 let in hodim v 2. letnik srednjo gimnazijo. Moja najboljša prijaateljica je Chyna.Doma imam konje. Moja najljubša konja sta žrebec Max in kobila Lyna.
07. junij 2014
Jaz (Tina)

07. junij 2014
še jaz

07. junij 2014
Max

Lyna

Še ostali konji

Senna

07. junij 2014
Chyna

07. junij 2014
u172549
u172549
next
07. junij 2014
Danes so na srečo vsaj naše šolske počitnice.1mesec doma bo pa res najbolje.Jahati konje hoditi ven,disko,žurka,zabava in še fantje so tam juhupej! Danes ko sem prišla domov ni bilo nikogar doma bila sem čisto sama, zato sem se odločila, da grem v park ob 7.00 ki je že tema. Odločila sem se da s seboj uzamem dvaa sendviča oz. štiri pa dve veliki Zala lajf.Ko sem hodila sem bolj in bolj razmišljala o fantih,kako lepo bi ga bilo imeti. Potem zagledam druščino fantov, ki se mi je pribljiževala. Glavni je rekel
g-glavni j-jst
g-živjo punči
j-kaj ti men punči?
g-bi se z mano drogirala?
j-ja itak da neeeeee!
tedaj pa pride še ena druščina, ki je v črnem. Glavni iz 2. ekipe je bil lepši kot iz 1.ekipe.Taakoj sem odšla k njemu in sva se nežno poljubila.Rekel je kam grem, jaz pa sem odgovorila h staremu hrastu pred šolo.On pa je rekel da j eprenevarno saj tam se vedno okoli zelo starih stvari motajo duhovi.Pridi h meni prespat.In res sem šla.Imel je veliko hišo in rekel je da sam živi v njej.Ko sva zaspala sem se zbudila ob 3.00 zjutri in videla nekaj belega vprašala sem''kdo je tam?'' belo pa se je premaknilo in izginilo.Spet sem zaspala nazaj in se zjutraj zbudila.Za zajterk sva jedla pico in pila cocacolo.
Pikec-p j-jst
P-kako ti je ime?
J-Tina tebi?
P-PJ
J-LEPO IME!!!
P-tvoje je tudi zelo leppo
Poljubila sva se in se vrgla na posteljo čez nekaj časa sva se že slekla in zaspala. Ura ki sva se zbudila je bila2.30 žeeeeeee sem rekla.Hitro sva skuhala kosilo ki so bili špaggetki.
Ko sem prišla domov sem zajahala Maxa PJ pa je jahal Lyno. Ko sva prenehala jahanje sva videl da ne se hecat da se Max pa Lyna
07. junij 2014
u172549
u172549
next
07. junij 2014
ŠE POU NEXTA
HAHAH ŽE NEXTAM SAM DA TVOJO PREBERM
08. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg