Forum
u205971
u205971
"Tema." "Vse na okrog mene je tema." "Vedno je bila." "Nikoli nisem bila srečna in nikoli ne bom."
"Vedno so se ljudje pritoževali nad mano in vedno se bodo" "Nikoli se ne bodo spremenili, svet je pokrit s temo in takšen bo ostal." "Vse bi dala da bi bila enkrat v živlenju srečna" A sreča zame ne obstaja in nikoli ne bo." "Želela sem si srečno živlenje, a poglejte kaj sem dobila."Žalost." "Samo žalost, nič drugega." "Vedno znova in znova so me ljudje izdali." "Vsakič ko sem jim zaupala so moje zaupanje izrabili v svojo korist." A kaj moreš, ljudje so takšni in takšni bodo ostali, nič jih ne bo sporemenilo." "Vrjela sem da na svetu obstajajo pošteni in dobri ljudje a sem se hudo motila." Vsi ljudje na svetu so enaki: temačni, pohlepni, brezsrčni..." "Slišali ste me, takšno je moje življenje in takšno bo ostalo." "Zavedno." "Ljudjem ni mar za druge, le zase." "To sem ugotovila sama." "Še vedno si želim da nebi, a sem." "Tega ne morem spremeniti."

Moje ime je Tara. Satra sem 15 let in sovražim svoje živlenje. To vrjetno že veste. Moja zgodba je res posebna. A kaj ko ji ljudjhe nočejo prisluhniti. Vedno gledajo le sebe... Optostite, nočem vam pokvariti živlenja. Ko bi vsaj lahko spremenila svet...

5 nextov
Mnenja♥
17. januar 2016
Next dober začetek
17. januar 2016
NEEEEEEEEEEEEEEEEEXT

full carsko <3
17. januar 2016
neext dobr začetek.
17. januar 2016
u201129
u201129
neext *-*
mal žalostno ampak ok,zanimivo je c:
17. januar 2016
u205024
u205024
neext takoj ful odber začetek!! lahko bi bil mal dalši uvod ampak ok
17. januar 2016
u205971
u205971
Neext ob osmih
17. januar 2016
u205971
u205971
A ga nemorem, NEMOREM. Oprostite če kričim, ampak si nemorem pomagati. Ahhh... Živim v Las Vegasu. No vsaj sem. Trenutno sedim na stari razmajani klopci v gozdu in čakam. Kaj? Ne poznam odgovora, a vem da bom kmalu izvedela. Vasa zanima moja zgodba? Prav. A vzemite robčke, ker se boste zjokali...

Živela sem prekrasno živlenje v lepi hiši v Las Vegasu. Bil je moj rostni dan. Zadnji dan mojega živlenja. Prišli so prijatelji in seveda moja najboljša prijateljica Rebeca. Imela je dve kitki, prekrasno oblekico z pentljo in ljubke uhane ter zapestnico. Izgledala je kakor angel. Družili smo se na vrtu pred hišo. Bil je prekrasen dan, sonce je sijalo, pitčki so peli, travniki pa so bili še posebej zeleni. Odšla sem gor k staršema. Zaslišala sem njun pogovor. Rekla sta najhujše besede mojega živlenja. Še vedno mi odmevajo v glavi: Naj ji poveva, da je posvojena? Stisnilo me je pri srcu. Vstopila sem v sobo in jih vprašala: Je res, da sem posvojena? Prikimala sta. Po pol urenem pogovoru se še vedno nisem počutila bolje. Šla sem na vrt k ostalim in se delala kot da je vse vredu. Le Rebeci sem zaupala. Povedala sem ji vse. Delala se je kot da ji je mar. Kot da ji je. A takrat sem bila še dovolj neumna, da sem ji vrjela. Čez eno uro je prišla na vrsto torta. Na njej je pisalo: Vse najboljše Tara, za tvoj 10 rojstni dan. Pihinla sem svečke. Uganite kaj zem si zaželela: Želim si, da bo moje živlenje takšno kot je bilo do zdaj. A želja se mi ni uresničila. Kot slavjenka sem prva zarezala v torto. Starši so odšli gor. V trenutku ko sem potisnila nož v torto je torta eksplodirala. Rebeca. Smejalka se je kot nihče drug. Začela sem jokati. Rebeca je vsem poslala nekaj po spročilu. Ko so to prebrali so me začeli obmetavati s torto. Jezni so odšli. Rebeca mi je vse povedala. Me zlobno pogledala in rekla: Konec, je nov začetek. Takrat nisem vedela kaj to pomeni, a zdaj vem. In to dobro. Staršem sem vse povedala. Oče me ni objel tevmeč udaril. Začel me je pretapati. Mama pa ni storila nič. Čisto nič. Zvečer sm jo uprašala v usem. Ni me objela kakor ponavadi ampak...Poberi svoje stvari, nočem te več videti! Prosila sem jo za odpuščanje. Privolila je. A v zameno sem dekala kot sužnja. Če sem v šoli dobila enko. Pretep. Še za petico nisem dobila pohvale. Prijatelji so se me izogibali, starši so postali grozni... Zakaj, sem se jim sploh upravičila? Za nič? Ja za nič. Tako je bilo pet let. Ko sem imela tega dovolj sm vzela mošnjo denarja, nekaj hrane in oblačila. Odšla sem. Zdaj tavam že več mesecev in prosim za milost. Ostala mi je samo še ena obleka. Ta katero nosim. Takšno, je moje živlenje...

To je moja zgodba. Upam da ste ji prisluhnili.

5 nextov
Mnenja?♥
18. januar 2016
u202117
u202117
NEEEEEEEXT!! *o* sam mogoč sem kej spustla ko sm brala al pa kej.. zaka so bli vsi jezni na njo
18. januar 2016
Next+super je
18. januar 2016
u201129
u201129
NEEEXT *-* FUL ZANIMIVA ZGODBA *O*
18. januar 2016
u205971
u205971
Tenkju<33
18. januar 2016
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT