Forum
o zgodbi nemorm nč povedat bomo vidl kok bo nastala . ta zdobica bo govorila o najstnici in njenem življenju. zgodba bo pisana v vč osebah. upam da bo kdo brav
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
bila je šola in v šoli dovgočasje kot vedno. bila je ura pred glavnim odmorom. bila je angleščina in z Petrom sva odštevala še zadnje sekunde do odmora. končno je zazvonilo bil je že cas saj se je ta ura vlekla.. jaz in Pero sva zamenjala učilnico, k mizi dala torbi in se odpravila do najine prijateljice Ane ki je bila v drugem razredu... pogovarjali smo se cel odmor, ki je bil mimo kot bi mignil. potem sta se odvili še dve uri in po koncu smo se jaz, Peter in Ana poslovili in odšli vsak na svojo stran.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
jz sm Sara, stara sm 14 let in živim v malo manjšem mestu. rada plešem in poslušam glasbo.

moj bff Peter je izto str kot jaz, je najbol hecna oseba na svetu. rad ma šport. pač sva sam prjatla ker sva še celo nekej v sorodu.
[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=48276518[/img]

moja bff Ana pa je najbl popovn človk na zemlji. je najbl zalublena pa ma rada nogomet. tut ona ma 14 let.

..........................................................................................................................
zaželjene kritike in komentarji
12. april 2013
next daljši nexti * : )
13. april 2013
next dugi next plys
13. april 2013
hvala vama ker bereta *
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
počasi hodim proti domu..bil je tako dočgočasen dan nikamor se mi ni mudilo. doma me je na mizi čakalo kosilo... mmm palačinke z nutello njam. po kosilu sem odša v sobo in naredila nalogo. potem sem se vlegla na pojsteljo in vklopila glasbo na mobitelu. glasba me je ponesla v svet san...

''Sara trening'' to je bila moja mama ki me je zbudila saj sem že skoraj zamujala na trening. treniram hiphop in on je moja največja ljubezen. kadar plešem pozabim na vse na ves svet okoli mene.

oblečem se in se poslovim.. priti moram do dvorane kjer imamo treninge. pridem tja se sezujem in obujem čevlje za trening. vstopim v dvorano kjer najprej malo poklepetamo in začnemo s treningom. letos se pirpravljamo na državno prvenstvo v hiphop disciplini. zato imamo teninge 2 uri 6 dni na teden.. mogoče se zdi veliko a meni je premalo.
...................................čez 2 uri...............................................................
počasi se odpravim domov. bila je že skoraj tema saj je bila ura že krepko čez 8. opazujem izložbe in trgovine ki so ponujale najrazličnejše stvari. pogledam na cesto in v daljavi zagledam kombi ki se mi približuje z veliko hitrostjo. zamislim se in se ob nekaj spodtaknem. padem na tla in na tleh obelžim.....
............................................................................................................
(tukej bojo začele govorit druge osebe in ne več Sara)
.................................Sarina mama............................................................
ura se bilža deveti Sare pa še vedno ni iz treninga.. drin drin.. končno je doma.. hitim odpret vrata..
''Sara kje si bila...'' tukaj se mi ustavi cev svet, pred vrati ni stala moja ljuba hči ampak dva policaja.
''ste vi gospa Marjeta Bernik''
''da to sem jaz, kaj iščete?''
''prišla sva vam sporočit žalostno novico. našli smo vašo hčer...''
''nehajte zavlačevati povejte kaj je z Saro!!''
''vaša hčer je bila zbita z avtomobilom''
''k-k-kaj. moja h-h-hči je bila...''
............................................................................................................
se nadaljuje...
13. april 2013
u96670
u96670
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext..!!*
13. april 2013
next
13. april 2013
velik next!
03. maj 2013
......................................................sarina mama...........................................................
cez 10 min sem ze stala na kraju nesrece... hcer naj bi povozili do smrti... umrla je se tako zelo mlada.. oh bog zakja si mi jo vzel? cez par minut pride se moj moz... predstavljajte si obcutek ko vidite svojo hci ki pokrita lezi pod rjuho.. ko je pregledano vse potrebno jo nallzijo v mrtvaski avto..
nasljedne jutro.............
celo noc nisem nic spala.... zdajle se z mozem odpravljava v ''mrtvasnico'' da se zadnjic vidiva najino hcer.. :''C.... niti videti je nemorem ker ima cisto iznakazen obraz... prepoznam jo samo po 3-h prstanih ki jih je vedno nosila... cez tri dni jo pripeljejo v kapelico.....
4dnevi po tem...... peter.............................................................
kako je mozno.... umrla je... zakaj si nemorem dopovedati da je ni... zadnje dni v soli sem prezivel le mukoma.. brez njenega smeha, zgeckanja, brez njenih tezav s problemi, res da bi jo kdaj najraje kar malo izklopil a se vseno zdaj ko je ni pogresam njene 'fore"...oh ko bi prisla nazaj... pogresam jo... tudi ana je vedno bolj tiha.. ko se vidiva stojiva drug ob drugem in samo paziva da ne zacneva jokati...
ja in po vseh teh mucnih dneh je prisel dan ki mi bo zavedno vstal v spominu.. dan ko se posljavljam od nje.... z ano sva hodila takoj za njenima starsema in jokala... mogoce je kdo pomislil da sem nevem kasen ampak resnici na ljubo kdo nebi jokal za svojo najboljso prijateljico :''c
se nadaljuje.. sorry zarad kratga next sam nimam casa
29. maj 2013
neeeext-daljšii <33
30. maj 2013
neeeeext
30. maj 2013
ful sorru zarad kratkga neksta sam res nism mela casa
30. maj 2013
neext!
05. junij 2013
kdaj bo next? :///
:'((
06. junij 2013
hm upam da bo kmal ) hvala ker berete <3
06. junij 2013
next+ nova bralka
*__*
09. junij 2013
..........................................ana..........................................
no pa je konec vse te mucilnice. zakaj je odsla zakaj je naju s petrom pozabila, zakaj naju je zapustila, in zakaj cutim da je se vedno med nami ali je moznost da je se ziva... no zdaj se mi pa se blede.. stojim ob njenem grobu in razmisljam, ko so polagali njeno truplo v zemljo sem cutila da nekaj ni prav in da to dekle, ki lezi tukaj notri ni sara. po vsem tem kar se je zgodilo zelim biti v oporo vsem. stojim zraven marjete in borisa in ju poskusam bodriti. zdi se da nisem v nobeno pomoc a se vseeno se trudim biti pozitivna.
m(marjeta), b (boris), a(ana), p(peter)
b: hvala ti ana in hvala tebi peter, ker sta imela rada najino hcer ne glede na vse
a: boris prosim ne govori da sva jo. jaz jo imam se vedno najraje in zelim da bi se vrnila.
p: bila je tako dobra prijateljica in samo eno leto ji je se mankalo da bi zaklucila solanje na, in samo se eno leto in bi plesala na valeti. sele takrat bi bili zalostni ker se poslavljamo ne pa ze zdaj. zivljenje je res kruto.
................................................peter.......................................
ko sta sarina starsa odcla in sva na grobu ostala samo jaz in ana je na grob prisel jan (sarina velika ljubezen) ko naju je opazil je pristopil in nama izrekev iskreno sozalje.
bil je zelo prijeten, in tudi pameten je bil, vedno je bil s svojim najboljsim prijateljem, ki pa nikogar ni maral in saro, tako se je zdelo, je resnicno sovrazil.
ko sem ga pri stisku roke pogledal v oci sem opazil zalost in celo solze. ocitno mu je po letu in pol prirasla k srcu. zacel je:
j: tako mlada je bila in tako prijazna.
a: ali ti je sedaj zal?
j: prosim ne obsojaj me ze samemu mi je hudo. imel sem jo rad, nevem zakaj nisem nic ukrenil.
p: potem ti je bila vsec? zakaj si jo potem odrival od sebe?
j: ali si se kdaj ozru v njene oci, ali si kdaj opazli njen smeh, bila je tako popolna. ceprav je mislila da me mogoce nebo dobila ampak se vedno je upala. kaj pa naj bi storil luka me je prisilil da si jo zbijem iz glave, da jo zacnem sovrazit. rekel je da..... ah saj ni vazno. :'(
a: ne povej sigurno je vazno.
j: vseeno je zdaj je konec. kako se drzita vidva?
a: prezivela bova upam.
...................................................................................se nadaljuje....................................................................
hvala vsem ker brerte <3 <3
09. junij 2013
Next
09. junij 2013
neext!
09. junij 2013
sam neki tvoji nexti so dobri, ampak tok krattki...prosim nextakj pogosteje in daljše nexte...nekateri smo s temi zgodbami tok zasvojeni...danam to ni všeč
10. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg