Forum
Bila je je sobota in zgodila se je nekaj strašnega umrl mi je dedek in takrat sem komaj dopolnila 10 let.To je trajalo leta in leta da sem ga prebolela,ko sem bila stara 20 let sem ga vedno sanjala in ponoči sem v sobi čutila koda,da nekdo hodi po moji sobi ko sem nažgala luč ni bilo ničesar bilo me je zelo strah in nisem vedela kaj storiti. Naslednji dan sem to povedala mami,očetu in svojemu fantu in seveda mi ni verjel nobeden nisem vedela ali sajam ali se to res dogaja vem pa da me je bilo zelo strah,kajti dedka sem imela zelo rada čeprav mu to nisem morala dokazati.Zvežer sem bila za računalnikom in sem se pogovarjala s svojo BFF in nato sem začutila da me nekdo gleda iz ogledala senca je bila od mojega pokojnega dedka bilo me je zelo strah.
Kaj se je zgodilo potem izveste v 2.delu
23. november 2012
u111192
u111192
next
P.S. začetek je zlo dobr
23. november 2012
tnx puppy <3
23. november 2012
no ko sem v ogledalu zagledala njegovo senco me je bilo zelo strah spraševala sem se:ali sajam?ali je to vse resnično?ali sem obsedena z jim? ker dedka sem imela zelo rada vendar mu tega nikoli nisem dokazala vendar nisem imela nikoli priložnosti da bi ga objela ko je bil še živ na pogrebu nisem spostila niti solze ampak v meni je jokalo v meni je bil ta strah.
no kje sem že ostala?aja....
nato sem šla v posteljo in zaspala po 5 minutah sem spet slišala da nekdo hodi po moji sobi tokrat nisem prižgala luči in sem nato premišljevala ali zato ker na pogrebu nisem niti spostila solze in me zato sovraži in me hoče spraviti v grob ampak jaz se nisem vdala in sem nato le zaspala.Nasledje jutro pa........
izveste v 3.delu
23. november 2012
u101848
u101848
next!!!!!! ful dobro pišeš!!
23. november 2012
u111192
u111192
neext! čim hitrej!
23. november 2012
naslednje jutro se je zgodilo nekaj strašnega v ogledalu sem vidla kri na katerem je pisaloraga moja vnukinja!
še žal ti bo da me nisi imela rada!
ko sem to prebrala me je bilo zelo strah v sobo sem poklicala starše ko so vstopili je kri iz ogledala izginila.
nisem vedela kaj mi je ali sajam? ali se mi samo blede? vendar napis na ogledalu je bilo resnično in bilo me je zelo strah kajti nisem vedela kaj pa zdaj?
spet sem se posvetovala s prijateljico in mi je svetovala veste kaj? naj grem k psihijatri omg noo sm si rekla!seveda je nisem ubogala in vsako noč vsako jutro je bilo isto ponoči je nekdo hodil po moji sobi zjutraj pa na ogledalu vsak dan nekaj drgačnega napisano s krvjo!!!
ko sem se naslednje jutro zbudila sem na ogledalu zagledala obris od dedka z krvjo hotela sem poklicati starše ampak mi itak ne bi verjeli tako da sem kar pustila in seveda me je bilo strah,ker nisem vedela kaj storiti.
Tisti večer smo se jaz,in moje štiri prijateljice zbrale v sobi in sem jim povedala kaj preživljam seveda mi niso verjele tako da so pri meni prespale in use smo ponoči zaslišale da nekdo hodi po sobi.
zjutraj ko smo se zbudile sta prijateljici videli napis s krvjo in sta mi tokrat res verjeli vse nas je bilo strah!!!!!
ampak še zdaj nevem kaj se je res zgodilo!!!ali sem samo sanjala ali pa je bilo vse ress!!!!
kajti nikoli ne bom izvedela resnice!!!!
23. november 2012
draga je tam ko piše raga
23. november 2012
next
23. november 2012
konc je
23. november 2012
nisi prebrala konca
23. november 2012
sorry,neki se mi je zaštekal,pa nisem vidla
23. november 2012
sej je ok nč hudga