Forum
u45624
u45624
hei!
no js bom napisala eno zgodbico.napisala sem še tri uspešne zgodbice in dve neuspešni.no upam da bo ta uspešna! bom kr začela:

Živjo!
Sem Ana.Živim na osamljenem otoku.Povsem prepričana sem, da ni tu nikogar,saj sem že večkrat raziskovala.Pravzaprav sem tu odkar pomnim.
Jaz:

In to je moj otok:

Moram reči da ni prav velik.Ima to palmo,ki je na sliki in še par palm skupaj,da imam senco.Spim pa na viseči mreži,ki jo vidiš na sliki.Tu nikoli ne dežuje,zato ne potrebujem nikakršnega zavetje.Če dobro pogledaš,zadaj vidiš še en otok.Vedno mee je zanimalo kaj je na tistem otoku,a vedno kadar sem želela plavati do njega sem se prej utrudila.Čolna pa na žalost nimam.Vendar sem se nekako sprijaznila,da mi tu pravzaprav nič ne manka.imam veliko kokosov,ki mi zadostujejo za hrano in pijačo.Imam poseben kamen s katerim razbijem kokos.
Kamen:

V vodi kjer plavam je veliko kamnov.Nevem zakaj me je pritegnil ravno ta.

NEXTAM?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. junij 2011
u48952
u48952
next
29. junij 2011
u45624
u45624
hvala za next

Nekega dne,bil je čisto običajen dan,sem se normalno zbudila.Odtrgala sem kokos in ga razbila z mojim kamnom.Seveda je k meni prišla tudi moja najboljša in edina prijateljica Biba.Biba je na tem otoku tudi od kar pomnim.
To je Biba:

Je nadvse prijazna opica,ki obožuje kokos.Skupaj pomalicava in se odpraviva na jutranje plavanje.Vsako jutro tekmujeva katera hitreje prplava do določenega mesta.Biba me vedno premaga.je narevnost izvrstna plavalka.
Torej saj vem da jem se razpisala,sedaj pa gremok bistvu.Po plavanju sva se z bibo zatekli pod tiste palme ki nama dajejo senco.Vendar je biba kar naenkrat začela cviliti.Slišalo se je kot da bi bila zelo prestrašena.In razumela sem jo.Nad nama je bila nenavadna reč,ki neznam pojasniti kaj je:

NEXT?
30. junij 2011
u50719
u50719
next
30. junij 2011
next
30. junij 2011
next
30. junij 2011
nnext
30. junij 2011
u45624
u45624
hvala za nexte!

Bibi ta stvar ni bila všeč,zato je zbežela.Zaklicala sem za njo:"Biba počakaj!Ne pusti me same!" Toda Biba je že oditela proč.Sama sem opazovala nenavadno reč.Bila je zanimiva a hkrati srhljiva.Vendar potem se je zgodilo nekaj srhljivega.Ta čudna reč je pristala na mojem otoku!Hotela sem se skriti,a kje se boš skril na tako majhnem otoku?Res me je bilo strah ko je iz helikopterja stopil nek moški.Nisem vedela ka jbo storil z mano.Bil je mlad.Stopil je do mene in mi rekel...
Pogovor:
J----------->Jaz
M---------->Moški

M: Živjo!
J: Kaj bi rad od mene?
M: Nič žalega ti ne bom storil.Obljubim.
J: Kaj počneš tu? To je moj otok!
M: Upam,da te ne moti če sem tu.
J: Ja me moti! Povej zakaj si tu!
M: No jaz zelo rad obiskujem raznorazne samotne otoke.Kot je tale.
J: Kaj je tista naprava?
M: To je helikopter.Naprava za letenje.
J: Zanimivo.Kdo si?
M: Moje ime je Maj.Kdo pa si ti?
J: Jaz sem Ana.
M: Si čisto sama na tem otoku?
J: Ne.Seveda ne.Tu je še moja prijateljica Biba ki pa se je ustrašila te nap...khm helikopterja.
M: Kako dolgo pa si tu?
J: Od kar pomnim.
M. Pridi z mano domov.
J: Ne!Nedrzni si!

Dvigne roke in priseže, da mi ne bo storil nič žalega in me ne bo peljal k njemu domov.Rekel je tudi,da bi rad malo bolje spoznal otok.Postregla sem mu s kokosom.Kasneje si je upala zraven tudi Biba.Maj je bil videti presenečen ampak res ne vem zakaj.Biba je čisto OK in nevem kaj je narobe z njo.Počasi se je temnilo.Maj je rekel,da mora počasi domov,ampak da naslednji dan še pride.Posloviva se,odide.
NEXT?
30. junij 2011
u45624
u45624
aja še maj:

30. junij 2011
next
30. junij 2011
next nexti
30. junij 2011
neext
30. junij 2011
u2847
u2847
next
30. junij 2011
u45624
u45624
okej bom zdej k se mi lih da

Z Bibo sva ostali sami.Še nikoli nisva videli drugega človeka kot mene.To je bilo za en dan kar precej,zato se nama ni dalo tekati okoli otoka,v morju iskati delfinov in jih jahati,sploh pa se nama ni dalo potapljati.Cel dan sva sedeli pod palmami in premišljevali.Cel dan se je tako vlekel,da sva kar zehali.Ko je končno napočila noč,sva šli spat.Preden sem zaspala,sem premišljevala o Maju.Nekaj sem čutila do njega,a nevem kaj.Najberš je to tako,ko spoznaš prijatelja.Naslednji dan je spet prišel Maj.Tokrat je Biba ostala z nama. S sabo je prinesel veliko vrečo.
Pogovor:
poznate

J: Maj,kaj imaš v tej vreči?
M: Tu imam hrano.
J: Za koga pa? Če si lačen je tu kokos.
M: Nisem jaz lačen,ampak sem hrano prinesel zate,ker imaš tu za jesti samo kokos.
J. Pa saj ne rabim drugega.
M: Vem da ne samo prinesel sem ti za poskusiti: jabolko,papajo in melono.

Vsebino vrečke je stresel na tla,rečko pavrgel na moj otok.

J: Kaj se pa greš?
M: Hej,kaj je narobe?
J: Hočem,da so na tem otoku le palme,Biba in jaz.IN NOBENE VREČKE! JASNO?
M: Že prav,že prav.
J: Vredu.
M: Ne misliš poskusiti sadja?
J: Prav.

Poskusila sem vse.Vau nisem vedela da obstaja toliko okusov!Zelo zanimivo!

M: Sedaj ko sva tako dobra prijatelja,ali lahko povem zate svojim staršem?
J: Ne! Prosim ne! Naj bom tvoja skrivnost.Sploh pa,kaj so to starši?
M: Hja to sta mama in oče.
J: In kaj sta mama in oče?
M: Tista,ki sta te naredila.
J: Ne razumem.Mame in očeta nima vsak,kajne?
M: Ne,mamo in očeta ima prav vsak.
J: Jaz že ne.
M: Seveda jih imaš samo da jih ne poznaš.
J: Se lahko malo pogovoriva o starših? Sedi prosim na mrežo.
M: Ne hvala,pesek je dovolj mehek zame.
J: Prav.

Pogovarjala sva se in razpravljala.Nazadnje je moral domv.Vprašala sem če jutri še pride,pa je rekel da bo prišel.Naslednji dan....
NEXT?Tri nexte rabm.
M:
30. junij 2011
^^Vljudno vabljeni:

Da še na tej strani objavite svoj naj komad!
http://www.igre123.com/forum/tema/tooooooooop-music-p/20045/1
WELCOME! WE NEED YOU!
30. junij 2011
u2847
u2847
Next!
01. julij 2011
u48952
u48952
neeextr
01. julij 2011
next
01. julij 2011
u45624
u45624

ker berete
02. julij 2011
u45624
u45624
....sem zjutraj odšla na krajše plavanje.Biba je še spala,tako,da je nisem hotela buditi.Potem kmalu je pa že prišel Maj.Zelo sem se ga razveselila.tokrat je rekel,da lahko prespi in ostane kolikor hoče.Odločila sem se,da sprejmm ponudbo.cel dan sva se zabavala.Zvečer sva se jaz in Maj usedla na palmo.
Pogovor:
M: Veš,nekaj časa sem premišljeval o nama.
J: Mhm.In kaj si premislil?
M: Ko se človek zamisli sam vase,pride do čudnih sklepov.In jaz...ne morem verjeti,da bom to rekel.Vendar sem ugotovil,da te ljubim.
J: Oprosti.Ne vem kaj to pomeni.
M: Nič hudega.To pomeni,da ti je nek človek zelo zelo všeč.Po značaju in obrazu.To je ljubezen.Vsak ima le eno pravo ljubezen.In zame si to ti.
J: Maj.Jaz sem vedno to čutila do tebe pa si nisem znala razložiti kaj to je.
M: Ja.To pač tako je.
J: Ti si edini človek, ki ga poznam in ki me je imel v mojem življenju rad.In nočem te izgubiti.
M: Jaz tudi ne tebe.Poglej,sonce zahaja.Naj bolj romantičen trenutek v življenju.

Bilo je tako lepo da ne znam razložiti.Posnela sva veljiko lepih fotografij s fotoaparatom.Še ena nova naprava zame.Na žalost so se use zbrisale.
Razen ene:

še nekaj časa sva se poljubljala potem pa je spet sledil pogovor:

J: Maj?
M: Ja?
J: Res te nočem izgubiti.Vzemi me sabo.K tebi domov.
M: Prav.Vendar je življenje pri meni drugačno.Morala se boš navaditi.
J: Se bom že.Vendar bova še obiskala moj otok.Prav?
M: Kot želiš.
NEXT?
ŠTIRI NEXTE PLEASE?
02. julij 2011
next
next
next
next
03. julij 2011
u2847
u2847
Next!
03. julij 2011
u40668
u40668
Neext!
03. julij 2011
u52944
u52944
NEEEEEEEEEEEEEXT
03. julij 2011
u52944
u52944
ŠE MOJA BFF HOČE NEXTT
03. julij 2011
u45624
u45624
hwala nextam:

Še nekaj časa sva sedela na palmi in gledala v sončni zahod.Nazadnje sem rekla:

J: Greva?
M: Kaj ko bi šla jutri? Temni se in v tej noči se lahko še zgubiva.
J: Kot želiš. Samo nekaj mi obljubi; gre lahko z nama tudi Biba?
M: Nevem no...Navajena je na življenje tu in ne v hiši.
J: Ampak pogrešali se bova! Za tri dni.Naj pri tebi ostane tri dni.Če se ne obnese jo peljeva nazaj.
M: Odlična ideja! Storila bova kot praviš.Sedaj pa je čas za spanje.

Prikimam.Nekaj časa se pregovarjava kdo bo spal na mreži,a nazadnje je po moje in spi na mreži on.Pesek tu je mehak,zato ni problema če jaz spim na njem.
Naslednje jutro se zbudim kot običajno.Maj še spi.Z Bibo tekmujeva in plavava in se zabavava.Končno se Maj zbudi.Vsi veseli se stlačimo v helikopter in odletimo.Kmalu pristanemo.Uau kakšno mesto! Povsot luči in velike stolpnice...to je neverjetno! Kar dolgo časa se ouiram,obračam in ogledujem okolico.Nazadnje Maj prekine moje gledanje:

M: No Ana, dobrodošla v New Yorku!
J: Tu živiš?
M: Ja.V tisti stolpnici živim z mamo.Pridi.Spoznaj jo.

Stopiva v stolpnico.Tam je nekakšna naprava,ki se ji reče dvigalo.Dvigne te in te pelje...no pa saj jo najberš poznate.Maj živi v najvišjem nadstropju.Ko prideva v njegovo stanovanje skoraj padem v nezavest.Kako je veliko,kako je prostorno! Maj mi je že prej povedal,da je njegovi mami ime Nancy.
Pogovor:
Nancy------------------->N
Jaz---------------------->J
Maj---------------------->M

N: Maj,srček.Kdo je to dekle.
M: Mama...to je moja em punca Ana.Prej je živela na majhnem otoku s štirimi palmami in Bibo...no tukaj je.

Biba se prikrade izza mojega hrbta.Vsa vesela je,da vidi svoj dom.Vendar je zelo vljudna.

J: Doberdan gospa Nancy!
N: Veš kaj? Kar Nancy mi reči!
J: Prav.Vi pa meni Ana.
N: Seveda.Ni me treba vikati.Ali veš,da je imela moja prijateljica Kristen prav tako opico?
J: Ali res? Kako prisrčno!
M: Mama Ana in Biba bosta živeli pri nas,prav?
N: Seveda,seveda.Tako mi ne bo dolgčas ko te ne bo.No razkaži jima stanovanje!
04. julij 2011
u45624
u45624
še pixse:

new york:

nancy:

kuhinja:

dnevna soba:

04. julij 2011
u45624
u45624
spalnica: