Forum
u84980
u84980
Heii napisala bom še eno zgodbico.
Ime mi je Rose. Rose Whaine. Sem navadno dekle. Imam prijatelje, vendar tudi sovražnike.
~
1. DEL [GHOST-duh]

Panično sem gledala okoli mene in ga iskala. Fanta iz mojih sanj. Videla sem ga. počasi se je oddaljeval od mene. Poskušala sem ga dohiteti. Ni mi uspevalo. Kar naenkrat je izginil. Po licu mi je spolzela solza. Usedla sem se na tla in pustila solzam prosto pot. Vedela sem da je bil on samo privid. Vendar hotela sem ga še enkrat objeti, pogledati v oči in ga poljubiti. Ulegla sem se na mrzla tla ulice in razmišljala. O meni, o njem, o naju. Zaprla sem oči in si v mislih predstavljala njegov sproščen smeh, njegove mehke ustnice in njegov vonj po čokoladi.
30. marec 2012
u84980
u84980

me
30. marec 2012
u73295
u73295
next
30. marec 2012
u84980
u84980
2. DEL [unknown person-neznana oseba]

Nekdo me je prijel za ramo. Odprla sem oči in pogledala osebo ki je stala za mano. Bila je punca. Nasmehnila se je. Pomagala mi je vstati, nato pa me je vprašala »Kako ti je ime?«. Tiho sem rekla »Rose« in se nasmehnila. »Rose. Lepo ime. Jaz sem Christina«. Nasmehnila sem se, nato pa se spomnila na njega. po licu mi je spolzela solza. Opazila jo je in me objela. Prav to sem potrebovala. Objem. Ko sem se umirila me je prijela za roko in me odpeljala v njeno stanovanje. Bilo je zelo lepo. Moderno vendar prijetno. Usedla sem se na kavč in čakala. Čez nekaj časa je prišla z dvema skodelicama. Eno je položila na mizico pred mano, drugo pa stisnila z rokami.
30. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg