Forum
Hoyla tukaj je še ena moja forum tema. Upam, da bo ta bolj uspešna kot ostale.
===============================================================================

PRELOG:
"Elena"

Dragi dnevnik!!!
Danes je spet tisti beden dan. poznam največjo skrivnost....VAMPIRJI....,da resnični so. Kot, da že prej nisem imela dovolj za kompliciranega življenja....so se kar od nekje, kar nekdaj pojavili v mojem življenju vampirji. Želim si, da tega nebi nikoli izvedela... Ampak je usoda tako hotela. Po drugi strani pa ne bi nikoli spoznala Stefana in Damona Salvatorja. Vse je postalo čudno...moja najboljša prijateljica Carolina Forbes je postala vampirka, zaradi moje dvojnice Katherine Pierce ali drugače katerina petrove in bonnie Bennett je v sorodu z čarovnicami, kar je tudi sama. Tyler Lockwood je postal volkodlak. Matt Donovan je normalen, kot moj brat jeremy Gilbert. Jaz ..........no jaz pa sem postala ena iz med njih.....Postala sem VAMPIR....... In potem so še tu prvotni vampirji : Klaus, ki je hajbrid ( Volkodlak in vampir) Rebekah, Elijah, Kol, Finn mikaelson. Še bi pisala o mojem novem bednem življenju delno.. ampak sem Carolini obljubila, da ji bom pomagala pripraviti oziroma speči kolačke z Bonnie za zabavo mystic falls . Tako, da zaenkrat caooo.

2"Elena, kje si se tako dolgo zadržala" Je zajamrala Caroline. "Se popolnoma strinjam, enkrat za spremembo" Je potrdila Boonie. "Jojj oprostita, mal sem se zadržala" "Malll.....sorry ampak fejst." Je jezno odvrnila Caroline. Bonnie je samo dvignila ramena in mi hotela s tem povedati, da se popolnoma strinja z Caroline. "Dobr nimamo časa zato, da se bomo prepirale, sploh pa še nismo začele." Je rekla Bonnie. "Ooo to pa ne, doma sem že pripravila testo samo modelčke pečico in pladen potrebujemo.." Caroline je vedno pred nami. Zato sma z Bonnie tudi to pričakovali. Vse polno smeha smo začele peči za zabavo v mystic falls.......
***************************************************************************************************************
NEXT?
05. avgust 2016
Next
05. avgust 2016
u213544
u213544
Next + ful dobro pišeš le kje te ideje<333
06. avgust 2016
Next
06. avgust 2016
nexttttt
07. avgust 2016