Forum
Pozdravljeni.
To bo en tak forum tipo ko en blog pač no sej je neke vrste blog in pač js bom pisala svoja razmišljanja o stvareh npt. o ljubezni pa taki hstvareh.. bojo tudi kritike glede današnje generacije pa take.. js sm stara 13 drugače samo tak pač se mi zdi pomembn da veste kok sm stara pač zaradi teh razmišljan.. pa sm opazila da imam zelo različna razmišljanja kot ostale nevem naprimer moje sošolke... no pač nexti bodo 1x do 2x na teden pač vsako soboto in če bom mela še kdaj umes čas... no ja upam da boste uživali ob branju mojih misli,občutkov...

za začetek bom rabila emm.. 10 nextov?
02. oktober 2017
neeext
02. oktober 2017
nextek
02. oktober 2017
neexttt
02. oktober 2017
Next
02. oktober 2017
fake your death
fake your death
nextt
02. oktober 2017
neeext
02. oktober 2017
nexttttttttt
02. oktober 2017
Next
02. oktober 2017
Next
02. oktober 2017
zdej bom dala verjetn Next čeprau je 9 nextov sam mam čas dons drugač verjetn do petka ne bo naslednjega nexta <33
02. oktober 2017
HVALEŽNOST
Nekaj dni nazaj sem gledala video, ki me je zelo kako bi rekla…prevzel… mislim od takrat ves čas o tem razmišljam. Morali bi biti hvaležni za to kar imamo preden to postane nekaj kar smo imeli. Zdi se mi da se premalo ljudi tega zaveda.. da si vsi ne morejo vsega privoščit.. že naprimer šola… ja nam se zdi tipo zakaj se moremo vse to učit k itak ne bom nikol rabli tega.. sam pol sem pomislila.. nekateri otroci molijo da bi lahko šli v šolo namesto da bi delali.. nam je to vse tako samoumevno da hodimo v šolo, imamo vse kar želimo, gremo na počitnice.. medtem ko nekdo pa morda tega niti ne veste vsako noč moli da bi imel nekaj kar se vam v bistvu vsem nam zdi samoumevno… koliko otrok si ne more privoščiti počitnic.. in pač jaz mislim da bi morali takim ljudem pomagati in pač ne bit tako pohlepni in si privoščiti več kot dejansko potrebujemo… pač mislim kaj ti bo nek iphone 8 al ka je pa da rabiš vsako leto menjavat telefone pa to.. ja pač to je realnost… in jaz sem hvaležna da sem se družili v taki družini kjer si lahko privoščim stvari in lahko hodim v šolo saj če pomisliš šola sploh ni tako slaba.. odkar sm ta video gledala se mi sploh ne zdi več tako kako bi rekla nadležna ali neki.. pomislite… lahko bi se rodili kjer koli na svetu k kakšni koli drugi družini.. pa ste se prav k tej ki ste se in za to bi rabili biti hvaležni da ne rabite kot otroci delati.. saj vem šola začne zgodaj in pač zdi se vam da niste svobodni pa to.. sam nekateri res niso svobodni in delajo fizično po cele dneve in lahko smo vsi hvaležni da nismo rojeni v taki družini.. mislim pač imamo za jest, imamo streho nad glavo in imamo družino… četudi se vam zdi da nimate ničesar verjemite imate dovolj… včasih so eni ljudje žalostni al neki ker nimajo recimo najnovejšega iphona ali česa podobnega ampak… to ni tisto kar je pomembno… ker življenja ne živiš zato da bi bil popularen in prfekten ampak da živiš… da si resničen… da si nekdo… in ne da imaš stvari ki jih dejansko ne potrebuješ… do zdaj sem tudi jaz gledala tako na življenje ampak to ni tisto kar naj bi življenje bilo… bilo naj bi čisto nekaj drugega kot pa živimo sedaj.. no o tem eč v naslednjem nextu mislim da sem malo zašla s temo ampak pač pišem vse kar mi gre.. vse misli ki mi grejo po glavi v trenutku in pač nekam jih moram zapisati… v naslednjem nextu bom pisala o tem kakšno je življenje v letu 2017…
aja pa če koga zanima keri video sem gledala se ne spomnem od koga je bil ampak naslov je BE GRATEFUL in je pač ena punca k ma take svetlo rjave lase idk kako drugače poedat x'd no in če maste kakšne pripombe sam v komentarje pište pa lah tudi vaša razmišljanja o tem napišeste k me zanima kaj si drugi mislijo...

10 nextov? <33
02. oktober 2017
nextt super pišeš!
02. oktober 2017
res super pišeš! neeext<33
02. oktober 2017
aj pa jaz se v vsem strinjam
02. oktober 2017
Next
02. oktober 2017
fake your death
fake your death
Next
me prav zanima kaj bo nasednjem nextu
02. oktober 2017
Next
02. oktober 2017
Next
02. oktober 2017
Next
03. oktober 2017
Next
03. oktober 2017
Next
03. oktober 2017
Next
03. oktober 2017
Popolnoma se strinjam s tabo...danes smo vsi (brez zamire) zelooooo razvajeni...niti na druge ne pomislimi...ampak samo nase...pa tudi starši so mal krivi, ker nam vse to dovolijo...oprosti, ker sem se "malo" razpisala ..........
..........NEXTTTTT...........
04. oktober 2017
Next
04. oktober 2017
Next
04. oktober 2017
Next zanimivo razmišljaš
04. oktober 2017
yup, i agree. dons mamo usi poune riti lmao.
NEEEEEXT
04. oktober 2017
Next
04. oktober 2017
*AMI*- jaa komot se loh <3
exhausted- yeppp
nexxt bo jutrr<33
05. oktober 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg