Forum
u172038
u172038
Zbudila sem se pred kratkim,vse pred mojimi očmi je bilo megleno,videla se le nekaj senc blizu mene in nepoznane glasove, ki so zveneli kot tresljaji v vetru.Kmalu se mi je pred očmi zbistrilo sence so postale ljudje in glasovi so postali človečka govorica.Nekdo,ki ga še v življenju nisem videla me je prijel za roko me pogledal naravnost v oči,teh očeh nebom pozabila nikoli,bile so mi zelo sumljive amapk nevem na kakšen način.Dejal je prebudila si se z 2 letne kome,vprašala sem kako saj nisem videla da ležim na bolnišnični postelji,a sem se kmalu zavedla da je ta stavek bil reničen,saj se prav tako nisem spomnila prav ničesar,pravzaprav občutek kot da sem izgubila nekaj svojega spomina.Ko sem se zbrala in se zavedla da sem spet zbujena po teh na hitro preletenih mislih sem vprašal moškega kdo je in kaj se je zgodilo z mano.Odgovoril je da sem hodila,ko pa sem ga nekje v mestu zagledala me je zadela kap takoj ko sem ga pogledala v te modre oči.Mislila sem si,da so mi od tod te oči tako zelo sumljive,ampak zakaj prav on in zakaj sem le zaradi pogleda v te oči padla v 2 letno komo.Ko so odšli vsi zdravniki iz sobe me je kar naenkrat prijel grobo za roko in se takoj spremenil kot v kakšnega "demona" , dejal je,da se morava zdaj takoj na hitro pobrati od tod saj mora posebno pošiljko dostaviti svojim ljudjem,nič nisem spregovorila ko me je pograbil in "ugrabil" in že sva bila v avtu odpeljal je hitro kakor je le mogel,ter začel govoriti sam s seboj v nekem čudnem jeziku kot je bil prej,ko sem se zbudila.Prav nic ga nisem razumela,rekel je le,naj bom vso pot tiho in nikar naj ga ne pogledam več v njegove oči,saj me bo potem moral.....
Next?
16. maj 2014
next
16. maj 2014
u172038
u172038
več nextov.
16. maj 2014
u172038
u172038
ni nadaljeval stavka,temveč pogledal naprej in do večera izdahnil niti besedice.Bila sem prevec utrujena,da bi spraševala kam me pelje,bil je prevelik napor kar iti s postelje po 2 letih,ko mi mišice še sploh niso vredu delovale.Zaspala sem,ko sem se zjutraj zbudila sva jaz in ta neznani moški bila še kar v avtu,dobila sem dovolj moči da končno kaj vpraša kako in kaj...Spraševati sem ga začela on pa mi enostavno ni hotel odgovoriti,kmalu sem se razjelzila in dobila napad panike,saj nisem vedela kaj naj naredim po vsem tem: 2 letna koma,neznančeve oči,neznanec v avtu,nevem kam grem...pri neki bogati hiši je začel ustavljati in ustavil je rekel je naj se podvizam in ne zahaj drugam kot le za njim. Prav tako sem naredila,prišla sva v hišo,noti ro bili neki ljudje,prav tako nepoznani bili so resni in zgledali so jezni,ko so za moškim zagledali še mene.Rekel je da sem mu prekrižala načrte in ali me naj vbije ali bom za kaj celo uporabna...njihov "šef" je najprej popenil a si je kmalu premislis ko je dobil sporočičilo, rekel je dostavi pošiljko,kakšno? to ki zdaj stoji tukaj med nami. podvizal se je in me spet pograbil za roko ter odpelajal.Ustavil je na letaličšu in me nekako hotel pretihiotapiti kot sebe na neko privatno letalo,ko sma že šla na letalo je začela tuliti sirena,bili so policisti,za trenutek sem bila olajšana vendar sem spoznala da je ta "policist" med temi tihotapci al kaj so ze bili vglavnem bil je pokvarjenec...rekel je: lepa roba kam jo bos odpelajal? te res zanima? adijo mu je zavpil na stpnicah letala.v letalu sem spet legla in zbudila s pištolo na glavi in nožem na vratu...
next?
16. maj 2014
u171767
u171767
next. Dodajš pe slikce pa mal bol opiši dogodek. Drugač pa vredi
16. maj 2014
u172038
u172038
ok.thanks,ju3 pišem naprej
16. maj 2014
u171767
u171767