Forum
Heej!
No, jaz pač ful ful rada pišem in ta FanFic bova pisale skupaj z Dıяεcтıσпεя.
Hope you like it!!!
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1186177_236291183187847_1445116336_n.jpg
● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○●
Glasba. Vse se je začelo z glasbo. Bilo je tiho, slišal se je le zvok moje kitare. Po oknu so padale težke dežne kaplje, ki so zvenele kakor harfa. Nekajkrat je zagrmelo, potem pa je vse utihnilo. Glasba je moje življenje in kadar mi je dolgčas je kitara moja najboljša prijateljica. Odložila sem kitaro in si zavezala supergo. Nadela sem si še kapo in stekla skozi vrata. Hodila sem po mokrem pločniku in vse je bilo tiho. Slišali so se le moji koraki, ki so odmevali daleč v daljavi. Včasih je mimo pripeljal kakšen avto, drugače pa je bila tišina. Zazvonil mi je telefon. Pogledala sem v ekran in z velikimi črkami je bilo izpisano: MAMI. Prekinila sem in pospešila tempo hoje. Pogledala sem nazaj in zagledala črno postavo. Lahko sem videla dolge lase, ki so plapolali v vetru. Bila je moja sestra Ella. Zavila sem z očmi in hitro zavila v neko malo ulico. Iz žepa sem potegnila slušalke, ter hodila po grobem asfaltu. "Sam!!" sem zaslišala glas za sabo. Obrnila sem se in zagledala svojo sestro. "Kaj je?" sem trmasto odgovorila in jo grdo pogledala. "Vsi te iščemo!!" je rekla zaskrbljeno. "No, tukaj sem!" sem ji odgovorila in hodila naprej. Ampak Ella me je prijela za roko in me odpeljala domov. "Sovražim te!!" sem se zadrla pred vrati in zdrvela v svojo sobo. Z mojo sestro se ne razumeva najbolje. Odkar nama je umrl oče, se je vse spremenilo. Mami sem v breme, Ella pa je njena ljubljenka. Ampak jaz živim samo za glasbo. Pomirja me in zraven glasbe se sprostim. V šoli nisem ravno priljubljena, ampak vseeno imam nekaj prijateljev. Razredna važička je Olivia, ki je seveda blondinka. Eno leto sem mlajša od Elle in zato misli, da mi lahko ukazuje. Vrgla sem se na posteljo in zaspala....

Samantha Bexery (Sam):

13. september 2013
next
13. september 2013
u142227
u142227
next
13. september 2013
Bilo je temno. Kot običajno sem samevala v sobi in risala. Naenkrat je zagrmelo in začelo je deževati. Obožujem dež. Namestila sem se na posteljo in kmalu je v sobo vdrla mama. "Sam je izginila!"je rekla in me poslala jo iskat. Obula sem se in se odpravila. S kapuco na glavi sem stopala po lužah in jo kmalu našla. Zvlekla sem jo domov. "Sovražim te!"je zakričala in stekla v sobo. "Jaz tebe še bolj!"sem zakričala in odšla na kavč. Vsedlavsem se in si podprla glavo. Kmalu je prišla mama in vprašala, kaj je narobe. Kaj naj rečem. Sem najbolj čudaški človek, kar ste jih kdaj videli. Trudim se biti vzorna starejša sestra, a mi ne uspeva najbolje. Mama od mene pričakuje največ in trudim se. Sam je mlajša in dela neumnosti. Zadnje čase je trmasta, a kaj naj očeta več ni. Odšla sem v sobo in zaspala.
Ella:

---
Next?
13. september 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxttttttttt!!!!
14. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextttt!!!!!!!
14. september 2013
ful fajna zgodba next
14. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
14. september 2013
u142227
u142227
neeeeeeeeext
14. september 2013
neeeeeext ful dobr <3 <3 <3
14. september 2013
hwala za nexte!!

● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○●
Naslednje jutro me je zbudil moj maček Taylor. "Hej mali!" sem rekla in ga pobožala po glavi. Tiho je zamjavkal, potem pa odšel iz sobe. "Hej idiotka!" me je pozdravila moja sestra, ko sem prišla iz sobe. Pokazala sem ji jezik, nato pa stekla v kuhinjo. "Jutro Sam!" me je pozdravila mami in mi pred nos porinila krožnik z vaflji. Vonj vafljev me je malo prebudil in takoj sem jih napadla. "Hvala!" je rekla Ella in mi izpred ust vzela še vroč vafelj. "Sovražim te...." sem zašepetala in vrgla krožnik na tla. Glasno je počilo in z grozo v očeh sem pogledala na tla. "Oprosti mami.... Nevem zakaj sem to naredila.." sem začela govoriti, potem pa stekla v svojo sobo. Zaloputnila sem z vrati, nato pa v roke vzela kitaro.
I came in like a wrecking ball
I never hit so hard in love
All I wanted was to break your walls
All you ever did was wreck me
Yeah, you, you wreck me........
Začela sem peti, dokler nisem začutila objema. Odprla sem oči in zagledala Amy. Ona je moja najboljša prijateljica zraven kitare. "Pogrešala sem te...." sem ji zašepetala in po licu mi je spolzela solza. "No, povej mi kaj si delala ko me ni bilo!" mi je rekla in začela sem govoriti......
14. september 2013
u142227
u142227
neeeext
14. september 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttt
14. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
14. september 2013
neeeext
14. september 2013
neeeeeext
14. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext...!!!
14. september 2013
next
15. september 2013

● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○● ○●
Zjutraj sem se zbudila in se preoblekla. Odšla sem na hodnik in pozdravila Sam:"Hej idiotka!" Njen odziv me ni presenetil. Stekla je mimo mene in počasi sem odšla za njo. Ravno je hotela pojesti vafelj, ko sem ji ga vzela iz rok. "Hvala!"sem rekla im ugriznila. Naenkrat je krožnik pristal na tleh. Začudeno sem pogledala in že je yekla v sobo. "Kaj pa je njen problem?"sem zamrmrala. "Prosim pospravi ta nered."je rekla mama. "Saj nisem jaz tega..."sem začela in jezno me je pogledala. Pobrano steklo sem nesla ven, kp je prisla Amy. Pospremila sem jo noter, nato pa sem si vzela jopico in mami rekla, da grem na sprehod. Odkorakala sem proti parku, kjer me je čakal Edward. Moj najbolši prijatelj. Nimam prijateljic, imam samo Edwarda. On je edini, ki me razume. Pozdravila sem ga in odpravila sva se proti gozdu. Ko sva prišla v notranjost, sem iz žepa potegnila cigaret. Prižgala sem ga in počasi se je videl bel dim. Pa naj še kdo reče, da sem popolna hčerka. Sprehajala sva se po gozdu in plazila po drevesih. Nato sva odšla v zapuščeno kočo, kjer sva imela nekakšno skrivališče. Celo elektriko nama je uspelo popraviti. Ležala sva na starem kavču, ko mi je zazvonil telefon.
----
Next?
15. september 2013
u142227
u142227
neeeeeeeeext
15. september 2013
next
15. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<333333333333
15. september 2013
neext... ne razumem kako ste lahko vsi tako nadarjeni za pisanje..
15. september 2013
neeeeeeeeext!!!
15. september 2013
neeeeeext
15. september 2013
neeeeext
15. september 2013
u129738
u129738
Neeeext!! + nova bralka!!
06. oktober 2013
u142227
u142227
Zgodba govori o punci Kelly, ki je ves čas zaprta vase,...ne odpre oči, in se nagleda kaj je okoli nje. V razredu velja za čudakinjo, kar ji sploh ni mar. Ima edino prijateljico, s katero spregovori vsake toliko časa, kadar pa govorita tema ponavadi nanese na 1D. Sama prijateljici ne prizna, da se ji skupina ne zdi "popolna", kot vela za druga dekleta. Toda, ko se nekega dne zaneti iskrica, med njo in enim članom skupine 1D.....obžaluje svoje slabe misli on njih.
Ali ji bo nedolžno opravičilo, zadostovalo bo lahko obdržala svojo ljubezen?
In kdo je srečnež skupine 1D, ki jo bo držal v obemu?

Če hočeš izvedet preberi zgodbico!

http://www.igre123.com/forum/tema/in-lt-3-i-can-t-live-without-you-can-you-live-without-me-(1d)/63179/1

Sorry za smetenje in neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
27. oktober 2013
next
28. oktober 2013
next
28. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg