Forum
u205822
u205822
živjo in pozdrav vsem
pisala bom zgodbo o mojem dedku res zgodba je napeta in tudi žalostna seveda so tudi dobre lastnosti notri res zgodba je resnična ki se je meni zgodila
pisala sem že eno zgodbo prej sicer o spolnem nadlegovanju vendar na drugem profilu
zgodba bo o meni in mojem dedku ki ga imam najrajše na celem svetu
meni je ime tjaša in stara sem 13 let
njemu je ime anton po domače tone in star je 74 let
zgodba je zelo napeta slikce bom dajala upam da vas čim več bere in komentira zgodbo
za nadaljevanje rabim 1next
hvala vsem ki berete in komentirate

boš bral/a mojo zgodbo

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. januar 2016
Nextttt
23. januar 2016
u205822
u205822
pred 13. leti na lep sončen dan sem na svet prijokala jaz natančneje 3.9.2002
bil je lep sončen dan ko so vsi izvedeli prekrasno novico starši so dobili hčerkico,dedka sta dobila vnukjnjo babici sta dobili vnukinjo sestrične so dobile sestrično bratranci so dobili sestrično itd
vsi so me imeli rad vsi so hoteli da sem srečna najbol pa starši in dedek
dedek je ponosen name rad me ima in me podpera pri vsaki odločitvi 13 let živimo skupaj v isti hiši vsak dan nato se je nekaj zgodilo in ga 2 meseca nisem videla jokala sem vsak dan...
za nadaljevanje raabim 2nexta
hvala vsem ki berete in komentirate
24. januar 2016
u205822
u205822
dedek

24. januar 2016
u205822
u205822
jaz:

24. januar 2016
Next
24. januar 2016
u82669
u82669
Next
25. januar 2016
u205822
u205822
ja 2 meseca ga nisem videla
bil je lep dan in zjutraj babica začne ob 6-ih jokati hitro se oblečem nadenem čevvlje in stečem po stopnicah dol umes sem še padla dol so bili že vsi dedek pa na tleh pal je ležel je nezavesten jokala sem kot dež klicali smo urgenco rekli so da ga bodo odpeljali in so ga dali so ga v brezice bilo je vse uredu zacel je spet sam dihati mislila sem da bo prišel domol pa ni klicali so da so ga premestili v ljubljano ker sem mu je stanje poslabsalo in je malo možnosti da preživi jokala sem cele dneve vedela sem da ga lahko v momentu zgubim tega nisem hotela res ne pomenil mi je vse bil je moj zrak ki ga diham rabila sem ga in ja nisem se morala potolažiti z dejstvom da je v bolnici potem pa...
za nadaljevanje rabim 2nexta
hvala vsem ki berete

25. januar 2016
Next
25. januar 2016
26. januar 2016
Next
26. januar 2016
u82669
u82669
Next
26. januar 2016
u205822
u205822
se je zgodilo nekaj nepričekovanega skoraj je ozdravel govorili so da gre domol vndar niso mislili resno samo zato da bi nas potolažili nas in tudi njega so to govorili boril se je še 1 mesec potem ko so nam to rekli nato so ga res izpustili čeprav niso v 4mesecih ugutovili kaj mu je bilo je prišel nazaj domol objev me je in rekel rad te imam vnukinja moja mala in odgovorila sem te jaz imam tudi tebe rada dedek ponosna sem nate bil je z nami čeprav bi se moral bolj paziti(bolj zdravo jesti,nepeljati avta) se tega ni držal vndar so nam potem rekli da je on kot prerojen in da je zdrav in da lahko vozi in je kar hoče bil je vesel saj je bil z nami ki ga imamo radi in mu nudimo resnično ljubezen res da ima v okolici ljudi ki ga nimajo radi in ga zaničujejo samo zaradi tega ker je usepl v življenju niso mu privoščili sreče vndar smo mu stali ob strani on je bil itak močen in ga ni morala nobene beseda prizadeti in zmeraj nas je branil pred sosedi ko smo to potrebovali res dedek kot ga nepoznate drugi ko je bil doma smo imeli polno obiskov saj so želeli biti vsi z njim saj so ga imeli radi in še ga imajo res šlo mi je naživce to saj je na prvem mestu družina in zaradi tega nisem morala biti cel čas z njim ja vndar druge razumem saj je imel prijatelje....
za nadaljevanje rabim 2nexta

26. januar 2016
u82669
u82669
Next
27. januar 2016
u207020
u207020
Next
29. januar 2016
u205822
u205822
res imel je najbolše prijatelje prijatelje ki so bili iskreni,družabni,prijazni in kar je najpomebnejše PRAVI PRIJATELJI bil je veseu in ko sem videla na njegovem obazu smeh sem bila tudi jaz vesela ne glede na to kar se je dogajalo njegov nasmeh je bil najlepši njegov objem je bil resničen in najlepši njegova topina je bila najlepša njegov karakter je bil tak da ga lahko iskal pa ga nebi našel ker res karakter na mestu zgledovala sem se po njem še sedaj se čeprav nisem takšna kot on on je bil drekten jaz rečem učasih kakšno vndar ne tako kot on on je bil boljši in vedno bo
v nedeeljo pa da bo babico peljal k masi pa on......
za nadeljevanje rabim 2nexta

29. januar 2016
Next
29. januar 2016
Next
29. januar 2016
Next
29. januar 2016
Next
29. januar 2016
u205822
u205822
pogledal je v nebo in se mu je zacelo vrtet z babico sta zelela skupaj odpiti do hiše kjer bi lezal vndar ne pred hiso je padel skupaj bil je par seuknd v nezavesti
babica prijoka noter bila sem zelo prehlajena in bila ubuta v copate nato babbico prašam kaj je narobe reče da je dedek padel skup zakričim faking zakaj priteče še mami ven amapk nisem jokala ker so vsi rekli da bo vse uredu in prišla je urgenca naredili so vse preiskave in povedali da je vse uredu in res je bilo rekel je ker se je čez dan slabo počutil da bo poklical v ljubljno v bolnico ker so mu naročli rekel je da bo jutri poklical on je enkrat rekel da se slabo počuti a v resnici je bilo dosti hudo
pride noč ko grem ob 21:00 spat ker je bila nedelja in smo v ponedeljek pisali test zjutraj se ob 10 do 5-ih zbudi babica(dedek je veckrat bil nemiren) vndar sedaj je mirno spal babica ga je hotela zbuit mami je to slisala ker se je odpravljala na siht in babica zacne jokat to silisim jaz se oblecem obujem stecem dol vidim na pojstli dedka ni dihal jokam kot dež niso me morali potolažiti vedela sem da ni mogoče da začne kar dihati vndar sem mislila da ko bo prišla ugnca da bo povedala da je ziv ndar ni bilo masirali smo ga ga dali na bok vse smo naredili vndar bilo je prepozno kirvim sama sebe zakaj nisem morala jaz vedeti da mu je hudo in ze isti dan poklicati jaz v lj ceprav so rekli da ce bi sel v bolico mogoče uco dve bi se zivel amapk ja pogrešam ga
v sredo je bil pogreb jokala sem kot dez vsi so mi pripravlali stole ce skupi padem ja bila sem na tleh jokala sem ker si se zdaj nemorem predstavlati da zivim brez njega in da ga nemorem nikli vec videti da bom zivljenje peljala brez njega kričala sem nemogoče vsak dan grem ven zvecer najdem najvecjo zvezdico in se pogovarjam z njim jokam ceprav je url 18.1.2016 si nemorem predstavlati da ga ni vec zivljenje brez njega ni vec enako res imam sosede(teto)ki skus fantazira in govori slabo o njem vndar men bo počil film in se bom razpizdila na njo da jo postavim na realna tla
in pridem preducerisnem v solo 3. ura soprtna punce gremo v zensko garderobo se pravblecemo in pogovarjamo nato moja sosolka rece"ponoc te bom prisla strasit s tvojim dedkom"mislila sem da sem ostala brez moci rekla sem ji veliko stvari a veste kaj je najhujše da dva dni zatem ko je meni umrl dedek je se njej umrl amapk ona se nezaveda da jaz nisem srecna tako kot se zdi na prvi pogled vsako sekundo me spominja na njega
dedek..
rada te mam zavedno in se dlje zakaj si odsel nikoli te nebom videla a v srcu bos vedno z menoj ne pozabi me ceprav si na drugem svetu upam da tudi jaz cim prej pridem tam kjer si ti ker te hocem videti
dedek pocivaj v miru skoda ker si me zapustil vndar zapomni si bil si najbolši dedek seh casov zivljenje ni vec isto brez tebe prevec pusto je kje je tvoj nasmeh,tvoj,objem,tvoje besede ni jih vec amapk rabim jih imam lepe spomine nate in slike ki jih gledam
to je konec moje zgodbe
hvala vsem ki ste brali ali pa komentirali

29. januar 2016
Next
29. januar 2016
Next
29. januar 2016
u205822
u205822
zgodbe je konec tako da ni nexta
29. januar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani