Forum
u59458
u59458
heii to zgodba bo podobna Twilightu

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni sem Isabella (Bella). Moja starša sta ločena in trenutno živim pri mami
Jutri pa grem h očetu v Forks. Stara sem 16 let in imam prav bedno živlenje.
Sem Edinka (še za malo časa saj je mami noseča) In sem zaključila 2 letnik srednje šole.

To sem js:

Uvod:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bella ljubica vstani zamudila boš letalo!! se je drla mami da je odmevalo po celi bajti.
Ahhh sem zazehala in se napotila v kopalnico. Tam sem si sčetkala zobe uredila frizuro in odšla v omaro po oblačila. Na koncu sem si izbrala to:

Potem pa sem odšla na kuhinjo na zajtrk. Mama mi je pripravila jajca in kavo potem pa sma se skupaj odpelale do letališča. Poslovile sma se in nato sem odšla na letalo. Leteli smo približnno 2h
potem pa smo pristali na majhnem letališču Forksa. Izstopila sem iz letala in začela iskat očka. Ko sem ga opazla sem mu stekla v objem kot da se nisma vidla že celo večnost. Potem pa sma se vsedla v njegov avto in odpeljala domov. Stekla sem iz avta v njegovo majhno hiško in se vrgla na svojo posteljo v moji novi sobi.
Next??
25. avgust 2012
next
25. avgust 2012
u59458
u59458
še en
25. avgust 2012
next (:
25. avgust 2012
u59458
u59458