Forum
Ok, jz sm se odločila, da bom začela pisat ff. Prvo bom napisala prolog potem pa začela s poglavjem.
So, hope you like it!

P r o l o g

*Jennifer Elena Carter*

Se kdaj počutite popolnoma 'nepripadajoče'? Ko imate občutek, da se za vas nihče ne zanima? Imam prav?
Niste edini.

Naj se predstavim. Sem Jennifer, 18 let staro dekle. Če bi svoje življenje opisala z besedno zvezo, bi uporabila BORILNE VEŠČINE. Vem, čudno se sliši. Toda to je resnica. Hodim v šolo in na treninge kungfu-ja, juda, boksa, in še bi se kaj našlo. Treniram pri gospodu Wonge, prijaznemu možakarju, ki mi je kot oče. Pozno v noč me uči samoobrambe in tehnike napadanja. Ker sem preveč zaposlena s treningi, nimam časa za družabno življenje. Nihče v šoli me ne mara, a se me vsi bojijo. Seveda sem tudi sama kriva, saj globoko preziram vse v našem razredu. Puncam je pomembna samo moda in fantje-.- Pff, grozno. Fantje pa... No, saj veste.
To je moje življenje. Prežeto z bojem. Verjetno se boste vprašali zakaj.
Razlog za to je preprost.

Oba moja starša so pretepli do smrti
24. november 2014
neeeeeeeeeeext svetovno, popovno do zdaj!!!!!!!!!
05. december 2014
Next
05. december 2014
neeeeeeeeeeeeeeeext
05. december 2014
Evo prvi del

Enjoy potatoes
C h a p t e r o n e.

*Jennifer Elena Carter*

Ura je že preko osem. Zunaj je že temno in jaz še vedno treniram. Trening se je zaključil že pred dvema urama, toda jaz sem še vedno trenirala. nisem želela oditi domov. Ne v prazno hišo.
Še nekajkrat sem boksnila v vrečo za boks, nakar sem začutila, da me nekdo opazuje. Ozrla sem se in zagledala nekega moškega na tribuni. Že s te razdalje sem videla njegove kodraste lase. Nekaj časa sva se gledala, saj ni želel odmakniti pogleda, jaz pa tudi nisem nameravala popustiti. Že prej sem ugotovila, da moški ni veliko starejši od mene in ker sem znana po nepotrpežljivosti in ogromni samozavesti sem se zadrla: "Spizdi, get a life asshole!"
Moški je takoj odšel, jaz pa sem si nekako oddahnila in odšla v garderobo. Preoblekla sem se in odšla ven iz telovadnice. Ko sem prišla do svojega avta, sem nekaj metrov stran opazila Njega. Tistega, ki me je v telovadnici gledal. Začel je stopati proti meni, jaz pa sem hitro odklenila avto. Že bi sedla vanj, a me je moški prijel za roko. Takrat sem videla njegove oči: smaragdno zelene, iz katerih je kar sevala jeza. Postalo me je strah.
"Nikoli več si ne drzni z mano tako govoriti, ali pa bodo posledice," je rekel in me še močneje stisnil za zapestje.
"Oprosti," sem izdavila karseda mirno. v meni pa se je pretakal strah in malo je manjkalo, pa bi začela hlipati.
"Oprosti ni dovolj."

Kako se vam zdi?
Se ga bo Jennifer rešila?
Kaj želi od nje?

Vem malo bolj kratko je, naslednjič bo daljše
13. december 2014
Neeeeeeeeext
1. It' s awesome !!!
2. Ja upam da!!
3. Telefonsko številko.
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
13. december 2014
k se mi lih da bom se en next napisala
next posvečen tiger***

C h a p t e r t w o.

*Jennifer Elena Carter*

"K-kaj želiš od mene?" sem ga vprašala. Nisem si mogla pomagati in sem začela jecljati. Moški pa se je škdoželjno nasmehnil.
"Ime mi je Harry."
"In?" sem ga zbodla a mi je bilo že naslednji trenutek žal, saj me je udaril. Ni bilo močno, a v meni se je začela kuhati jeza. Naenkrat sem se domislila prekrasnega načrta. Priliznjeno sem mu rekla: "Oprosti."
"Veš, hotel sem biti prijazen a zgleda ne bo šlo." Pogledal me je v oči in bilo bi me strah, če se ne bi oklepala načrta. Pogledala sem mimo njega in mu rekla: "Harry, tamle te nekdo išče. Maha ti."
Harry je nasedel planu in se obrnil, jaz pa sem ga s kolenom brcnila v mednožje. Ko se je na tleh zvijal od bolečin sem se usedla v avto in odpeljala.
Harry je vstal in se zadrl: "Nisva še končala!!!!"
Odprla sem okno v avtu, upočasnila in odgovorila: "Jaz pa mislim da sva," in mu pokazala sredinca.
Ko sem bila že nekaj ulic stran, sem si šele oddahnila. Ne vem, nekaj je bilo na Harryu, kar me je strašilo. Ne, Jennifer, sem si rekla. Ne razmišljaj o tem.
Pomirjena sem šla v prazno hišo in zaspala. Toda spanec ni trajal dolgo. Nekaj, oz. nekdo me je zbudil.
In vedela sem, kdo.

On.
Je vredu?
Kaj se bo zgodilo z Jennifer?
Bo res videla Harrya?
Next?!?
13. december 2014
u184141
u184141
neeeeeext + svetouno *0*
13. december 2014
u184141
u184141
Je vredu? super je! kar tako naprej!
Kaj se bo zgodilo z Jennifer? prebudila se bo in videla harryja
Bo res videla Harrya? mhm
Next?!? ja iq
13. december 2014
neeext+nova bralka
13. december 2014
Je vredu?ne,ni vredu ampak je prff in fantastik!!!!awsome plis nadaljuj
Kaj se bo zgodilo z Jeninifer?nvm
Bo res videla Harrya?nvm.ni lih nujno.mogoče je nek moški k je pretepu njena starša lahk pa je tud Harry.Torei 50%50%(lahk da je Harry,lahk da ni)
next????ja itak!!!
p.s.:zakaj je v večini zgodbic punci ime Jennifer
tole je ena izmed mojih najljubših pa čeprav sm prebrala samo začetek
Love it!!!!!!!!
13. december 2014
u173906
u173906
Je vredu? itaq, alahka sam vprašam a je tu harry bad boy, kr še je bom še bolj zveseljem brala zgodbo, er padam na bed boje
Kaj se bo zgodilo z Jennifer? ne vem, pomoje jo bo strah al kaj ne vem, pomoje po kak pretep
Bo res videla Harrya? jp, itaq da jaa
Next?!? TKOJ NE JE JASN
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT

P.S. nova bralka
P.S.S. the best stroy ever
P.S.S.S nexti že enkrat !!!!!!!!!!!!!
13. december 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
Of course
2. Preživela bo.lol
3. Ja a.
13. december 2014
next!!!!!!!!!!!!nujno
13. december 2014
next
14. december 2014
K se mi lih da bom nextala in ja hope you like it.

Next posvecam Laura Podbregar

C h a p t e r t h r e e.

*Jennifer Elena Carter*

Potiho sem obula copate in odšla v kuhinjo. In res, tam je bil On. Bil je obrnjen stran od mene; nekaj je kuhal na štedilniku (weird, vem ). Čeprav sem vstopila skoraj neslišno, se je vseeno obrnil in me pogledal s svojimi očmi, polnimi topline, ki pa je izginila, ko sem mu rekla: "Mrš, kaj me zalezuješ faking stalker!"
V mislih sem trenutek pozneje preklinjala svojo pretirano samozavest. Bilo mi je žal za izbruh. On pa tudi ni bil ravno zadovoljen; grozeče je stopil korak naprej, jaz pa korak nazaj.´Jennifer, pa kaj je s tabo?´sem si mislila. `Napadi ga; ne pusti mu, da ti pride do živega,´mi je Wongov glas odmeval v glavi. To je bil eden njegovih najljubših stavkov in seveda sem si ga jaz zapomnila. Toda zakaj nisem nič naredila? Samo stala sem in se umikala. Postala sem jezna sama nase.
"Mar nisva rekla da tako ne boš več govorila z mano?!?" je jezno bolj zarjovel kot vprašal.
"Kaj pa misliš da si? Da se takole priplaziš v moje življenje in mi težiš že od prvega trenutka dalje?" sem mu zabrusila.
V njegovih zelenih očeh se je prižgala jeza.Približal se mi je in jaz se nisem mogla kam umakniti, saj je bila za mano stena. Stopil je tako blizu mene, da bi ga lahko udarila in zbežala. Vendar tega nisem naredila. Samo čakala sem, kdaj me bo udaril ali kaj podobnega.
Od strahu sem zamižala, on pa se je sklonil k meni in me poljubil.

aja pa še vaša vprašanja hahahah : Laura Podbregar Harry bo v tej zgodbi badboy taki so men najboljsi
amnesia girl: Nevem zakaj sm dala ime Jennifer hahahhh lep ime je vsaj men

Je vredu?
Bo Harry odpustil Jennifer za njene "napade samozavesti"?
Kaj bo naredila Jennifer?
Next?!?
14. december 2014
u173906
u173906
poljubu jo je, to je neki tak lepga, pa od kod
jennifer da je tolk pogumna, jst bi se prej
posrala od strahu
next
14. december 2014
Je vredu? ja of course!!!!!!!!!!!!
Bo Harry odpustil Jennifer za njene "napade samozavesti"? jaaaaaaaaaaa
Kaj bo naredila Jennifer? Poljub mu bo vrnila.
Next?!?
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
14. december 2014
u184141
u184141
next
14. december 2014
Neext!!+nova bralka^-^
Ful je dobr!! Hitr nadaljuj!! *O*
15. december 2014
next
15. december 2014
neeext *______*
15. december 2014
neeeeeeeeeeeeext
15. december 2014
nexttt
15. december 2014
u184141
u184141
Bo Harry odpustil Jennifer za njene "napade samozavesti"? ne
Kaj bo naredila Jennifer? pokusila se bo izogibati harryju in si govorila, da je so vse to bile samo sanje (lol) in da bo pozabila na njega
Next?!? jaaa
15. december 2014
hahaha sej ime je zanimivo,nč nism rekla
ja nvm najbrš???(ji bo odpustu)veš js sm kr ponosna nase da to berem,veš Jennifer je zlo podobna men(po karakteju)
žalm da te potolčem,pa še to kadar se mi zahoče tkoda se me pazte
kaj bo naredla??ja nevem...a veš poklicala bo vesolce in pol bodo mel zabavo lol.mislm js pa moje teorijemislm ne me tega sprašvt
ja velik je mogoče.najbrš ga bo poljubila nazaj al pa ga bo klofnla.50%50%
itak da NEXT!!!!!!!!!!!!
15. december 2014
u178079
u178079
neeeeeext
16. december 2014
C h a p t e r f o u r.

*Harry Edward Styles*

Odločil sem se presenetiti Jennifer.
Prišel bom ponoči. Izvedel sem njen naslov; njeni "prijatelji" so povedali brez obotavljanja. Kot plačilo so dobili pest v trebuh. Zasmejal sem se in odšel

Popoldne sem šel obiskati Kyla, mojega sodelavca.
Takoj, ko me je videl, je stekel ven.
"Harry. Oglasiš se samo takrat, ko kaj rabiš."
"lep dan tudi tebi," sem mu hladno odvrnil.
"Ne resno. Moram spet počistiti prizorišče zločina? Povedal sem ti; nikoli več."
"Ni to."
Kylov obraz se je razpotegnil v nasmeh. "Kako ji je ime?"
"Jennifer. me ne boš povabil noter? Slišal sem, da z gosti tako ravnajo," sem sarkastično pripomnil.

Po uri raziskav sem vedel dovolj. Kyle pa je zahteval plačilo. "Kaj pa moj denar?"
Pljunil sem na tla.
"Dovolj bo," sem rekel in odšel, brez da bi se ozrl.

Ponoči sem se priplazil v Jennefirino hišo. Začel sem peči palačinke. Vedel sem, da se bo zbudila.
Prišla je v kuhinjo in se zadrla: "Mrš, kaj me zalezuješ faking stalker!"
Pa je šla moja prijaznost po gobe
"Mar nisva rekla da tako ne boš več govorila z mano?!?"
"Kaj pa misliš da si? Da se takole priplaziš v moje življenje in mi težiš že od prvega trenutka dalje?" se je zadrla.
Globoko sem vdihnil in razmišljal. Naj jo zadavim ali poljubim?
Izbral sem poljub. Vedel sem, kako bo odreagirala-bila je prevzeta.
V mislih sem se zarežal.
Vsako dekle, ki dobi poljub, se omehča.
Če se omehča, postane ranljivejša.
Če bo Jennifer ranljiva, bo moja naloga hitro opravljena.
Zlobno sem se zarežal.

Kak se vam zdi?
Vem bolj kratko je, ker se mi je na koncu vse zbrisal in sm še enkrat pisala
Next?!?
17. december 2014
Neext
17. december 2014
omfg,next
17. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg