Forum
Ello ppl :3 Tukej je nova zgodbica, k bo verjetn polomija, sam vredno je poskusit ne?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Stal je v poltemi, tako, da ni mogla videti njegovega obraza, ko je rekel: "Torej... Zdaj, me boš ubila? Nisem vedel, da si po vseh teh letih postala hladnokrvna morilka," potem se je zasmejal in jo pogledal. Ona je tudi njega pogledala v oči in nož ji je padel iz roke. Padla je na kolena, on pa je pobral njen nož in jo zabodel.
"Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah!!" Nikki se je sunkovito zbudila, hitro je dihala in srce ji je razbijalo kot noro. Čez nekaj sekund pa se je zavedela, da so bile to le sanje in se malo sprostila. Pogledala je skozi okno, zunaj je bila še noč. Mislila je, da ne bo mogla več zaspati ampak se je zmotila. Čez nekaj minut jo je že zmanjkalo.
Ko se je ponovno zbudila je bil že dan, na nočno moro je že pozabila - saj ni bila prva. Zadnje čase so njen spanec stalno motile moraste sanje. Vstala je in odšla v kopalnico, bile so počitnice - končno. Ko se je pogledala v ogledalo v kopalnici je zavzdihnila. Imela je dolge rjave lase, ki pa so na žalost bili neukrotljivi, torej je njena frizura vedno izgledala kot sračje gnezdo. No, njene oči so bile zeleno rjave in velike oziroma celo prevelike, ostalo pa... Z eno besedo - normalno. Z svojim videzom pa ni bila niti malo zadovoljna. Imela je 15 let in bila je zelo suha. No ja... Ni bila na volji za ukvarjanje z svojimi lasmi zato je odšla nazaj v svojo sobo in poklicala svojo bff - Sky. Kmalu se ji je oglasila: "Hey, Nikki, kako kaj?" Hotela ji je odgovoriti, da obupno ampak raje se je delala, da je vse ok... Tako sta govorili približno pol ure in ko sta se končno poslovili je Nikki vrgla telefon na svojo mizo in se usedla na posteljo. Bolela jo je glava in res ni bila na volji za... Za nič ubistvu...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
No, tale del je biu malo krajši, kot bojo ostali, kr se mi ne da pisat . Do you like it? Pomoje je sicer krneki ampak vseen...
Nextam?
31. december 2016
Nova bralka in nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
31. december 2016
Hwala Snowy :3
31. december 2016
Evo, nextam
Naslednji teden je že bila šola. Nikki in Sky sta obe hodili v prvi letnik gimnazije ampak nista bili v istem razredu. No uglavnem, bil je ponedeljek in na nebu ni bilo niti enega oblačka, Nikki pa je imela slab dan.
Ko se je pouk končal je Nikki srečala Sky na hodniku. „Ciao, Nikki, oh, wow kaj je danes z tabo?“ „Eh, nič, se ti zdi, da je kaj narobe?“ Nikki ji je poskusila odgovoriti čim bolj veselo, kar ji seveda ni najbolje uspelo. „Nik, povej mi že, kaj je narobe!“ Sky je zaskrbljeno pogledala Nikki, ki pa je ignorirala prijateljičino zaskrbljenost. „Pridi, greva na kosilo,“ je rekla Nikki in odločno stopila proti jedilnici, tako, da ji Sky ni mogla ugovarjati.
Med kosilom je Nikki komaj kaj pojedla, ampak je samo razmišljala o tem, kaj naj naredi – Ni mogla večno lagati vsem. Res je bilo namreč, da se zadnje čase ni najbolje počutila ampak ubistvu sploh ni vedela, kaj je narobe z njo... Potem pa se je nekaj zgodilo. Z Sky sta se ravno odpravljali iz jedilnice, ko ga je zagledala. Ob izhodu iz jedilnice je stal nek fant, približno toliko star kot onidve, imel je temno rjave oči in črne lase, ki si jih je pokril z kapuco. Oblečen je bil v jopo in kavbojke – Torej na izgled je bil običajen petnajstletni fant, ampak nekaj na njem je bilo drugačno. Ko sta Sky in Nikki šle mimo njega je pogledal Nikki in, ko je opazil, da tudi ona strmi vanj je hitro pogledal stran. „Ej, Sky, kdo je ta fant?“ Sky ji je odgovorila, da je to njen nov sošolec in, da je malo čuden – z nobenim noče govoriti in edino, kar ve o njem je, da mu je ime Jax. „Mogoče ga je samo sram, Sky ne obsojaj ljudi tako hitro.“ „Kaj, a ti je všeč??“ Nikki je zardela: „Neeeeeeeeeeee!!“ Potem pa sta z Sky izbruhnile v smeh. Ko sta se končno končale smejati je Sky začudeno pogledala Nikki: „OMG!“ Nikki ji je vrnila pogled: „Kaj?“ „Nikki, se zavedaš, da si se prvič v tem šolskem letu zasmejala?“ Nikki je bilo malo nerodno, to, kar je Sky rekla je bilo namreč čisto res. „Wow, tistemu fantu se moram osebno zahvaliti, nasmejal je mojo bff,“ je komentirala Sky in spet sta se začeli smejati. Nikki je že pozabila kako lepo je, če se smejiš z prijatelji. „No, vesela sem, da je stara Nikki spet z nami,“ je še rekla Sky in potem sta skupaj odšli domov. Približno sto metrov pred Nikkijinim stanovanjem sta je poslovili in odšli vsaka po svoje. Tako je Nikki počasi odšla proti domu. In takrat se je zgodilo neka, kar je Nikki spremenilo življenje. Tisti fant – Jax je stal na pločniku malo pred njo in očitno je ni opazil. Gledal je nekam drugam, bolj natančno na drugo stran ceste, kjer je stal nek moški in omg, tisti moški je v roki držal pištolo in z njo meril v Jaxa. Nikkijino srce je začelo hitreje biti. Če ne naredi ničesar bo tisti moški ubil fanta, zaradi katerega se je po... Zelo dolgem času spet zasmejala. Ampak ni vedela, kaj naj naredi – v težavnih trenutkih je vedno zamrznila in njeni možgani nekako niso več delovali... Potem pa se je Jax obrnil proti njej in jo zagledal. Na njegovih ustih se je pojavil blag nasmešek in pomignil ji je, naj pride k njemu. Ampak saj tega ni mogla narediti... Tisti moški... Pogledala je proti mestu, kjer je prej stal in začudena ugotovila, da ga tam ni več. Potem je obotavljivo stopila proti Jaxu...
Aaaaah to je obupno
Next?
31. december 2016
Next nujno še danes
31. december 2016
Nextam, kr me je bff prisilla .-.
Ko je prišla do njega jo je nagovoril: „Živjo, Nikki,“ In se ji nasmehnil. „Ummm, kako veš moje ime?“ „Torej je me ne spomniš?“ obraz mu je prebledel in povesil je pogled. „Uh, oprosti, sem rekla kaj narobe?“ Spet jo je pogledal in ji odkimal. „Ne, oprosti,“ Hotela ga je vprašati zakaj se ji je opravičil ampak ji je iz ust prišlo samo: „Kdo si?“ In z tem vprašanjem se je Nikki dokončno spremenilo življenje. „No, moje ime je Jax, kot verjetno že veš in sem Mortem venator,“ Ok, Nikki tega imena še nikoli ni slišala in ni imela pojma, kaj naj bi pomenilo. „In, ja, saj vem, da ne razumeš tega. Ko bo prišel čas boš ugotovila kaj pomeni,“ je še dodal. „Ok, in kaj zdaj?“ Je vprašala Nikki, ker je bila čisto zmedena. „Zdaj, greš z mano,“ njegov glas je zvenel zelo odločno. „Ampak...“ Ni uspela dokončati stavka, ker jo je Jax že prijel za roko in jo potegnil v neko uličico, ki je Nikki prej sploh še ni opazila. „Jax?“ Ni ji odgovoril. Stopil je do zidu v uličici in se ga dotaknil z roko. Tam so se karnaenkrat pokazala vrata in on jih je odprl. „Wow, kaj... Kaj... K... Kaj si naredil?“ Jax se je samo zasmejal stopil skozi vrata in ji pomignil, naj mu sledi. Ko je stopila skozi vrata je Nikki osupnila. Znašla sta se v velikanski dvorani, iz katere je izhajalo več hodnikov in stopnišč. „Kje sva?“ Je Nikki vprašala Jaxa. „V štabu Mortem venatorjev,“ ji je na kratko odgovoril. „In...?“ Nekaj je še hotela vprašati ampak ni vedela kako. „Tukaj se boš izurila za Mortem venatorja,“ „Ampak, zakaj jaz?“ Spet ji ni odgovoril ampak samo odšel v enega izmed stranskih hodnikov. Nikki ni vedela, kaj naj naredi, zato mi je sledila...
Next?
Pa happy new year everyone že v naprej!
31. december 2016
*Torej se me ne spomniš
31. december 2016
n
ne
nex
Next
nex
ne
n
31. december 2016
Hwala
31. december 2016
Kay Next
01. januar 2017
Next rekla si da boš dajala nexte bl pogosto
06. januar 2017
Človk, nimm nč časa sj veš, šola .-. In kadr mam čas se mi ne da
07. januar 2017
nexti že enkrat
11. januar 2017
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ppppppppppppppppppppppppppppllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
23. januar 2017
Sej booooom
25. januar 2017
Evo, en obupen Next pa tud zlooo kratek je se opravičujem. Sam nimam časa za pisanje...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Čez približno tri minute hoje po zelo ozkih, zavitih hodnikih sta prišla še v eno dvorano – tokrat manjšo in imela je lesena tla (Prva je imela tla iz marmorja). Za razliko od prve, ki je bila popolnoma prazna je bila ta polna različnega orožja in takih stvari. „Ok, Jax...?“ NI ji odgovoril ampak samo stopil do nekakšne steklene omare, ki je stala v kotu dvorane. Odprl jo je in iz nje potegnil pištolo. „Jax?“ Spet ji ni odgovoril. Napolnil je pištolo in jo dal Nikki. „Uh?“ Ni se ji sanjalo, kaj naj naredi, saj še v življenju ni videla prave pištole. Medtem, ko jo je opazovala je Jax stopil do sredine dvorane, kjer je stala majhna mizica in nanjo postavil prazno steklenico. Ko ga je Nikki uprašljivo pogledala ji je rekel: „Ustreli v steklenico...“ Nikki je čisto otrpnila. Saj sploh ni vedela, kako se uporablja pištolo, ampak vseeno se ni hotela osmešiti pred Jaxom. Zato je pomerila v steklenico, zamižala, ker... No brez razloga. In ustrelila... Ko je spet odprla oči je videla razbito steklenico, ki je ležala na tleh...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nextam?
25. januar 2017
Next nujno
25. januar 2017
a to pomen da moram tud js Next napist????
25. januar 2017
Ty in jpjp
26. januar 2017
plissss Next
18. februar 2017
Obljubla sm ti da jo bom prebrala in danes sem jo, zelo mi je všeč
Next+nova bralka
28. april 2017
lol hvala
28. april 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike