Forum
u28764
u28764
No, men so sicer res všeč zgodbice o dekletih,ki začnejo hujšat, a se mi zdijo malce nerealne,Npr.punca poje Twix in se zredi za 10 kil.Js bom tud probala napisat eno.Ampak to dekle ni bilo debelo.

A Nej napiš zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. oktober 2010
u28764
u28764
Ime mi je Jamie Maxim.Vem, da je ime ful čudno.Mami je bila vedno všeč Britney Spears,pa mi ni hotla dat tazga imena, saj bi me vsi zafrkaval.Britney ma pa sestro Jamie Lynn, tako da mi je dala tako ime.Samo Jamie.Drugo ime izhaja iz tega, da so vsi v naši familiji oboževali sladoled Maxim.Tako sem postala Jamie Maxim.Pišem se Dickinson, tako kot tista, ki vodi eno modno agencijo in tako kot en pevec, Bruce Dickinson.Imam starejšega brata in sestro.Bratu je ime Jason in ima črne kodraste lase in zelene oči.Sestri je ime Chantal Giselle in je manekenka.Ima temno rjave lase in temne oči, ter svetlo polt.Jaz pa sem rjavolasa s štrenastimi lasmi in pegami po nosu.Povrhu vsega pa sem debela.
01. oktober 2010
u28764
u28764
Ja, to res ni pravično, če so vsi suhi , ti pa si debel.Tudi moji naj frendici sta suhi.Eni je ime Alice, drugi pa Jasmine.Jasmine je pobarvana na rdeče, je tako seksi, da gledajo za njo vsi fanti in poje kot angel.Obožuje Beyonce, Enriqueja Iglesiasa in Usherja.Piše se Smith. Alice pa je sestra dvojčica tiste Allison Harvard, ki je bila pri antm.Kot njena sestra ima oči velike kot krožniki in svetle lase.Je bolj plaha in ne mara fantov, saj ji je nek George strl srce.Obe sta zelo suhi jaz pa sem debela, imam veliko rit in stegna in tako dalje.Odločila sem se spremeniti.
01. oktober 2010
mal neumno je kr so angleška imena in to
sam drgač pa je use ful cool
next please
01. oktober 2010
u28764
u28764
Sej bi dala slovenske, a so mi bolj všeč angleška,pa sej je tud v drugih zgodbah tk.
02. oktober 2010
Vem da si!
02. oktober 2010
u28764
u28764
Kaj da sem?
02. oktober 2010
u28764
u28764
A nadaljujem?Napište, če vam je všeč.
02. oktober 2010
ja next.
02. oktober 2010
u28764
u28764
To, da se bom spremenila sem si rekla že velikokokrat.Največkrat po kakšnih praznikih. Večinoma sladkarij, ki sem jih dobila sem mislila dati nekomu drugemu, a se mi to ni zdelo vljudno, zato sem jih pojedla.Zdaj pa bi šlo zares. Včeraj sem bila s fantom na plaži. Ime mu je Justin in na pogled je tak kot Alex Evans.Zraven so bile še njegove sošolke, ki jim je bil Justin všeč. Ko nam je šel po sladoled, so me gledale, zavijale z očmi in govorile nekako tako:''Vidim, da so Justinu všeč 'večje številke', zato se moram zrediti.'' Na začetku sem mislila, da si izmišljujejo, ker so mi navoščljive, a to ni trajalo dolgo. Mislila sem da sem res debela.
04. oktober 2010
u28764
u28764
Težka sem okoli 65kg in velika sem 170 cm. TO JE VELIKO PREVEČ!!!!!!Izgubiti bi morala vsaj 15 kg, da bi bila tako suha kot prijateljici. To jutro je bila v šoli za malico pica, ki se je kar bleščala od olja, kokakola in čokoladica. Ta meni sta vzeli Jasmine in Alice. Jaz sem se raje odpravila do pulta z zdravim ali dietnim menijem. Vzela sem zeleno solato, vodo in jabolko. Frendici sta me čudno pogledali.''Kaj ti je????To vedno rada ješ, sploh pa si ti predlagala, da bi imeli poleg zdravega tudi nezdravi meni!'' je bruhnilo iz rdečelase Jasmine.Alice ji je s pokimanjem potrdila. ''Em, no......Odločila sem se, sem se, da bom začela živeti bolj zdravo,'' sem si izmislila.Jasmine je zavpila: ''Ne laži mi, poznam te in dobro vem kaj nameravaš!!!!!!Tega ne potrebuješ, saj si čisto OK!!'' ''Ja, ja ,ja, sebe poglej!!'' ''Jasmine Smith in Jamie Dickinson, utihnita in pojejta že enkrat!!!'' To je bil glas učitelja matematike, ki je stal ob vratih jedilnice. Res sva bili tiho in se celo malico grdo gledali. Solata sploh ni bila okusna, saj je bila prekisla. Aliciine oči so plaho zrle vame. Počutila sem se bedno, zelo bedno.
04. oktober 2010
next pŁosimm
04. oktober 2010
Ja, XD zgodbica!!!
06. oktober 2010
Nexxxxxt, sicer začnem jst pisat ( za vse ka me ne poznate, sm frendica od fan.of.music)
06. oktober 2010
u28764
u28764
No saj lohk piševa skupi.
07. oktober 2010
u8763
u8763
naprej
07. oktober 2010
No, jest mam pa eno vprašanje za poslušalce......a lahko pišem še jaz ....?
07. oktober 2010
Odgovorteee....
07. oktober 2010
ma ne vem.. tako dobro je začela.. hehe... sej nočm neč hudga..
NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
07. oktober 2010
u19580
u19580
next
07. oktober 2010
u29592
u29592
Kul, Carsko!Next!!XD
08. oktober 2010
u28764
u28764
Takoj, ko je zvonilo za konec Angle, sem šla domov. ''Jamieeeeee,Jasoooooon, Chantaaaaaaal, juuuuužnaaaaa!!!'' se je zadrla mama. ''Trebuh me boli'' sem se zadrla nazaj in odšla mimo mize, na kateri so bili dunajski zrezki in pomfrit. Odločila sem se, da grem do parka in nazaj. Tekla bom. A že ko sem pritekla okoli sosednje hiše, sem bila čisto zasopla. ''Ej, punči!'' sem zaslišala. To je bil moj fant Justin.''Pridi greva v McDonalda!'' Bila sem preveč zasopla, da bi kaj rekla.
Bila sva v Donaldu. Takoj, ko sva se vsedla, je do naju prišel natakar: '' Kaj bosta?'' ''Dvojni bigmac s sirom in colo!'' je naročil Justin. ''Solato...'' sem zamrmrala.
Prišel je obrok. V Justinov bigmac sem gledala, kot vampir v svojo žrtev. ''Pa si razdeliva!'' je rekel fant in vse začel deliti na dvoje. Samo ugriznila sem in bigmaca ni bilo več. Nato sem pomislila na vso maščobo v hrani. Zamrmrala sem nekaj v opravičilo in šla na WC. Nekaj časa sem gledala v globoko brezno školjke, nato sem bruhala...in bruhala. In bruhala.. in mislila, kako se sovražim.
08. oktober 2010
u28764
u28764
A nextam???
08. oktober 2010
Nexxxt
(jest ne bom pisala )
08. oktober 2010
08. oktober 2010
next...!
08. oktober 2010
u28764
u28764
OK, sam nimam veliko časa...
08. oktober 2010
daj pole pa napisi takoj
08. oktober 2010
u28764
u28764
Kasneje sem prišla domov in pogledala v beležko, ali imam slučajno goro domače...odgovor jeA. Komu se ljubi zdaj pisati DN! Rekla sem si:''Saj jo lahkov šoli prepišem od.....pozabila sem, da sem se sprla s frendicama! ''Mami! Glava me boli!'' sem se opravičila mami skozi hodnik. Kot sem pričakovala, je mama prišla v sobo s termometrom. ''Da vidimo to vročino'' je rekla. Takoj, ko je izginila, sem stekla v kopalnico in pomočila termometer v krop.
Stekla sem ga pokazat mami. ''Pfu, res imaš vročino!'' je nasedla,'' Pojdi počivat'' . Lepo, sem si rekla, cel dan dopusta! Čeprav bom mogla čajčke pit, je kul!
Šla sem se tuširat. Videla sem se v ogledalo in postalo mi je slabo...moj trebuh je ogromen! Ker sem imela priliko, saj mi je bilo slabo sem spet bruhala.....
08. oktober 2010
u28764
u28764
08. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg