Forum
Uvod
Celesta

Stojim pod mokrim hrastom. Opazujem nebo v barvi krvi. Prav take barve ki sem jo opazovala na parketu v veži, dnevni sobi, kuhinji in na masivnih stopnicah. Ničesar na čutim. Počutim se prazno. Noči se. Temni oblaki začenjajo prekrivati krvavo nebo. Kapljice padajo z listov nad menoj. Tudi moja glava je prazna, razen ene misli.

Vsega si ti kriva.

Se vam zdi zgodba zanimiva oz. boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. april 2014
1. poglavje

Jedilnica v gimnaziji. Dve dekleti si stojita nasproti. Vsi ostali dijaki stojijo v krogu okoli niju. V prostoru vlada smrtna tišina. Višja svetlolaska ima na obrazu ogorčen izraz in hitro diha. Dvigne desno roko in se z njo dotakne svojih las s katerih kaplja jagodni jogurt. Pogleda svojo dlan kot da se prepričevala da se je to res zgodilo. Dvigne pogled in ga zapiči v dekle nasproti nje. Ta le stoji in ji vrača pogled ki je poln zaničevanja. Zavrti se na peti in se obrne proti izhodu. Prazen jogurtov lonček pomoli piflarki z očali ki še vedno drži roko v zraku. Nato z ledenim dostojanstvom čisto počasi oddrsi proti izhodu.

Celesta

Prekleto. Mislila sem da me bo pobralo. Najbrž sem pretekla vsaj 3 km. Naslonila sem se na steno in globoko dihala. Pa kaj mi je bilo treba tako teči. Saj se ne bi pognala za mano s požarno sekiro ker sem ji uničila bluzo, pričesko, make up in dostojanstvo. Ob zadnjem sem se zadovoljno nasmehnila. Prav ji bodi. Drugič pa naj pusti druge ljudi pri miru. Še zadnjič sem globoko vdihnila in se vzravnala.
01. april 2014
Počasi sem se odpravila naprej po pločniku polnem ljudi preveč zaposlenih s seboj. Nisem se prav dosti menila zanje. Razmišljala sem o tem kam naj grem. 'Domov' oz. v hišo mojih skrbnikov nisem mogla.

1.Poslušala bi predavanje o obnašanju ( sej veva da je najstniško obdobje najtežje obdobje v življenju bla, bla, bla, vendar bi bila lahko bolj spavljiva bla-balblablablablabla, kaj si bodo zdaj drugi mislili o tebi bla-blabla-bla, blablablabla , nočva poslušati tvojih izgovoiov bla bla bla.) nato pa bi bila kaznovana, brez da bi sploh vedeli za kaj sem to naredila.
2. tudi če bi vedeli ne bi razumeli.

Nazaj v šolo še manj. Prijateljev pa nisem imela. Zato sem sklenila da bom ugibala. In to je bila najbolj neumna od vseh zamisli. Ustavila sem se na avtobusni postaji. Imela sem srečo. Avtobus je skoraj takoj pripeljal.
01. april 2014
next
01. april 2014
next
27. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg