Forum
Ok! Odočla sm se da napišm zgodbico! Upam da vm bo ušeč
+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-
Dragi dnevnik!

Sobota, 29.8. , zvečer
V ponedeljek smo se končno preselil! Komi sm še žvela tm. Sploh ne razumm zakaj so mi dajal neke uzdeuke!? KR NEKi! Zdej se ne bom nikoool več srečala z nobinim od unih iz prejšne šole!! Končn!!
Lahko bom zažvela na novo, si našla frende, mela bff, bla vablena na zabave… JOOJ komi čakam!!
27. april 2012
Pojutršnem je že 1. Šolski dan!
Za zdej sem si že razgledala okolico. FUUŁ je lepa
27. april 2012
lepa
27. april 2012
eii neki šteka!!
27. april 2012
bom še enkrat če bo delal!
27. april 2012
+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-
Dragi dnevnik!

Sobota, 29.8. , zvečer
V ponedeljek smo se končno preselil! Komi sm še žvela tm. Sploh ne razumm zakaj so mi dajal neke uzdeuke!? KR NEKi! Zdej se ne bom nikoool več srečala z nobinim od unih iz prejšne šole!! Končn!!
Lahko bom zažvela na novo, si našla frende, mela bff, bla vablena na zabave… JOOJ komi čakam!!
27. april 2012
Za zdej sem si že razgledala okolico. FUUŁ je lepa
27. april 2012
pa kaj ne dela??!
27. april 2012
Dragi dnevnik!

Sobota, 29.8. , zvečer
Za zdej sem si že razgledala okolico. FUUŁ je lepa Blizu našga bloka je neka gozdna stezica. Tja bom lahko šla laufat Ja rada laufam, ja. Nikol nism hodila na nobene dejaunosti kr kamorkol sm šla je bla tm kkšna sošolka, pač nekdo k je poznu mojo preteklost, kako me nimajo radi. Pr teku pa sm bla vedno sama in sm uživala…
Tm mal naprej od stezice je tut nek kafič k mi je fuul ušeč in tja VEM da bom hodla po šoli Všeč mi je da je zravn bloka tut busna postaja in ma velik številk tko da lah pridm na velik koncev
No to bo za dans tut vse in hvala, da si postu moj dnevnik!!
P.S. : Oprosti kr sm se ti pozabla predstaut. Sm Anja. Stara sm 14 let. Mam tut dve mlajši sestrci. Ena jih ma 7, Lara. Druga jih ma pa 5. Njej je ime Katja.Rada mam svoji sestrci in se z njima razumem. In za razliko od drugih masta tut onidve radi mene.
27. april 2012
Evo ga!! končn!!
27. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg