Forum
.Cat
.Cat
Hej usi...
Odločila sem se odpreti temo za mojo prijateljico ihaveproblem, ker res piše najboljše zgodbe in da bo lahko svojo zgodbo pisala tukaj ker njej še za zdaj negre odpret svoje teme. Kakorkoli upam da jo boste podpirali ker je res top pisateljica. In zdaj predajam besedo njej.
11. december 2017
Živjo moje ime je ihaveproblem odločila sem se da bom napisala zgobo Decide for me upam da vam bo ušeč po koncu vsakega dela bom po 5 nextih napisala in objavila nov del
11. december 2017
Živjo moje ime je Clary. Stara sem 15 let. Imam najboljšo prijateljico Kat, res je kul. Skupaj hodiva v šolo upam da bo to šolsko leto super. Nobena šola ne bi bla šola brez popularnih deklet nikoli nisem bila ena iz med njih, bilo jih je pet ime jim je bilo Anabell, Kim, Kayla, Medison in Vanessa nje še posebej nisem marala skupaj sva hodili v vrtec in bile prijateljice vse do srednje šole takrat pa sva se skregale saj sem bila zaljubljena v fanta po imenu Alex in bil je najlepši fant na celi šoli Vanessa je vedela da mi je všeč ampak je bila ljubosumna da sem se tako veliko družila z njim zato mu je na koncu 9 razreda priznala da je »zaljubljena« v njega. Takrat se mi je svet podrl od tega je že 1 leto med počitnicami sem se zbližala z Kat res je prava prijateljica. Danes bo povsem nov dan ko bom spet prišla v šolo.
11. december 2017
za nadaljevanje rabim 5 nextov
11. december 2017
.Cat
.Cat
Next
11. december 2017
SvetePomaranče
SvetePomaranče
Next. Upam, da se bo zadeva v prihodnje malo bolj razvila, morda objavljaj daljše dele. Pa še en nasvet. Več opisovanja nikoli ne škodi :3

Next!
11. december 2017
se bom potrudila da bom objavljala več daljših delov
11. december 2017
Next dobr zacetek
11. december 2017
no mam 4 nexte in sm zelo vesela zato bom kar objavila že naslednji del...
11. december 2017
Zjutraj sem ostala kot ponavadi in se skregala z mlajšo sestro Jill. Najina starša sta umrla v prometni nesreči z avtomobilom. Dedka in babice pa že dolgo ni več na svetu. Zato živiva z teto Justine. Justine me je vprašala če me zapelje v šolo, rekla sem ne saj sva se z Kat dogovorili da greva skupaj v šolo. Kmalu je zazvonilo in pred vrati je stala Kat vsa nasmejana kot ponavadi. Kako lepo jo je spet videti ona je ena iz med tistih ljudi ki ti res polepšajo dan. Kat me je pogledala in rekla »Hey Clar ti si se pa zelo spremenila« nisem vedela o čem govori mogoče sem se res malo spremenila ne pa toliko. Ko sva prispeli v šolo naju na hodniku ustavil Jack (Katina simpatija) najprej mi ni bilo jasno zakaj se on sploh pog. z nama bil je Alexov najboljši prijatelj. Začel nama je razlagati o Alexovi zabavi za prvi šolski dan obedve sva bile zelo presenečeni da naju je povabil, ko pa sem že hotela reči ne. Me je prehitela Kat in rekla da prideva…….
11. december 2017
Ko je Jack odšel sem vprašala Kat ali je zmešana in je samo odkimala in mi začela nekaj razlagati o tem da mi malo družbe nebi škodilo. Potem sem samo prikimala saj nisem mogla kar odpovedati zdaj ko jim je že Kat. obljubila. Kat je šla po šoli z mano domov in mi pomagala izbrati kaj naj oblečem najprej sem se upirala saj sem hotela obleči nekaj čisto preprostega Kat pa se s tam ni strinjala hotela je da oblečem obleko po dolgi uri prepričevanja sem se odločila za obleko Kat je bila ponosna nase da ji je uspelo... Do Alexove hiše ni bilo težko priti saj sva bila skoraj soseda. Ko sva prišle na zabavo nisem bila presenečena da je bilo tam velikooooo ljudi ki jih sploh nisem spoznala. Veliko ljudi je plesalo nekaj časa sva samo stali tak in se pogovarjali čez čas je pristopil Jack in vprašal Kat ali bi šla plesat z njim. Kat ni bila prepričana ali naj gre in se je zgovarjala da bi bilo prav da ostane pri meni jaz pa sem rekla da bom uredu. Kat je bila zelo vesela ko sem to rekla in kar naenkrat je k meni pristopil Alex….
11. december 2017
aaaa romantikaa Next !
11. december 2017
.Cat
.Cat
Next
11. december 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg