Forum
Hej...
Vidla sem da vas veliko piše razne zgodbe in odločila sem se da bom tudi js začela pisat svojo upam da vam bo všeč

Se grem stavit da vas je večina hotlo pisat doma svoje dnevnike za katerega ne bi vedel nihče...no tudi jaz sem hotela da je tako ampak zmeraj ko sem ga začela pisati ga nikoli nisem dokončala...

No najprej bi se vam rada predstavila.Moje ime je Nina in obiskujem osnovno šolo verjetno že vsi komaj čakate da bodo počitnice (konec učenja,zabave,bazeni,morje,prijatelji...) tudi jaz !
16. junij 2012
neeext !
16. junij 2012
No pa začnimo !
Ahh ta šola... Komaj čakam da se konča vendar po eni strani se bo tudi težko posloviti od sošolcou in sošolk.Včeraj (15.6.) sem opazovala 9.razrede kako so se poslavljali od učiteljic in med sabo nekaterim je šlo celo na jok...ampak življenje gre dalje in tako bo tudi čez eno leto ko se bomo poslavljali tudi mi. No še malo pa bodo POČITNICE komaj čakam da gremo na morje in z frendi na bazene upam da bosta to 2 nepozabljiva mesca ! In upam tudi da se bom zbližala z tistim ki mi je dejansko res všeč.
16. junij 2012
u91020
u91020
next
16. junij 2012
Neeeext :3
16. junij 2012
A veš tisti filing ko te izda prijatlca ?
Nika (prijatlca)

16. junij 2012
next
16. junij 2012
next
16. junij 2012
u40877
u40877
nexxxxt
17. junij 2012
next
17. junij 2012
Nekega jutra se zbudim kot zmeraj 6.10 nato se oblečem,umijem zobe,počešem in si naredim čop nato vzamem torbo in grem na avtobusno postajo.Avtobus zmeraj zamuja.Ob 6.45 sem prišla v šolo kjer sem počakala Niko svojo prijateljico saj drugih nisem imela...Z Niko sva skupaj odšli v razred kjer smo imeli uro zgodovine.Zgodovina nikoli ni zanimiva zato sva si z Niko med poukom pisali sporočila, povedala sem ji da mi je všeč en fant ki je na naši šoli.Niko je seveda vse zanimalo kdo je,kateri razred je,ali sva se že pogovarjala itd. Jaz pa ji nisem nič povedala ker se mi je zdelo kot da bi hotela vse povedati in se norčevati iz mene.Nika je bila zelo užaljena ker ji nisem hotela povedati saj je mislila da si lahko vse poveva.Ker nisem hotela ostati brez edine prijateljice sem ji tudi povedala.Nika se je vedno bolj vmešavala med naju,zmeraj jo je vse zanimalo tudi pred facebooka ga je dodala kot prijatelja in se začela pogovarjati.Vedno bolj in bolj mi je bila sumljiva.Vendar sem si mislila da mi ona ne bi storila kaj takšnega da bi mi ga speljala,svoji prijateljici pa že ne !
18. junij 2012
next !!!!!!!!!!!! takoj < 3
18. junij 2012
u88946
u88946
next
26. junij 2012
u63958
u63958
neeext
26. junij 2012
next!!!
27. junij 2012
next full sm iskala eno zgodbico k se je začela in ta je prefektna! neeexxxttttttt :3
09. oktober 2012
tole je pisala moja najbolsa prjatlca...in rres nebo vec pisala. geslo je pozabla in ostalo... pa se resnicna zgodba je in prevec casa ji vzame sola in se racunalnika nima ^^
11. oktober 2012
kaj to pomen??? a je tema zaprta al...?
11. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg