Forum
no jst bom napisala svojo prvo zgodbico, zato upam da bo uredu pa probala bom pisat čim bolj knjižno.

"lana ! lana! zbudi se" se je nekdo drl in me dregal. "ja no !"sem tečno zagodrnjala. odprla sem oči in zraven mene je bila moja najboljša prijateljica lara. "sovražim te " sem ji rekla. vstala sem in odšla proti omari. pogledala sem skozi okno in zagledala sneg. "jeeeeeeeeeej snežilo je !" sem veselo zakričala. hitro sem se oblekla in z laro sem se odšla kepat.ravno danes se je začel tako rečeno veseli december in moje življenje nebi moglo biti boljše...

ime mi je lana in stara sem 13 let. živim pri moji najboljši prijateljici lari saj so mi starši umrli. imam fanta roka.

to sem jaz:

nika:

rok:

NEXT??
19. december 2011
next pa sam neki tm si napisala nika pa pol dala sliko. a nebi mogl tm pisat lara??? drugač pa next nujno!!! a razumeš? ja?? super
19. december 2011
upss

...ko sva bili že čisto premočeni sva se napoti pod tuš. ker so bili njeni starši na službenem potovanju sva bili z laro sami. ker sem se stuširala prva, sem odšla kuhat kosilo. lara je prišla iz kopalnice in kosilo je bilo na mizi. "zakaj so na mizi trije krožniki?" je lara začudeno vprašala. "včeraj sva povabili roka na kosilo" najina imena imata drugačno eno samo črko vseeno pa ima lara veliko slabši spomin. lara se je vsedla na kavč in prižgala televizijo. "in kdaj pride rok ?" je vprašala ravno takrat pa je pri vratih pozvonilo...
tok za dons ;D
19. december 2011
ajde nexti!!! plisss učer si pisala dej še dons
20. december 2011
bom mal kasnej nimam zdele cajta
22. december 2011
hem dej neprej piš da nauš prej dočakala 100 let
23. december 2011
...seveda je bil rok. "živjo" sem rekla. "živjo. am...hotu sm ti sam povedat da gremo nekam z starši pa nemorm bit tle za kusiv." je rekel. "zakaj me pa nisi poklicu ?" sem ga razočarano vprašala. "nisi se javla" je rekel. in nato je odšel. šele takrt sem se spomnila da je rekel da so njegovi starši ravno včeraj odleteli v ameriko in da pridejo naslednje leto. "torej to ni razlog da ga ni na kosilo ?" sem na glas razmišljala. "hm...kaj ?" je vprašala lara, ki je bila zatopljena v jersey shore. "ah nič" sem rekla in se odprevila do mize. pospravila sem en krožnik in poklicala laro. nekaj časa je trajalo, da je odlepila oči od televizije in se odpravila do mize. po kosilu sva se z laro odpravili v park in tam sva videli...
23. december 2011
bom kr nextala

...sladoled ?! "hm...lara kaj misliš ali se sladoled lahko je pozimi" sem zamišljeno vprašala in medtem čisto pozabila na roka. "mislim da ja" je rekla in stekle sva do prodajalne sladoleda. "halo je kdo tuka ?" je rekla lara in čez čas ponovila to malo glesneje. ker ni bilo odgovora je naredila nekaj kar ji sploh ni bilo podobno. vzela je dva sladoleda in mmi dala enega. hitro sva stekle stran. zdaj sva bile že izven mesta in ne glede na mraz se je moj sladoled začel topiti, zato sem ga začela jesti, ko pa mi je zazvonil moj telefon. bil je rok. "ja? sem slišala da so tvoji starši še zmeraj v ameriki" sem mu rekla. "khm. ja " je odgovoril. ker ni rekel ničesar več sem ga vprašala "in vrjetno je razlog da nisi prišel na kosilo to da si našel novo punco in zdaj želiš prekkiniti z mano. je tako?" in seveda sem kot vedno imela prav. rok je samo hitro rekel ja in prekinil. slišati je bilo da mu je odleglo ker sem ga tako rečeno pustila jaz in ne on mene...
06. januar 2012
u71310
u71310
neeeext ;D
06. januar 2012
next
11. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg