Forum

》Nicole!!!《 je že tretjič zaklical stric Piere.
》Pridi pomagat narediti zabavo v maskah《 Ah, stric Piere, vedno ima neke zabave.
》Že hitim,《 sem se mu zadrla nazaj.
Vem da je nevljudno najprej govoriti o sebi ampak se moram predstaviti. Sem Nicole Matherron. Imam 15 let. Hodim v deveti razred in zaljubljena sem v ples. Danes je zadnji dan počitnic. Želela sem ga izkoristi sebi v prid, vendar me je stric prehitel. Spet je želel da njega in njegove goste navdušim z plesno točko. Obljubila sem mu da bom zaplesala z Michelom (sploh nevem kdo je to). Ampak stričevi načrti niso pokvarili dneva. Odločila sem se da grem nakupovat za šolo in poiskati kakšno plesno šolo. Ker se prvič sprehajam sama po Parizu(ravno sem se preselila) sem si vzela s seboj nekakšen zemljevid. Odločila sem se da grem najprej malo po trgovinah. Opazila sem velik shopping center. Notri je bilo toliko trgovin da nisi vedel v kateto it najprej. Z očmi sem begala gor in dol. Ustavila sem pogled na ljubki trgovinici Rose. Notri je bilo toliko čudovitih stvari. Najbolj čudovit pa je bil prodajalec. 》Bonjour《 sem negotovo rekla.
》Ah dober dan! 《 je zaklical čudovit prodajalec.
》Kaj gospodična danes išče?《
》 Nekakšno plesno obleko?《 sem spet rekla negotovo.
》Bi morda kaj takega?《 in na plano je prišla nanlepša obleka kar sem jih videla. Ko sem jo pomerila mi je bila kot ulita. Hitro sem plačala obleko in odšla. Morala sem kupiti še šolsko torbo. To sem našla v trgovina All for school.
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Rabim usaj 10 nextov ♡
13. avgust 2013
next next next next netx next next next next netx
14. avgust 2013
u147963
u147963
nekšttt
14. avgust 2013
Neeext!!!!
14. avgust 2013
Neext